zhabe

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
zhabe su magichna stvorenja...ja ih obozhavam...vi?

chorus%20frog.jpg
 
pa nije ti loša ova žaba, onako slatka je
skupila se na tom listu i čeka... strpljiva je
blago njoj

ali zašto je magična... opet si se zduvao?
 
Joj, male zabiceee! :)
Jesu magicne, al' samo kad se setim!
Sa bivsim sam jedne godine ('96) letovala na Adi Bojani. U par navrata zabice su nam ulazile u sobu, one se, bre, veru po zidovima. Jednom mi je usla u klompu, naravno, ja to nisam znala. Vristala sam ko manijak!
Inace ih nije preporucljivo ubijati, mi smo ih lepo naterali da same izadju iz sobe.
Imam fotke mog starog drugara koji je fotografisao i zabe i zmije i raznorazne druge zivuljke, kad skeniram, okacicu Radomira. To je jedan veliki zabonja.
Kermita, kojeg mi je cale doneo iz Londona,jos cuvam, eno ga ziv i citav! :D
 
ma ne bih ja žabu... ja već imam Vuleta Vandala... raskošnog nemačkog ovčara

nego... ljudi drže kornjače za ljubimce, pa što ne bi i žabe :)
 
Sjecam se jednog izleta... u osnovnoj josh... otishli na neku rijeku koja je vrvila od zaba... 2 druga (braca, moje komshije, inache), uhvatili jednu i ponijeli kuci, kao ljubimca. drzali je u malenom akvarijumu (onome okruglom) sa dooosta vode, i redovno su je iznosili na sunce, da se ugrije...
... i onda su jednom zaboravili da je unesu u kucu, u hlad...
... skuvala se.
 
Dali su zabe dzabe
ili se stare babe
kad dodju u godine prave
sakriju ispod trave
i krekecu kad neko prodje
Jer im to tako dodje

:) :)

Ovo je bilo u trenutku :) :)

Ahaha
Dobro vece, pa sam i ja super :)
 
Ali zablji bataci su mmmm super ukusni. Jedno vece mi je prijatelj pogledavsi u moj tanjir rekao: koliko si ih pojela , citavo jezero. Samo nemoj da krekeces celu noc"
 
Meni su zhabe odvratne.. Pre neki dan sam zgzila zhabu koja je bila ogromna i celo vehe nisam mogla da dodjem sebi, nego sam je osecala pod nogom.. :?
A slatki su mi punoglavci. :mrgreen:
 

Back
Top