A, sta mislite o zenama koje su u znaku VODOLIJE?

  • Začetnik teme Visnja281
  • Datum pokretanja
Ja sam muska Vodolija,i znam da je razlika neznatna,mi smo ti bre Vodolije jedan mnogo naivan znak,ali nas zato ljudi i vole,gde ces naci boljeg prijatelja od Vodolije.Mozda nam je mana sto smo pomalo intelektualni snobovi,jer nemamo strpljenja sa neznalicama,veliki broj genija je iz naseg znaka-sto znaci da smo uz to sto smo dobri i pametni a ja bih rekao i najlepsi.
 
zile:
Ja sam muska Vodolija,i znam da je razlika neznatna,mi smo ti bre Vodolije jedan mnogo naivan znak,ali nas zato ljudi i vole,gde ces naci boljeg prijatelja od Vodolije.Mozda nam je mana sto smo pomalo intelektualni snobovi,jer nemamo strpljenja sa neznalicama,veliki broj genija je iz naseg znaka-sto znaci da smo uz to sto smo dobri i pametni a ja bih rekao i najlepsi.
Cmokic Zile***:)))
 
hm, paa...
defnitivno znak sa najmanje predrasuda (yes!), devojke obicno izuzetno lepe ali pomalo odsutne(glava cesto nije tamo gde i ostatak tela :shock: ).
zena vodolija nikad nece zivkati 50 puta dnevno i biti ljubomorna ali ce ocekivati zanimljivu konverzaciju (obicno u sumanuta vremena) i slobodu u svako doba.
meni se svidjate :wink:
 
Visnja 281:
Anonymous:
Zene vodolije su pokvarene,dvolicne i cinicne,nazalost nemam nista lepo o njima da kazem
Ne znam ja nisam uopste ni priblizno takva,previse sam iskrena i nikad nekog ne bih zeznula,cak sta vise obicno ja patim od takvih ljudi kakve si naveo ili navela:( :( :roll: Al dobro,tvoje misljenje je takvo!!!
Ja sam vodolija i uopste nisam takva
nemas ti pojma o astrologiji
 
Anonymous:
Zene vodolije su pokvarene,dvolicne i cinicne,nazalost nemam nista lepo o njima da kazem
Nisu one takve, nego ti ne znas sa njima.
Druzim se sa jednom vec 13 godina, svakodnevno. Potpuno se razlikujemo po zivotnim stavovima, ukusu, pogledu na svet uopste.. Ipak, funkcionisemo bez ikakvih svadja. Cinicne, da, pomalo umeju da budu, ali mislim da je jedina njihova greska sto previsoko lete.. Ali, iskren i poverljiv prijatelj..
 
Kakve su Vodolije!!!Šta da vam kazem. Prvo jako su inteligentne, iskrene i požrtvovane, naročito za prijatelje. Uvjek spremn da svoj život daju za veoma dragog prijatelja,kao i za svoje ideale koje drugi ljudi ne razumiju. Kada ti je teško,kada si očajan on će uvjek biti tu za tebe, pa makar i do tada bili smrtni neprijatelji, on koliko je osjećajan i previše naivan dozvoliće da mu još jednom zabije "nož u leđa"! Genijalci, Čudaci !!!!! I veoma inteligentne osobe, što govori činjenica da su veliki genijalci bili same Vodolije.
 
Akvas:
Znam tri vodolije - sebicne, ledene, pokvarene, sredstva menjaju, ali cilj nikada, majstori prevare. Muskarci (to sam ja) su stvarno inteligentni, ali zene - vecih glupaca od vodolija nisam video.

Slazem se sa tobom potpuno,mislim na zenski deo populacije+dvolicne su,i zaista su u stanju da gaze preko mrtvih da bi dosle do njihovog cilja.
Sto se tice muskaraca u znaku vodolije,malko su cudni,ali u sustini jako dobri i inteligentni.Jedino sto meni smeta kod njih je sto imaju neku vechitu frku u glavi,i hiljadu nekih planova,tako da su u stanju da zakomplikuju i najjednostavnije stvari
 
Akvas:
Znam tri vodolije - sebicne, ledene, pokvarene, sredstva menjaju, ali cilj nikada, majstori prevare. Muskarci (to sam ja) su stvarno inteligentni, ali zene - vecih glupaca od vodolija nisam video.[/quote
Ti stvarno nemas pojma ! Nema boljih osoba od zena vodolija, one kad vole, daju sebe, pravi su prijatelji i iznad svega, veoma inteligentne ! Zato kad smatraju da neko njih nije vredan, kao sto si verovatno ti, onda ga ne fermaju ni 2 %
 
bas zanimljivo...iznijet cu svoje iskustvo i bas u pogledu zenskih vodolija.Znam ih prilican broj i relativno smo dobri prijatelji(splet okolnosti ili sto-ne znam,s obzirom sto cu navesti).Ovako,to mi se uvijek desava,npr.vidim/upoznam ili jednostavno dodjem u kontakt s nekom zenskom osobom,i nesto mi ne pase kod nje-ne mogu opisati taj osjecaj,iako mi nista lose ne urade/kazu,jednostavno mi ne odgovaraju-i u 95% slucajeva ispostavi se da su vodolije.Isti slucaj mi je i sa npr.nekim poznatim licnostima(stranim/nasim-nebitno,glumcima/pjevacima/politicarima...)-uvijek osjeti tu losu vibru,i u vecini slucajeva su vodolije.To mi se dogadja samo sa zenskim pripadnicama tog znaka.Negdje sam procitala da su lav i vodolija suprotni znaci,pa mozda zato(ja sam lav).A sto je najzanimljivije,kao sto sam navela dosta tih nazovimo bliskih cura su u tom znaku,sto mi je opet nejasno.Konkretno ne znam sta mi bas smeta kod njih,ali sto sam ja zamjetila kod ovih koje ja znam,je ta nekakva ljubavna pateticnost;npr.dosta su podlozne muskarcima,zbog ljubavi si svasta dopustaju(od ceg se meni dize kosa na glavi),nemaju svoje ja u vezi i sl..Ne bih rekla da su glupe,al onako za zivot opcenito su oplitke(dok je jedna od njih npr.super inteligentna,odlican djak,faks zavrsila u roku i sl.-s druge strane je koma za zivot,tj.ljubav,ono super glupa.Strasno za reci,ali imala je takve ispade da ostanes bez teksta.Opet na stranu,sve ih veze dobrota,susretljivost-u biti ljepota jednostavnosti u najboljem smislu.To su karakteristike ovih koje ja znam.Tema me bas zainteresirala,jer mi je taj moj osjecaj za njih uvijek bio zagonetan.Nije mi bila namjera nikoga vrijedjat-samo sam iskreno iznijela svoje iskustvo.POzdrav!
 
Sa malo ja o sebi da kazem,daklem ja sam vodolija!!!! :D :D :D
Reci cu vam malo o sebi- vodoliji...

1.Preosetljiva
2.Tvrdoglava
3.Iskrena
4.Ne podnosim nepravdu,nikad nekog ne bih zeznula,ali ako me zeznes,dosta sam osvetoljubiva(sto ne valja).
5.Promenljivog raspolozenja.
6.Veran prijatelj i sebe bih zeznula,samo da ti pomognem ako si mi prijatelj!!
7.Ljubomorna u ljubavnim odnosima,sto opet ne valja.. :(
8.Unosim se previse u prijateljstva,dajem sve od sebe,a ne vraca mi se bas tako,cesto bivam zeznuta...
9.Mislim da sam naivna,nazalost:((
10.Imam izrazenu intuiciju
11.Kreativna
12.Kada se radujem,tu mozda malo preovlada ono dete u meni,radujem se previse,da bi se posle razocarala...
Ne znam da li sam nesto zaboravila reci,ali to je to ja mislim...
Ako sam vas udavila,ja se izvinjavam :oops:
Kissic za sve vas!!! :D :D :D
 
Margott:
Akvas:
Znam tri vodolije - sebicne, ledene, pokvarene, sredstva menjaju, ali cilj nikada, majstori prevare. Muskarci (to sam ja) su stvarno inteligentni, ali zene - vecih glupaca od vodolija nisam video.
rekao chovek...kao i gost odozgo...zene skotovi,cinichne,sujetne i veoma DUHOVNO OGRANICHENE!
Ovako nesto napisati za vodolije,moze samo "duhovno ogranicena osoba"!!! :x
 
Akvas:
Znam tri vodolije - sebicne, ledene, pokvarene, sredstva menjaju, ali cilj nikada, majstori prevare. Muskarci (to sam ja) su stvarno inteligentni, ali zene - vecih glupaca od vodolija nisam video.
:twisted: nemaš ti pojma o astrologiji
ja sam prava pravcata vodolija sa šest planeta u vodoliji i još niko nije rekao da smo prevaranti.
bez uvreda o glupačama i inteligenciji :twisted:
pročitaj bar jednu knjigu o astrologiji...
PS NE SUDI DA TI NE SUDE
 
Margott:
Akvas:
Znam tri vodolije - sebicne, ledene, pokvarene, sredstva menjaju, ali cilj nikada, majstori prevare. Muskarci (to sam ja) su stvarno inteligentni, ali zene - vecih glupaca od vodolija nisam video.
rekao chovek...kao i gost odozgo...zene skotovi,cinichne,sujetne i veoma DUHOVNO OGRANICHENE!
O, bre ljudi sta vam je. Mozda ste vi neki znak koji se ne slaze bas najbolje sa nama, ali to opet nije razlog da se vredjamo.
Ledene i cinicne su samo kad su povredjene...
Prevaranti NE, sujetni mozda malo, skotovi :?:
Pih, nemate pojma - a ono DUHOVNO OGRANICHENE necu ni da komentarisem 8) Bljak...ko tako moze da okarakterise bilo koga... :shock:
 

Back
Top