malopre

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
mi bila dva druga...gledali film...glupirali se...nebitno...uglavnom kad su izashli ja sam lezhao na krevetu...nisam ih ispratio do vrata...nisam ni ustao...da se razumemo to su ljudi sa kojima sam manje vishe po ceo dan....e sad

koliko ljudi ne ispratjate?......ako nekoga ne ispratjate
 
AntunTun:
mi bila dva druga...gledali film...glupirali se...nebitno...uglavnom kad su izashli ja sam lezhao na krevetu...nisam ih ispratio do vrata...nisam ni ustao...da se razumemo to su ljudi sa kojima sam manje vishe po ceo dan....e sad

koliko ljudi ne ispratjate?......ako nekoga ne ispratjate
A otkud ti onda za kompom, nije te mrzelo da ustaneš sa kreveta, a si sa njim si po ceo dan? :lol:
 
ustao sam jer sam morao da ubacim neshto vlazhno u usta...pa posegoh sa votjkom....koja bejashe u qhinji...pa kad sam vetj usto...ondak i sedok za komp....bash mi se pishe.....al to nije bitno....glavno je da ti nisi odgovorila na temu a ipak imash post....shto mozhda ne govori nishta o tebi kao nekome...a mozhda i govori....shto opet netjemo detaljisati jer ovo je o prijateljstvu i kako ga shvatash and imash....jes
 
AntunTun:
glavno je da ti nisi odgovorila na temu a ipak imash post....
I šta sad da radim s njime? :shock: Namažem na 'leb?
AntunTun:
shto mozhda ne govori nishta o tebi kao nekome...a mozhda i govori....shto opet netjemo detaljisati jer ovo je o prijateljstvu i kako ga shvatash and imash....jes
O prijateljstvu imaš temu otvorenu malo pre tvoje, isto ovde na Svaštari. :lol:
Ti si pitao za praćenje gostiju, čini mi se?
Ispratim svakog bar do svojih vrata, zavisi ko, šta, gde, kako, ili do kola, bus-a itsl. Sad srećan i zadovoljan iskrenim odgovorom na tako bitno pitanje na Net-u? :D (Sad imam 2 posta! Moraću da isečem dve kriške 'leba... 8) )
 
da si rekla nikoga i da si rekla 4 nije isto...ja neshto tripujem da to puno govori o ljudima...a ovo pitanje o prijateljstvu pominje neke granice...to i ne govori bash puno
 
e antune svasta tebi padne napamet,bas si pametan.to je normalno.

ispracam svakog


i jos u zavezljaj mu stavim hleb i so da se osvezi do kuce i prospem vodu za srecan put,prekrstim se tri puta za srecu i pljunem u stranu da oteram karakondzule i drekavce.
 
Vragolasta Amfibija:
i jos u zavezljaj mu stavim hleb i so da se osvezi do kuce i prospem vodu za srecan put,prekrstim se tri puta za srecu i pljunem u stranu da oteram karakondzule i drekavce.

hahahahauhuahuahhahahahahahhahahah

ejjjj pa dobro bre... :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahahahahahahahaha

:D :D :D :D :D
 
Za divno cudo, ja nemam obicaj da dovodim prijatelje u kucu!Od celog mog drustva mozda je njih 6-7 imalo priliku da vidi nesto vise od mog predsoblja...
Ove sto mi dodju (jednom u milion godine) uvek ispratim do vrata ili se prosetam jos malo sa njima!
 

Back
Top