Šta ste jeli?

Šta ste danas jeli za doručak,ručak a za večeru?
dorucak buhtla s pudingom,rucak som i oslic a vecera losos:heart:
losos-1.jpg
 
Доручак: Јаје, сланина, млади сир и овсене пахуљице.
Ручак: Пита са сиром
Вечера: Сад сам јео, исто као и за ручак, остало и + једну чашу млека , другу сад пијем док пискарам.
 
Mislim da ima ova tema na delu o Novom Sadu- "Šta doručkuju Novosadjani"

Doručkovao sam posle mnogo, mnogo vremena poparu. Koju volim pogotovu sa dobrim sirom ili kajmakom (kao jutros) al mi nije jedno od omiljenih jela. Pojeo sam i jednu bananu uz šumeći vitamin i šoljicu kafe
 


:lol:
evo, da kopipejstujem sa pdf beograd:

''jutros pravila ono što nisam nikad...ali me nerviraju ovi na ''kuvarskim'' kanalima'' kad to prave, kao da prave ne znam šta

naime baget, isečen na komade, pa turen u rernu, preliven maslinovim uljem i natrljan belim lukom....a posle tako vruć sa sremskim sirom i njeguškom kobajom.''

je l ok :malav:
 
Poslednja izmena:
:lol:
evo, da kopipejstujem sa pdf beograd:

''jutros pravila ono što nisam nikad...ali me nerviraju ovi na ''kuvarskim'' kanalim' kad to prave, kao da prave ne znam šta

naime baget, isečen na komade, pa turen u rernu, preliven maslinovim uljem i natrljan belim lukom....a posle tako vruć sa sremskim sirom i njeguškom kobajom.''

je l ok :malav:

zahvaljujem madam.ljubim ruke.

- - - - - - - - - -

Za ručak smo klopali
8814-zapeceni-pizza-maka-1.jpg



Jako je ukusno a recept sam našla na sajtu koji je i na slici. Vjerovatno je neko ovo i jeo, recept je ujedno i jednostavan. :D :heart:
bas lepo.posalji recept,mrzi me da guglam.
 

Back
Top