Rusija će poštovati ishod referenduma u CG

Diocles

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
155
Rusija će poštovati ishod referenduma u CG

Radio Srbija i Crna Gora - Pre 4 sata

Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov izjavio je da će Rusija, ako se gradjani Crne Gore na referendumu odluče za nezavisnost, tu odluku poštovati. Mi bismo želeli da nama bratski Srbi i Crnogorci nastave da žive zajedno, nezavisno od toga kakvu formu njihova zajednica može dobiti, rekao je Lavrov u intervjuu moskovskim NOVOSTIMA. On je dodao pri razmatranju situacije kada je reč o zajednici SCG mora biti uzet u obzir problem Kosmeta. Nezavisnost Kosmeta, koju razmatraju albanski lideri, pogubno bi se odrazila na stablinost koja tek što počinje da se ustanovljava na Balkanu, ocenio je Lavrov.
 
evo ga sad i prerusheni igrachina... a shto ljudi to rade?

a shta je chudno u tome shto ce da poshtuju odluku referenduma? pa zar referendumi zato i ne postoje, da se poshtuju. ako tako odluchite, srecan put.

nadam se da necete da trazite vize, imam dosta prijatelja beranaca (i okolina) iz studentskih dana...
 
veKsla:
eremita:
О Боже драги, па овај играчина изгледа да на свом
матерњем језику чита нешто што уопште не пише :lol:

веКсла, чекам одговор на оно зашто црногорчине...
pa kad legne mrcina odma zaspe i onda sanja da je*e zid

:P
:P :P
:P :P :P
:P :P :P :P
 
JABUCHILO:
etotako:
marlon:
etotako:
marlon:
Smeh iz coska. Bravo obojica ste majstori. :lol: :lol: :lol:
a jel taj ćošak mračan ili stoji lampa u njemu?

E draga moja, mrak je pogolem. Da li ce da se nazre svetlo to ne zavisi ni od tebe ni od mene.
otvori oči :D

za malodusne:

DOK NAM PONOVO NE SVANE, NAUCICEMO I MRAK OVAJ DA SIJA

Vasko Popa

Jel znas Jabuchilo da si ti jedna od svetlijih stvari koja se pojavila ovde u zadnje vreme?
 
JABUCHILO:
marlon:
Lepo brate, nema sta samo si mene precenio. Tu su jos mnogi i bolji, veksla, commodore, Zarathustra...izvinjavam se ako nekog nisam spomenuo.

pazi, nisam ja vas slucajno izdvojio podovom metaforom.
znaci:

commodore, brat mu veKsla i brat Zarathustra -
tri seciva ziva, tri jezika zhustra!

a? a moze nesto i sa 'mushtra'... :) :) :)

Ma ti covece preuzimas Administratora na forumu...polako ali sigurno...samo cepaj :lol: :lol: :lol:
 
JABUCHILO:
hvala. trudim se da malo okrilam.

pazi sad, da se revansiram:
marlon, duh i eremita - tri su kama kremenita!

*redosled je ovakav samo zbog rime i ritmike

E, a Strvinama dubok poklon. na fonu ovih Mrakavaca i ovaj Mrak naucicemo da sija.

Е, знаш шта... ако још почнемо да га римујемо и са
Јабучило - има далеко да 'одемо. :lol:
 
Rusija će poštovati ishod referenduma u CG

Radio Srbija i Crna Gora - Pre 4 sata

Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov izjavio je da će Rusija, ako se gradjani Crne Gore na referendumu odluče za nezavisnost, tu odluku poštovati. Mi bismo želeli da nama bratski Srbi i Crnogorci nastave da žive zajedno, nezavisno od toga kakvu formu njihova zajednica može dobiti, rekao je Lavrov u intervjuu moskovskim NOVOSTIMA. On je dodao pri razmatranju situacije kada je reč o zajednici SCG mora biti uzet u obzir problem Kosmeta. Nezavisnost Kosmeta, koju razmatraju albanski lideri, pogubno bi se odrazila na stablinost koja tek što počinje da se ustanovljava na Balkanu, ocenio je Lavrov.

E sad se pazite Crnogorci. Lepo vam kazu Rusi. :D
 
eremita:
JABUCHILO:
hvala. trudim se da malo okrilam.

pazi sad, da se revansiram:
marlon, duh i eremita - tri su kama kremenita!

*redosled je ovakav samo zbog rime i ritmike

E, a Strvinama dubok poklon. na fonu ovih Mrakavaca i ovaj Mrak naucicemo da sija.

Е, знаш шта... ако још почнемо да га римујемо и са
Јабучило - има далеко да 'одемо. :lol:

:)

pazi,mogucnosti si siroke.
 
NISAM JA NICIJI TOVAR I NIKO NA MENI NIJE ZARADIO. ruska politika je ponovo onakva kakva treba da bude politika velikih drzava koje nece da puknu iznutra - defanzivna. kao i vojna doktrina kojom su pobedili u svim ratovima u kojima su je primenjivali. pa naravno da su zrtvovali srbiju, a sta su trebali da rade - da opiz*e nuklearkama?nemojte da smo smesni...uostalom, moje je misljenje makar, da im je logika celicna i da ce dati rezultate uskoro.
 

Back
Top