Žene pitaju, muškarci odgovaraju II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srecno otvaranje drugog dela ove teme :vatromet: .

Da li ste srecni zbog toga?

Sta je Plava ostriga?

Ne preterano.

Plava ostriga je gej bar iz filmova Policijska akademija.


- - - - - - - - - -

sta da pitam - ne znam? naucila samo da odgovaram na pitanja na temi na zenama. :lol:

aj sta radite kada se povredite i morate da mirujete odredjeno vreme? jel vam dodje da ujedate sve oko sebe ili strpljivo podnosite stanje mirovanja? ako vam se to uopste nekada desilo.

Cutim i trpim. Dodje mi kao odmor.
 
:lol: :lol:

Izubili ste opkladu i morate najboljeg ortaka da poljubite u usta :mrgreen:
Kopacete rukama i nogama da se izvucete iz toga, ili cete stoicki izdrzati i to uraditi?

:dash::dash::dash:

Nije trebalo da je spominjem.
Retko se kladim i jos redje gubim opkladu.
Kladim se uglavnom u po pivo ispred prodavnice ili u nekoj birtiji.
Srecom obojica smo brkajlije i bradonje pa bi verovatno smislili nacin da se izvucemo (pod uslovom da smo obojica dovoljno piajni da pristanemo na takvu opkladu).
Nemam nameru daljubim nesto sto ima vece brkove od mene i guscu bradu.
 
Zene pitaju sta god hoce i sta god ima padne na pamet a vi Muskarci odgovarate..iskreno,
sto se podrazumeva jer vi samo tako i mozete ..:D
Samo ih ti loži da pitaju šta oće, pa kad navrnu koji vam je broj kartice/pin... a tek iskreni muškarci, da mogu samo tako odgovarati niko ništa ne bi ebo i ova civilizacija bi davno izumrla.

Prvo set odgovora na pitanja sa kraja stare teme:

Ček bre, 'ajd ovako... khm.. Kakve vi žene u stvari volite? Ne morate samo fizički izgled da opišete, šta vas pecka,žicka.. pa da ta ostane duže od jednog snošaja u vašem okruženju?
I da li verujete, lepim i atraktivnim ženama na duže staze?
Pogrešan za ovaj odgovor, više me zanima kakva bi to kraj mene ostala :( Ne verujem nikome i nadam se da dobro lažu.

Imali nekad senzaciju klecanja zbog prelepog ženskog stvora?
Imao težnju padanja na kolena od klecanja, uz malo sreće i pameti ne ponovilo se.

Da li volite žene koje dominiraju? U prevodu, jel volite da budete papani ponekad ?
Nekako mi glupo, ne ide ako je slabija da izigrava dominaciju, a opet nešto se ne zalećem na bacačice kladiva sa diplomom iz psihologije. Mslm, sve i da pustim neku da se igra verovatno bi mislila da je dominacija da mi gazi po jajima i uvrće bradavice, ili vezivanje pa strap-on, smešno i bez imalo predstave o čemu je tu stvar. A papan sam redovno, ne volim, ali neko i to mora.

i ovde isto...jel' to sexy posa, čisto da utvrdimo?
Dokle god je ne muče lumbago, išijas, spondiloza, artritis i nije se prethodno prejela.

Ajde jos ovo pitanje :
Jel volite da idete na svadbe ?
Nastupam samo po sahranama.

A evo i na nova:

Da li su vam roditelji i dalje skupa ili razvedeni? :think:
Ako je jedan od roditelja preminuo da li su do smrti bili skupa ili ne?
Ćale udovac, bili pred razvodom davno nekada, od svega samo ja otišao sa živcima (klinac, i ko sa deca tražio krivicu u sebi).

Sta je Plava ostriga?
Nije to za tebe.

aj sta radite kada se povredite i morate da mirujete odredjeno vreme? jel vam dodje da ujedate sve oko sebe ili strpljivo podnosite stanje mirovanja? ako vam se to uopste nekada desilo.
Knjige i igrice dok mi se ne smuči pa posle dokle mora. Bilo davno, ja, SEGA Mega i polica kompleta što se kupovali na kilo preko sindikata.

Izgubili ste opkladu i morate najboljeg ortaka da poljubite u usta :mrgreen:
Kopacete rukama i nogama da se izvucete iz toga, ili cete stoicki izdrzati i to uraditi?
Ne kladim se, ali ako sam već dao reč, makar iz zezanja, krnuću mu žvaku i doviđenja. Ko da nisam ljubio muške i brkate devojke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top