Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro bre, kako ti nalazis sve te nagradne igre? kako ti stizu ta obavestenja, meni tu nista nije jasno, ja nikad nisam nista igrala na fb

ne igram ja vise ni jednu igru.nego sam isla ranije u taj restoran,pa mi se sad pojavilo njihovo obavestenje
totalno sam se naljutila sto nisam dobila u svakoj nagradnoj igri koju sam igrala,pa sam odustala :lol:
 
12782401_10208097470062075_1051669740_n.jpg


mi poklonili ovu majcu koleginici matematičarki kad smo išli na ekskurziju...valjali se svi od smeha,ona najviše...:hahaha:

Jaaaa bih takvu!!! :D Inženjeri i programeri jako dobro znaju gde turaju te karakondžulaste formule na dnevnoj bazi!

- - - - - - - - - -

download.jpg


Moj žmu žicar nosi ovu
 
Da li su postojali kondomi u vase vreme mladosti,divljanja,provoda i gde ste ih kupovali?

Seksi ves ? (Ako ste bili takav tip devojke koja voli seksi a ne spotski,opustenica.)

Krajnje ozbiljno pitam jer nema podataka o tome nigde a ovde je vecina bila mlada bas davno i sigurno znate kako je bilo pre 20,30 i vise godina.

Kako vas nije mrzelo da pisete pisma?

Postojali kondomi u vreme faraona pa nece pre trideset god
Seksi vesa bilo jos pre dvesta i vise god

A da se obrazujes .... iskoristi malo taj net hbt
 
e mozda ce se neki smejati, ali imajte milosti ja deset godina u kupaci nisam usla i secam se da se motalo po masinama al da me ubijes ne znam na kom programu, tad bila ona stara sa tri programa

pise na etiketama prati do 30C....ljudi ko zna ko je sve oblacio.... da stavim na intimi deo, a buckalo se u hladnoj vodi, nema sanse :bljuc:
jel smem da nabijem barem na 60C .....il cu da upropastim sve ???

na koliko vi perete kupacke gacke?
 
e mozda ce se neki smejati, ali imajte milosti ja deset godina u kupaci nisam usla i secam se da se motalo po masinama al da me ubijes ne znam na kom programu, tad bila ona stara sa tri programa

pise na etiketama prati do 30C....ljudi ko zna ko je sve oblacio.... da stavim na intimi deo, a buckalo se u hladnoj vodi, nema sanse :bljuc:
jel smem da nabijem barem na 60C .....il cu da upropastim sve ???

na koliko vi perete kupacke gacke?

rucno ih peri
cim dodjes s plaze operes kupaci i stavis na susenje
i trebaju ti bar 4 donja dijela ako ces dosta vremena provodit u kupacem
 
ma to posle ok nije frka, prace se u masini na mlako i kratak program
nego sad kad je kupljeno, to proslo pola sveta kontejnere, pa isprobavanja u radnji, budi bog sa nama ko je sve navlacio, ja ne mogu to da obucem na drugaricu direkt a da ga probuckam u mlakoj vodi :roll: kad sam blesava

ne smem na vislju a? bas ce da se skemba?
poliamid i elastin je sastav
ne znam taj poliamid koliko mze da podnese temp...moram da guglam

- - - - - - - - - -

Wash the polyamide fabric in a regular, cold water washing machine cycle, using a bleach-free laundry detergent. If a washing machine is not available, the fabric can be handwashed in cold water.

Allow the fabric to air dry. Do not dry the fabric using heat, as it will shrink the fabric.

nadjoh
:roll: da ga hebem
 
ma to posle ok nije frka, prace se u masini na mlako i kratak program
nego sad kad je kupljeno, to proslo pola sveta kontejnere, pa isprobavanja u radnji, budi bog sa nama ko je sve navlacio, ja ne mogu to da obucem na drugaricu direkt a da ga probuckam u mlakoj vodi :roll: kad sam blesava

ne smem na vislju a? bas ce da se skemba?
poliamid i elastin je sastav
ne znam taj poliamid koliko mze da podnese temp...moram da guglam

izgledace ko izvakana zvakaca kasnije
ovisno o materijalu
neki se cak i rastope, bukvalno se otope gumene niti na ivicama i u samom materijalu
ja sam to saznala na tezi nacin - mater mi slucajno stavila donji dio novog kupaceg na 60
sad je dva broja veci, 2 nijanse svjetliji i savrseno neupotrebljiv :sad2:
 
izgledace ko izvakana zvakaca kasnije
ovisno o materijalu
neki se cak i rastope, bukvalno se otope gumene niti na ivicama i u samom materijalu
ja sam to saznala na tezi nacin - mater mi slucajno stavila donji dio novog kupaceg na 60
sad je dva broja veci, 2 nijanse svjetliji i savrseno neupotrebljiv :sad2:

da, pretpostavila sam, zato sam i pitala da vidim dal se varam il jok
onda sam ja to prala na niskim temp na toj staroj masini, cim su ziveli po nekoliko sezona :lol:
al tad sam bila mlada i neUkusna, sad sam staro zakeralo, gadno mi iz radnje u hladnu vodu hebem ti budalu :roll:

- - - - - - - - - -

i ne tripuj se toliko
prscu se kontejneri fungicidima : )))

shalim se, al nista ti nece bit
citav zivot perem kupace samo na ruke i bukvalno nikad nikakvu infekciju nisam imala : )

znam da prskaju teskim hemikalijama, imala ja i ekceme od raspakivanja i sortiranja njihove robe :lol:
i hemikalije bi se lakse oprale u toplijoj vodi od 30C
to ti sad na kupacem borba formaldehida i enterokoka (od neke zenske pre mene ako nije probala preko gaca) :pop:

divno :pljus: moram da izbacim sliku iz glave :rotf:
 
da, pretpostavila sam, zato sam i pitala da vidim dal se varam il jok
onda sam ja to prala na niskim temp na toj staroj masini, cim su ziveli po nekoliko sezona :lol:
al tad sam bila mlada i neUkusna, sad sam staro zakeralo, gadno mi iz radnje u hladnu vodu hebem ti budalu :roll:

- - - - - - - - - -



znam da prskaju teskim hemikalijama, imala ja i ekceme od raspakivanja i sortiranja njihove robe :lol:
i hemikalije bi se lakse oprale u toplijoj vodi od 30C
to ti sad na kupacem borba formaldehida i enterokoka (od neke zenske pre mene ako nije probala preko gaca) :pop:

divno :pljus: moram da izbacim sliku iz glave :rotf:

operi ih u rastvoru asepsola kratko pa onda regularno na ruke i rijesen problem...manje vise : P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top