STUDIO

ima ona diktafon,novinarka

eo,ja znam jednog tipa koji to radi ali ti se ne bi isplatilo da dolazis cak ovamo,

bolje se snimi na diktafon. :lol:

a kadio- boxing,batalila?
 
Iz Beograda.
Ma snimila sam ja sebe na diktafon i evo sad se slusam. :)
Al' nekako bih da to zvuci malo ozbiljnije.
Pa ja bih jazz orkestar, al' gde to da nadjem?
Nemam ja matricu.
:P
 
divlja u srcu:

Pa ja bih jazz orkestar, al' gde to da nadjem?

u RTS-u :D imaju i studio ; ))

pitaj ih brate mozhda su jeftini ; ))

ne znam, pitaj gutu on slusha jazz da li zna neshto

grupu valjda mozes da nadjes ima ljudi koji to sviraju po kafanama, a muzichari su uvek gladni para. osim ako nemash neke drugare. ima taj program na radiju jazz mozda oni isto neshto znaju

a shta bi snimala mozda ovi neki neshto znaju. ovi imaju nekakve grupe pa ko zna
 
ej,postaces popularan kao Elvis.i on je tako za mamu snimio prvu pesmu neki bzvz demo pa ga spazilil lovci na talente.

pazi da te ne ulove pa da postanes popularna.znas kako je to tesko.balast.patices mnogo :wink:
 
on slusa dzez ne verujem da zna neshto vishe ali ko zna imas ga na icq nick je stvorina

pa ne znam kolko to kosta. mozda je neshto dzaba. ko zna. :twisted:
 
si ishla na potforum muzika, tamo su valjd aupuceni a ima mozhda i jazzera
jao ima ona pedja jazz, gitarista, al taj ce te odrati ; ))
mad aje kao faca

taj se javlja ponekad

ima odsek u stankovicu za jazz, poshto su djaci..mada to krece tek od septembra shkolska godina, a mozda i od oktobra. mozda oni imaju neki repertoar i orkestar mozhda su jeftiniji ; )

ma evo ja cu da te pratim na drombuljama a pitaj i anakin.
 
e a ti znash da pevash, jesi alt

a kolko bi platila to, muzikante recimo
mislim ako ne mozesh da nadjes dzabe

a de su ti bendovi, sto s njima ne snimish

e ti novinarka pa pitash na forumu krste. misssim..nema neka muzichka redakcija i tako? :I nego necesh da se zna. e pa vidla sam ti sliku kikikiki
 
Pa, napravi bend, ako ga nemaš. Skupi nekoliko muzičara i uživaj... Inače, profi studiji su ti skuuupiii... Jedino u onim manje kvalitetnim možeš nešto snimiti za manju lovu, ali to nije vredno truda... To je sve improvizovano... Za dobre studije trebaš dobrano i platiti. A bend ti može poslužiti i da podeliš troškove snimanja...

Najjednostavnije je da upotrebiš komp za to. Ionako samo visiš na tom čudu. :P Naravno, kad nisi na poslu ili u poslu (sa dragim). :P :P :P Samo se snimi i uživaj... Danas na kompu možeš uraditi čuda sa pravim softverom. ;)
 
e da pitaj Aleksej Baso kako se to radi na kompu on ima neku grupu neke repere i tako repuju,poslao mi svoj demo album
 
divlja u srcu:
?:
ma evo ja cu da te pratim na drombuljama a pitaj i anakin.

:lol: :lol: :lol:
Nasmeja me.

e stvarnno mogu ja da te pratim ako ocesh nisam neki profi al nisi ni ti je l tako :twisted: :twisted: :twisted: daj mi note ; ))))) mislim treba pijanista u jazz grupi je l tako.
evo ja bi dzabe, samo da nestho radim, malo mi ne vajla desna ruka i nisam u formi i tako ali ocu. e reklama mi je do yaya :)

polepi oglase po akademiji

ma ne znam verovatno ima neko jednostavno reshenje koje se dobije ako se pristupi regularnim komunikativnim nachinima
 
divlja u srcu:
Pa valjda moze uz matricu. :)
Par glava i to je to.
Ma koga da pitam u novinama, tamo ne znaju ni pravopis. :lol:

Ozbiljno ti pričam za komp. Ova druga opcija je preskupa i prekomplikovana. A istu stvar možeš napraviti sa kompom. Mislim da će ti manje kinte trebati za dobar mikrofon nego za snimanje materijala u nekom preskupom studiju. A sa dobrim mikrofonom i solidnom zvučnom, možeš uraditi čuda.

Kao muzičar ti mogu reći da su muzički studiji preskupa rešenja... To eventualno ako nekoga znaš ko bi ti dao se snimaš za "free"... Ali, teško ćeš naći nekog takvog.
 
iluzionista:
Najjednostavnije je da upotrebiš komp za to. Ionako

e pa da, komp. il ako ima neko ko se time bavi. he

pa eto idi kod ile i snimaj se, samo nesh imati bend. mozhda da nadjesh nekog gitaristu ili tako neshto da ne bude skroz suvo ako to mozhe. mad aima komp matrice.
 

Back
Top