Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hoće li neka mesto mene da pita
ono što nas stvarno zanima

17-600x600.jpg
 
U vise navrata zene pitaju na temi gde po koncepciji teme muskarci pitau.. sobzirom da postoji tema da zene pitaju muskarce pretpostavljam da pitanje na temi gde muskarci pitaju za sobom povlaci da zene zele da cuju pitanje i drugih zena..zato otvaram ovu temu gde zene mogu da pitaju i zene i muskarce jer na kraju..ovo je forum..zene :)

Super, hajde sada otvori posebnu temu gde zene pitaju samo zene, pa onu gde muskarci pitaju samo muskarce, pa gde muskarci pitaju MILF-are, pa onda jednu gde zene pitaju klince, pa gde anoreksicne zene pitaju muskarce sa OCD-om, pa jednu gde debela deca pitaju mrsave pse, itd.
 
Iskreno, osim broja musterija, ne vidim razliku.
Razlika ogromna,do nebesa..Prva vrsta prostitutki je jako perfidna,sa ovom drugom "legalnom" bar znaš na čemu si i šta da očekuješ...
Prva te dovede u situaciju da život proživiš lažno u raznoraznim iluzijama i zabludama...
Zato ne želim bogatstvo,tu je ipak materijalni momenat najpresudniji,uvijek bi me kopkalo jel zbog toga sa mnom:)
E da,da ne ispadne da blatim samo žene,upozna sam i masu muškaraca koji idu za lovom...
 
Poslednja izmena:
Razlika ogromna,do nebesa..Prva vrsta prostitutki je jako perfidna,sa ovom drugom "legalnom" bar znaš na čemu si i šta da očekuješ...
Prva te dovede u situaciju da život proživiš lažno u raznoraznim iluzijama i zabludama...
Zato ne želim bogatstvo,tu je ipak materijalni momenat najpresudniji,uvijek bi me kopkalo jel zbog toga sa mnom:)
E da,da ne ispadne da blatim samo žene,upozna sam i masu muškaraca koji idu za lovom...

zato sto se primate ko majmuni aone vas vozaju je drugi problem
one se prodaju a ti ih kupujes
slican slicnom
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top