Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I vi zene sa sisama jel ih perete sa svih strana? :malav:
Salim se...

Nego jel perete bradavice?
I jel vam bradavice imaju specifican miris?
Protrljajte pa pomirisite
?

:D :D

peremo, sto da ne peremo, kad su vec tu. miris valjda nemaju jebaj ga, ako se setim protrljacu ih.
trojo, ne citaj.

ja ko kvinsi, sve po jedno u kupatilu, a jedan period smo gomilale tu kupatilsku kozmetiku kao nenormalne.
dezodorans-borotalco sa limetom, odlican je.,
dove ne kroistim, posto i dalje testiraju proizvode na zivotinjama, pocrkali dabogda.
 
Ne testiraju proizvode na zivotinjama, vec sastojke koje koriste za pravljenje nekog proizvoda...ne mazu misevima trepavice maskarom, niti kupaju golubove sa dove gelom za tusiranje ..:lol:
I taj borotalco isto radi ...retki to ne rade i njihovi proizvodi su skup(lj)i zbog toga...
No stress..nema vecih kunica od ljudi...:lol:
 
znam da nisu prozivodi kao takvi testirani, nisam se dobro izrazila.
ali hvala z akorekciju.
:)
e, pa ja mislim da nivea ne radi to, a ni ovi iz borotalca.
tj mozda rade, ali kriju.
mnah, kad vec kao, eto znam, izabrala sam da ih ne kupujem.
pravda za zivotinje.
:koto:

- - - - - - - - - -

Cicku mirisu bradavice, jer je do juce dojila... :p

Nisam znala to za Dove. Zar nije bilo da su prestali jos pre 100 godina?! :eek:
Necu ga vise kupovati. :sad2:
ne. :(
gledala sam one mucene pse po kavezima i to biglici, kao trojin Odin. klempe mile i drage.
pu.
 
Пребаце сису преко рамена. :lol:

:D Mi na svadbi kod moje K. Njeni vec nekoliko generacija drze kafanu. I teta Dida (mama od K) naruci nesto od muzike, ciknu i krete da igra kolo. A cice skacu li skacu, isamara i izubija zena samu sebe... :D
Pa ponela je muzika! :D

Naravoucenije - kad gravitacija sa nama ucini svoje nije preporucljivo da se vatamo u kolo. :D
 
Poslednja izmena:
Od žena.Žene svašta stavljaju na sebe.Dovoljno je da jedna kaže da je zbog nečeg dobro i 1000 000 njih će to sutra da kupi i proba.

Ne zaostaju ni muskarci po tom pitanju...

znam da nisu prozivodi kao takvi testirani, nisam se dobro izrazila.
ali hvala z akorekciju.
:)
e, pa ja mislim da nivea ne radi to, a ni ovi iz borotalca.
tj mozda rade, ali kriju.
mnah, kad vec kao, eto znam, izabrala sam da ih ne kupujem.
pravda za zivotinje.
:koto:

Mozes ti da mislis sta hoces, ali to ne menja cinjenice...:lol:
Ljudi su okrutni prema sebi, mnogo vise nego prema zivotinjama..sto samo ukazuje na to da nisu u stanju ni sebe da iskreno vole ..toliko o ljubavi...
 
I kako dohvatite ledja?
Lako. Svaki deo leđa dohvatim.
I vi zene sa sisama jel ih perete sa svih strana? :malav:
Salim se...

Nego jel perete bradavice?
I jel vam bradavice imaju specifican miris?
Protrljajte pa pomirisite?

Pa, pereš celo telo. Nikada nisam razumela kada neko pere samo nešto, osim ruku. Šta je problem uskočiti u kadu! Ja bih se samo tuširala i brčkala.

Ovo za bradavice i miris prvi put čujem:eek::sad2:
 
sta je bilo sa tunizankama?

cicak, nemaju bradavice drugaiji miris od ostalog dela koze
tu nemas znojne zlezde, a nije sluzokoza u pitanju
meni je trauma bila jedna zena na masazi, kojoj sam posle dva tretmana morala trajno da otkazem, jer zena ima telesni miris koji tera na povracanje bukvalno
a nije miris znoja u pitanju

Ma pisala sam vise puta.moj komplet tretman u spa,takoreci lezbeisanje
Ma idi,jos uvek se najezim kako je bilo strasno
 
Za mnogo njih.I uvek kad hoće da kažu da je nešto dobro zbog nečeg, pozivaju se na tu većinu.Za muškarce ne znam da nešto hvale i kupuju, izuzev piva.

1,2,3,4,5...10,...koliko ih poznajes, nije mnogo, ni sve...
Itekako se hvale, samo drugim stvarima..toliko, da sam i sama pozelela da imam tu svemocnu spravicu...:lol:




''Svi ljudi'',''svaki normalan čovek''...kad god čujem te i slične fraze pitam se da li taj što ih izgovara smatra budalom mene ili je sam budala.

Ljudi jesu probni kunici na ovaj ili onaj nacin...zbilja mislis i verujes da si ti iznad svega toga?
Ali ok...kad je kozmetika u pitanju zene su trenutno veci potrosaci od muskaraca...:lol:
 
imam jedno glupo pitanje, muci me danima
kako se zove u gramatici kad je neka osobina subjekta stavljena u zagrade
Ivo Andric, nas cuveni pisac, je dobitnik Nobelove nagrade. "nas cuveni pisac", kako se to zove

ajde sad gramaticki cistunci, pomagajte... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top