Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
interesuje me sta mislite,da li je ruzno podeliti tudj status sa fejsa,od nepoznate osobe i to ovde?recimo sucajno nesto procitate i dirne vas,dopada vam se,pa bi hteli i drugi da to procitaju?

Što ne , jedino ako nije neka intimna prepiska.
Pa taj ko ga je stavio na fejs već ga je izložio javnom mnjenju, zašto bi se bunio.
lepo je što imaš moralnu dilemu, ali karte na sto, stvar je već izložena javnosti
 
Poslednja izmena:
...moje sve objave su ogranicene samo iskljucivo na prijtelje...cak ni prijatelji prijatelja ne mogu da vide sto bi mozda hteli....javno je samo ono sto
mora biti po pravilima fb-a...retko objavljujem tudje misli i statuse, vise volim da je to nesto moje licno, pa makar nekom bilo i nakaradno ili nejasno sasvim...
 
interesuje me sta mislite,da li je ruzno podeliti tudj status sa fejsa,od nepoznate osobe i to ovde?recimo sucajno nesto procitate i dirne vas,dopada vam se,pa bi hteli i drugi da to procitaju?

ako neko moze da skine tvoju licnu profilnu sliku i postavi je kao svoju, sta je jedan staus :)
ruzno mi je ukoliko je taj status licni, a ukoliko nije - nije mi ruzno
 
pa ok.ovo mi se dopalo.oni koji povracaju na ovakve stvari,nek paze da ne ispovracaju i svoje cipele ;)

"Do nove godine pozavršavati započeto, zatvoriti otvoreno, osvestiti postignute uspehe i pomiriti se pretrpljenim porazima, zagrliti, poljubiti i tiho za sobom zatvoriti vrata.
Jer šta smo uradili - uradili smo. Sve ostalo bila bi stvar taštine. A to nećemo. Ne, ne želimo biti moralni bednici.
Onda kompas u džep i svom snagom duvati u sopstvena jedra uprkos životnim vetrovima koji sve vreme duvaju u suprotnom pravcu.
Kao korenje koje bi da raste u vis."
 
ma to je super
sta te briga da li se drugima svidja
i meni dodje da copipejstujem status drugarice koja se bavi astrologijom
cisto da mi bude podsetnik da ne pokleknem
Napravite plan za sledeću godinu posle 23.12. pravi je trenutak da se zapitate na šta ćete trošiti svoje vreme u narednom periodu i odredite svoje ciljeve koje ste zapostavili u proteklom periodu. Vreme je da materijalizujete svoje želje...nikad nije kasno ...važno je da počnete, krenete i ne odustajete od sebe, života, radosti, ljubavi, uspeha, smeha..bez obzira na prepreke, teškoće, bol, vreme, godine...ne odustajte.
 
pa ok.ovo mi se dopalo.oni koji povracaju na ovakve stvari,nek paze da ne ispovracaju i svoje cipele ;)

"Do nove godine pozavršavati započeto, zatvoriti otvoreno, osvestiti postignute uspehe i pomiriti se pretrpljenim porazima, zagrliti, poljubiti i tiho za sobom zatvoriti vrata.
Jer šta smo uradili - uradili smo. Sve ostalo bila bi stvar taštine. A to nećemo. Ne, ne želimo biti moralni bednici.
Onda kompas u džep i svom snagom duvati u sopstvena jedra uprkos životnim vetrovima koji sve vreme duvaju u suprotnom pravcu.
Kao korenje koje bi da raste u vis."
meni ovo deluje da se ovaj baš napirkao ko god da je..šta će mu kompas u džepu?:mrgreen:
 
ma to je super
sta te briga da li se drugima svidja
i meni dodje da copipejstujem status drugarice koja se bavi astrologijom
cisto da mi bude podsetnik da ne pokleknem
Napravite plan za sledeću godinu posle 23.12. pravi je trenutak da se zapitate na šta ćete trošiti svoje vreme u narednom periodu i odredite svoje ciljeve koje ste zapostavili u proteklom periodu. Vreme je da materijalizujete svoje želje...nikad nije kasno ...važno je da počnete, krenete i ne odustajete od sebe, života, radosti, ljubavi, uspeha, smeha..bez obzira na prepreke, teškoće, bol, vreme, godine...ne odustajte.

da i ja volim takve stvari koje te teraju nappred ili ti pruzaju nadu ili vracaju osmeh
ma bilo sta sto pomaze,ja vise ne biram
 
pa ok.ovo mi se dopalo.oni koji povracaju na ovakve stvari,nek paze da ne ispovracaju i svoje cipele ;)

"Do nove godine pozavršavati započeto, zatvoriti otvoreno, osvestiti postignute uspehe i pomiriti se pretrpljenim porazima, zagrliti, poljubiti i tiho za sobom zatvoriti vrata.
Jer šta smo uradili - uradili smo. Sve ostalo bila bi stvar taštine. A to nećemo. Ne, ne želimo biti moralni bednici.
Onda kompas u džep i svom snagom duvati u sopstvena jedra uprkos životnim vetrovima koji sve vreme duvaju u suprotnom pravcu.
Kao korenje koje bi da raste u vis."
Napravite plan za sledeću godinu posle 23.12. pravi je trenutak da se zapitate na šta ćete trošiti svoje vreme u narednom periodu i odredite svoje ciljeve koje ste zapostavili u proteklom periodu. Vreme je da materijalizujete svoje želje...nikad nije kasno ...važno je da počnete, krenete i ne odustajete od sebe, života, radosti, ljubavi, uspeha, smeha..bez obzira na prepreke, teškoće, bol, vreme, godine...ne odustajte.

mene ovo oko nove godine podseca na ono.....pocecu od ponedeljka....zasto je potrebna nova godina za donosenje zivotnih odluka i prekretnica..svakog dana covek moze nesto da prelomi i krene da radi..


postoji lepa izreka..

kad?....sad...


sto cekati novu godinu i praviti planove... ozbiljni ljjudi to ne rade..ovo je vise..bas kako rekoh na pocetku.od ponedeljka pocinjem da ucim..od ponedeljka krecem sa dijetom..od ponedeljka trazim posao..
 
mene ovo oko nove godine podseca na ono.....pocecu od ponedeljka....zasto je potrebna nova godina za donosenje zivotnih odluka i prekretnica..svakog dana covek moze nesto da prelomi i krene da radi..


postoji lepa izreka..

kad?....sad...


sto cekati novu godinu i praviti planove... ozbiljni ljjudi to ne rade..ovo je vise..bas kako rekoh na pocetku.od ponedeljka pocinjem da ucim..od ponedeljka krecem sa dijetom..od ponedeljka trazim posao..

tabe, **** nas retrograni merkur do tada :lol:
nije do nas, do planeta je :lol:

- - - - - - - - - -

nije to hejtovanje..to je realnost da ljudi u sustini samo traze prolongiranje da nesto zapocnu.

inace n.g. je super..jelkica i sve sta ide uz to :)

ako traze prolongiranje, to samo znaci da nije pravi trenutak za zapocinjanje tog novog
 
i ajmo realno..koliko ljudi zaista krene od tog simbolicnog 1. januara?

kazem ja..krecem od ponedeljka :)

ljudi generalno vole da zacrtaju pocetak jer ih u dubini nesto vuce da trebaju to da urade , ali im se ne radi pa prolongiraju..cekaju simbolicno idelan trenutak :)
i u vecini slucajeva ga propuste pa cekaju sledeci :)

- - - - - - - - - -

ako traze prolongiranje, to samo znaci da nije pravi trenutak za zapocinjanje tog novog

smatras da ne odlucuju ljudi nego sudbina?
 
ja mogu da napravim kroki za sledeći godinu, poslovni kroki...ako ostale stvari dozvole i sreća junačka...ostalo ne bih znao..ne znam ni večeras kako će mi biti u gostima.. možda se neko napije, možda se neko posvađa..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top