Amfilohija u zatvor i bice nam bolje svima
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: Amfilohija u zatvor i bice nam bolje svima

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Amfilohija u zatvor i bice nam bolje svima

Naslov sve govori. Lola, ovo je odgovor tvojoj glupoj temi.

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ne bih bila toliko ostra jer me vaspitanje uci da nikome ne zelim zlo, a odlazak u zatvor je prilicno gadna stvar, jel'? Ali neka mu se makar da do znanja da je postao nesnosljivo naporan. Recimo da ga posalju na 15 dana u Honduras, da se covjek malo odmori...

Aktivan član ZILOT IZ CACKA (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moze i u Vatikan,tamo je njegova raja!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Vjerujem da bi cak i zatvor lakse podnio :? . A i nije mu tamo neka raja ili ih je u medjuvremenu izdao. Mislim, stvari koje govori o katolicima, o muslimanima. o bilo cemu sto nije identicno njemu su tako gadne, da su dostojne najbjednijih politicara u nasoj napacenoj zemlji.

I sta fali Vatikanu? Jesu malo teski kao ljudi, ali da vidis sto imaju divne parkove i staze za dzogiranje. Joj, i divne tapiserije. Samo se pravis da ne znas Italijanski i bole te uvo, nece da te peglaju, a mozes da trckaras!

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio HEBEHA
    Vjerujem da bi cak i zatvor lakse podnio :? . A i nije mu tamo neka raja ili ih je u medjuvremenu izdao. Mislim, stvari koje govori o katolicima, o muslimanima. o bilo cemu sto nije identicno njemu su tako gadne, da su dostojne najbjednijih politicara u nasoj napacenoj zemlji.

I sta fali Vatikanu? Jesu malo teski kao ljudi, ali da vidis sto imaju divne parkove i staze za dzogiranje. Joj, i divne tapiserije. Samo se pravis da ne znas Italijanski i bole te uvo, nece da te peglaju, a mozes da trckaras!
    pristajem vodi me...

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Samo mi objasni, kako mozes da budes na svim temama istovremano. Stvarno ne mogu da te pratim. A nemam bas sad kesha za putovanja, a i ne vjerujem da bi me pustili unutra jerbo sam zensko (sad bih pocela da pljujem po vjeri i ispala bih feministkinja, ali necu), a ni za tebe nisam sigurna. Cak mislim da to i nema veze sa polom nego moras da budes neki bitan faktor...

Bah, nije ni bitno. Uglavnom, ne idemo mi nigdje. A i skepticna sam nesto sto se aeroplana tice otkada uhapsismo onog Ali Babu Bin Ladinovog!

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A verovah ti....

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa devojcice idi u vatikan ti si promasila destinaciju za par stotina km a pitaj svoje mozda su te i krstili tamo nemoj se sramiti to ce ti za koji mesec dobro doci

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ZILOT IZ CACKA
    A verovah ti....

Jel ti to cmizdris zbog Perine patike?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio marlon
    A verovah ti....

Jel ti to cmizdris zbog Perine patike?
    Ili zbog Neveninig puta u Vatikan. Ajde izjasni se..

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio veKsla

pa devojcice idi u vatikan ti si promasila destinaciju za par stotina km a pitaj svoje mozda su te i krstili tamo nemoj se sramiti to ce ti za koji mesec dobro doci
    Koja frka, dusice? Sta, ako nesto nije za moju vjeru ili naciju ne moze biti umjetnicki lijepo. Ne daju mi na Svetu Goru inace bih rado prosla. Eto a mnogi dzukci i kriminalci tamo idu jer zaboga imaju adekvatnu pishu. A bila sam u Italiji i stvarno mnogo peglaju sa tim katolicanstvom. I to sam bila, srecom, dok je Jovn bio jos ziv. Sta bi tek bilo da sam naisla negje uoci smrti. Pa pojeli bi me.

Ah,da, krstena sam u manastiru Savina. Jel' to u redu? Znas, odatle je na put posao Aleksandar Karadjordjevic, pa je ubijen u Marseju. Postoji stolica koja je ogradjena jer je on tu sjedao tog jutra pred kobno putovanje.
    A ulazila sam i u mnoge katedrale, krstila se sa tri prsta jer je rijec o Bozjim kucama koje okupljaju sve vjere. No, ti si daleko iznad Tog glupog Notr Dama ili Sv Srca (Sakre ker) ili Sv Marka... Ma, da! Doktore, kada naucimo da postujemo tudje i iskreno i cisto volimo svoje, da cijenimo trud svojih predaka, ali i umjetnost drugih naroda, mozda cemo lijepo zivjeti u nasoj dragoj zemlji.

Al' nemoj ti to sebi da dopustis .

I sta fali dzogiranju po Vatikanu. Imaju cak i razboj i kolutove u jednom dijelu parka. Ne moras da se krstis tamo da bi zakljucio da je to bas super.

Ajde, pozdravlja tebe Nevena :wink:

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Amfilohije bi bio ponosan na tebe ,duso,kad bi ovo procitao :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Amfilohije bi bio ponosan na tebe ,duso,kad bi ovo procitao :wink:
    Sto? Mislim koji dio bi mu se dopao? Joj, jeste li slusali sta je porucio Karadzicu?

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa to dzoging Vatikanom i to...mada on ode i drmne 100 000 dolarcica!!! A sto se cudis za Karadzica,pa ekumenisti su izdali narod,sta ih kosta da sutnu Karadzica u Hag

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ma, jesi li ti konkretno slusao sta je rekao? Naime, prvo su mediji razglasili da je pozvao Karadzica da se preda, jedva docekali. A onda je SPC u CG to ddemantovala i pusten je snimak toga sto je rekao. Naime kaze nesto u stilu: Da imam priliku da govorim sa njim pitao bih ga da li mu je lepse da zivi po sumama, da se krije ili da jednostavno dodje i preda se. Opet, to je odluka koja lezi na njemu samom, ali ja bih se na njegovom mjestu predao" Sad sam parafrazirala i sigurno nesto izostavila ali nisam izmjenila sustinu. Tako da nije, je li, pozvao na predaju, nego se, eto, samo izjasnio sta bi on uradio na njegovom mjestu. Nije sija nego vrat, al' ajde.

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

budi cool 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ah, pa zar je nekada bilo drugacije? :wink:

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Владика Амфилохије је легенда и свим секташима који су против њега једна порука је*ите се

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nisam protivnik sexa,bl,ali zanalost sekta ti je u ogledalu

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Слушај , стварно је жалосно када бивши Православци оснују неко удружење и то зову црквом.Разлика између секташа у Македонији Ц.Г и вас није никаква.
    Сво хоћете ради лиучних себичних разлогфа да направите цркву по вашој људској мери.
    СРБСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ЈЕ ЈЕДИНА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У СРБА СВЕ ОСТАЛО СУ СЕКТЕ.

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Бл
    Слушај , стварно је жалосно када бивши Православци оснују неко удружење и то зову црквом.Разлика између секташа у Македонији Ц.Г и вас није никаква.
    Сво хоћете ради лиучних себичних разлогфа да направите цркву по вашој људској мери.
    СРБСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ЈЕ ЈЕДИНА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У СРБА СВЕ ОСТАЛО СУ СЕКТЕ.
    Ako procitas pojam sekte,shvatices da si do guse u njoj.A sto de tice udruzenja,istinska crkva po tvjim vladikama treba da nestane,i da svi budemo srecni zajedno!!!

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio Бл
    Ako procitas pojam sekte,shvatices da si do guse u njoj.A sto de tice udruzenja,istinska crkva po tvjim vladikama treba da nestane,i da svi budemo srecni zajedno!!!
    НИЈЕ ИСТИНА НАША СПЦ ЈЕ ПРОТИВ ТИХ ГЛУПОСТИ ЈЕРЕТИЧКИХ.

Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ej,na cemu si bl :shock:

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

ej,na cemu si bl :shock:
    Још један јеак секташки аргумент од тебе.

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Zilote, nemoj da vices na sirotog Bl-a. On je jedan frustriran decko koji nece da se j*be jer, ebi ga, nije sektas kao mi. Don't worry, Bl, mi cemo i u tvoje ime!!!

Cekaj, nisi nam nijednom rekao da smo Latinska jeres! Covjece, postajes zaboravan...

Slične teme

1. zatvor
    Autor bulatovicz u forumu Zdravlje
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 13.10.2016., 09:56
  2. Bice bolje
    Autor ELENA_bg u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 04.06.2007., 11:04
  3. zatvor
    Autor purpurna magla u forumu Arhiva
    Odgovora: 3