Amfilohija u zatvor i bice nam bolje svima

Moze i u Vatikan,tamo je njegova raja!!!

33.gif
 
Vjerujem da bi cak i zatvor lakse podnio :? . A i nije mu tamo neka raja ili ih je u medjuvremenu izdao. Mislim, stvari koje govori o katolicima, o muslimanima. o bilo cemu sto nije identicno njemu su tako gadne, da su dostojne najbjednijih politicara u nasoj napacenoj zemlji.

I sta fali Vatikanu? Jesu malo teski kao ljudi, ali da vidis sto imaju divne parkove i staze za dzogiranje. Joj, i divne tapiserije. Samo se pravis da ne znas Italijanski i bole te uvo, nece da te peglaju, a mozes da trckaras!
 
HEBEHA:
Vjerujem da bi cak i zatvor lakse podnio :? . A i nije mu tamo neka raja ili ih je u medjuvremenu izdao. Mislim, stvari koje govori o katolicima, o muslimanima. o bilo cemu sto nije identicno njemu su tako gadne, da su dostojne najbjednijih politicara u nasoj napacenoj zemlji.

I sta fali Vatikanu? Jesu malo teski kao ljudi, ali da vidis sto imaju divne parkove i staze za dzogiranje. Joj, i divne tapiserije. Samo se pravis da ne znas Italijanski i bole te uvo, nece da te peglaju, a mozes da trckaras!
pristajem vodi me... :lol:
 
Samo mi objasni, kako mozes da budes na svim temama istovremano. Stvarno ne mogu da te pratim. A nemam bas sad kesha za putovanja, a i ne vjerujem da bi me pustili unutra jerbo sam zensko (sad bih pocela da pljujem po vjeri i ispala bih feministkinja, ali necu), a ni za tebe nisam sigurna. Cak mislim da to i nema veze sa polom nego moras da budes neki bitan faktor...

Bah, nije ni bitno. Uglavnom, ne idemo mi nigdje. A i skepticna sam nesto sto se aeroplana tice otkada uhapsismo onog Ali Babu Bin Ladinovog!
 
HEBEHA:
Vjerujem da bi cak i zatvor lakse podnio :? . A i nije mu tamo neka raja ili ih je u medjuvremenu izdao. Mislim, stvari koje govori o katolicima, o muslimanima. o bilo cemu sto nije identicno njemu su tako gadne, da su dostojne najbjednijih politicara u nasoj napacenoj zemlji.

I sta fali Vatikanu? Jesu malo teski kao ljudi, ali da vidis sto imaju divne parkove i staze za dzogiranje. Joj, i divne tapiserije. Samo se pravis da ne znas Italijanski i bole te uvo, nece da te peglaju, a mozes da trckaras!
pa devojcice idi u vatikan ti si promasila destinaciju za par stotina km a pitaj svoje mozda su te i krstili tamo nemoj se sramiti to ce ti za koji mesec dobro doci
 
veKsla:
HEBEHA:
Vjerujem da bi cak i zatvor lakse podnio :? . A i nije mu tamo neka raja ili ih je u medjuvremenu izdao. Mislim, stvari koje govori o katolicima, o muslimanima. o bilo cemu sto nije identicno njemu su tako gadne, da su dostojne najbjednijih politicara u nasoj napacenoj zemlji.

I sta fali Vatikanu? Jesu malo teski kao ljudi, ali da vidis sto imaju divne parkove i staze za dzogiranje. Joj, i divne tapiserije. Samo se pravis da ne znas Italijanski i bole te uvo, nece da te peglaju, a mozes da trckaras!
pa devojcice idi u vatikan ti si promasila destinaciju za par stotina km a pitaj svoje mozda su te i krstili tamo nemoj se sramiti to ce ti za koji mesec dobro doci

Koja frka, dusice? Sta, ako nesto nije za moju vjeru ili naciju ne moze biti umjetnicki lijepo. Ne daju mi na Svetu Goru inace bih rado prosla. Eto a mnogi dzukci i kriminalci tamo idu jer zaboga imaju adekvatnu pishu. A bila sam u Italiji i stvarno mnogo peglaju sa tim katolicanstvom. I to sam bila, srecom, dok je Jovn bio jos ziv. Sta bi tek bilo da sam naisla negje uoci smrti. Pa pojeli bi me.

Ah,da, krstena sam u manastiru Savina. Jel' to u redu? Znas, odatle je na put posao Aleksandar Karadjordjevic, pa je ubijen u Marseju. Postoji stolica koja je ogradjena jer je on tu sjedao tog jutra pred kobno putovanje.
A ulazila sam i u mnoge katedrale, krstila se sa tri prsta jer je rijec o Bozjim kucama koje okupljaju sve vjere. No, ti si daleko iznad Tog glupog Notr Dama ili Sv Srca (Sakre ker) ili Sv Marka... Ma, da! Doktore, kada naucimo da postujemo tudje i iskreno i cisto volimo svoje, da cijenimo trud svojih predaka, ali i umjetnost drugih naroda, mozda cemo lijepo zivjeti u nasoj dragoj zemlji.

Al' nemoj ti to sebi da dopustis :roll: .

I sta fali dzogiranju po Vatikanu. Imaju cak i razboj i kolutove u jednom dijelu parka. Ne moras da se krstis tamo da bi zakljucio da je to bas super.

Ajde, pozdravlja tebe Nevena :wink: :lol:
 
Ma, jesi li ti konkretno slusao sta je rekao? Naime, prvo su mediji razglasili da je pozvao Karadzica da se preda, jedva docekali. A onda je SPC u CG to ddemantovala i pusten je snimak toga sto je rekao. Naime kaze nesto u stilu: Da imam priliku da govorim sa njim pitao bih ga da li mu je lepse da zivi po sumama, da se krije ili da jednostavno dodje i preda se. Opet, to je odluka koja lezi na njemu samom, ali ja bih se na njegovom mjestu predao" Sad sam parafrazirala i sigurno nesto izostavila ali nisam izmjenila sustinu. Tako da nije, je li, pozvao na predaju, nego se, eto, samo izjasnio sta bi on uradio na njegovom mjestu. Nije sija nego vrat, al' ajde.
 
ZILOT IZ CACKA:
Nisam protivnik sexa,bl,ali zanalost sekta ti je u ogledalu :lol:

Слушај , стварно је жалосно када бивши Православци оснују неко удружење и то зову црквом.Разлика између секташа у Македонији Ц.Г и вас није никаква.
Сво хоћете ради лиучних себичних разлогфа да направите цркву по вашој људској мери.
СРБСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ЈЕ ЈЕДИНА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У СРБА СВЕ ОСТАЛО СУ СЕКТЕ.
 
Бл:
ZILOT IZ CACKA:
Nisam protivnik sexa,bl,ali zanalost sekta ti je u ogledalu :lol:

Слушај , стварно је жалосно када бивши Православци оснују неко удружење и то зову црквом.Разлика између секташа у Македонији Ц.Г и вас није никаква.
Сво хоћете ради лиучних себичних разлогфа да направите цркву по вашој људској мери.
СРБСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ЈЕ ЈЕДИНА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У СРБА СВЕ ОСТАЛО СУ СЕКТЕ.
Ako procitas pojam sekte,shvatices da si do guse u njoj.A sto de tice udruzenja,istinska crkva po tvjim vladikama treba da nestane,i da svi budemo srecni zajedno!!!
 
ZILOT IZ CACKA:
Бл:
ZILOT IZ CACKA:
Nisam protivnik sexa,bl,ali zanalost sekta ti je u ogledalu :lol:

Слушај , стварно је жалосно када бивши Православци оснују неко удружење и то зову црквом.Разлика између секташа у Македонији Ц.Г и вас није никаква.
Сво хоћете ради лиучних себичних разлогфа да направите цркву по вашој људској мери.
СРБСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ЈЕ ЈЕДИНА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У СРБА СВЕ ОСТАЛО СУ СЕКТЕ.
Ako procitas pojam sekte,shvatices da si do guse u njoj.A sto de tice udruzenja,istinska crkva po tvjim vladikama treba da nestane,i da svi budemo srecni zajedno!!!

НИЈЕ ИСТИНА НАША СПЦ ЈЕ ПРОТИВ ТИХ ГЛУПОСТИ ЈЕРЕТИЧКИХ.
 

Back
Top