Pauza

Namerno ili ne...bile su dve od po tri godine....neko jednostavno moze i sutradan da nastavi dalje i ne moze bez toga....pa i ne bira sa kime ce....a neko ..jednostavno teze prevazilazi neke stvari....i bira partnera...Sada ne....ne bi pravila bas toliku pauzu....kada saberem te godine...i gde su otisle.... :?
 
Suzy:
Namerno ili ne...bile su dve od po tri godine....neko jednostavno moze i sutradan da nastavi dalje i ne moze bez toga....pa i ne bira sa kime ce....a neko ..jednostavno teze prevazilazi neke stvari....i bira partnera...Sada ne....ne bi pravila bas toliku pauzu....kada saberem te godine...i gde su otisle.... :?

Sad je vec daj sta das,nema se vremena :wink: Salim se naravno :? 8)
 
Maxy:
Suzy:
Namerno ili ne...bile su dve od po tri godine....neko jednostavno moze i sutradan da nastavi dalje i ne moze bez toga....pa i ne bira sa kime ce....a neko ..jednostavno teze prevazilazi neke stvari....i bira partnera...Sada ne....ne bi pravila bas toliku pauzu....kada saberem te godine...i gde su otisle.... :?

Sad je vec daj sta das,nema se vremena :wink: Salim se naravno :? 8)

He, he...sad je - imam nekog malo duze...ali pre njega je bilo-momak imas dva meseca da se pokazes...ili...cao...(sto on nije znao naravno do isteka tog perioda) :wink:
 
Suzy:
Maxy:
Suzy:
Namerno ili ne...bile su dve od po tri godine....neko jednostavno moze i sutradan da nastavi dalje i ne moze bez toga....pa i ne bira sa kime ce....a neko ..jednostavno teze prevazilazi neke stvari....i bira partnera...Sada ne....ne bi pravila bas toliku pauzu....kada saberem te godine...i gde su otisle.... :?

Sad je vec daj sta das,nema se vremena :wink: Salim se naravno :? 8)

He, he...sad je - imam nekog malo duze...ali pre njega je bilo-momak imas dva meseca da se pokazes...ili...cao...(sto on nije znao naravno do isteka tog perioda) :wink:

Eh da meni neka da dva meseca da se pokazem :roll: ,svaki dan bi vezbao :roll:
Das mi mesec dana,pa ako se ne pokazem :cry:
 
Pa fora i jeste u tome da ne znas...koliko imas fore...Cak treba i ubediti (da bi se opustio) da je sve idealno...ti zadovoljna....pa onda vidis.... :wink: Ali ono je savet za devojke..ne za tebe.... :wink:
 
Maxy:
Da li je neko namerno pravio pauzu,tj,uzdrzavao se od sexanja 8)

Ne, nikada nisam živeo u celibatu. Možda je to loše, ne znam. Bilo je, naravno, perioda kada nisam imao sex, ali ne bih rekao da je to bilo namerno. Nisam jednostavno imao vremena, recimo po nekoliko meseci, ali tada uopšte nisam ni razmišljao o sexu. Prestajalo je tako što sam sebi ispunjavao želje kada bih imao potrebu.
 
esperanca137:
Maxy:
esperanca137:
zaboravila sam i knedlu u grlu koja izgleda kao blago stezanje

Da nisi zaboravila nesto od klope :? Pazi da se ne udavis :P Hrana u krevetu moze da deluje kao afrodizijak,jedna se tako udavila :lol: :roll: :wink: :twisted:

Maxy budi dobar da se nebi ti udavio,al ne od hrane!
Ha,ha,ha :lol: :twisted:

Ti to meni pretis :?: Jedan mi tako pretio,pa zavrsio u kolicima.(udario ga autobus) :roll:

Salim se ,naravno.Sta se odma ljutis,a ko se ljuti.....
 

Back
Top