Muzika do bola

  • Začetnik teme Paracinac
  • Datum pokretanja
P

Paracinac

Gost
Mi smo kao nacija propali jer ne postujemo prave vrednosti...Kao npr.cirilica se gotovo izgubila,u nasem jeziku ima sve vise anglicizama i cemu to vodi...?PROPASTI!kada nacija izgubi svoj jezik propada...A sta je sa muzikom..ona postaje sve gora i gora jer se umesto nase prave narodne izvorne muzike slusaju turske i grcke melodije...Takozvani reperi koji misle da su muzikalni kao crnci pokusavaju da uniste najbolji muzicki pravac ROCK.A zasto?Zasto bi sada neki klinci sa americkim imenima ubijali ono sto su normalni ljudi nekad stvarno voleli i cenili.Ako imate neko misljenje o ovoj temi molim vas odgovorite jer bih voleo da znam sta nasi ljudi misle o tome... Hvala!
 
Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!
 
HARDCOREPUNK:
Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale majmune dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!

Shta fali metalu, ali o kom metalu pricamo! Ne sigurno o ovim novim bandovima tipa Limp Bizgot, Korn [novi], Linkin Park, Papa Rouch i nem pojma shta vec, koji sebe nazivaju "metalcima". Govorim o onom pravom metali tipa Dimmu Borgir, In Flames, Borknagar, Behemoth i otali bandovi, zaista imaju shta da kazu i da sviraju :))
p0z
 
HARDCOREPUNK:
Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!
e to! to me zivcira...na sta je svjet spao.ne govorim sad bukvalno osrbiji (khm vidi se)al ima tolikih morona da to nije normalno...isto kao sto za avril i blink 182 tvrde da je punk...pa to ni * kraj punka nije...ode sve u *****
 
Stoorbak:
HARDCOREPUNK:
Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale majmune dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!

Shta fali metalu, ali o kom metalu pricamo! Ne sigurno o ovim novim bandovima tipa Limp Bizgot, Korn [novi], Linkin Park, Papa Rouch i nem pojma shta vec, koji sebe nazivaju "metalcima". Govorim o onom pravom metali tipa Dimmu Borgir, In Flames, Borknagar, Behemoth i otali bandovi, zaista imaju shta da kazu i da sviraju :))
p0z

Kako mozes da kazes da Dimmu Borgir i cela Skandinavija,nema kvaliteta.
Pomenuo si bilo koju vrstu metala.Pa zasto onda nisi spomenuo pravi Metal,nego te jadne klince koji i ne znaju da sviraju.
Bilo bi bolje da si rekao ono sto jeste legendarno:UFO,Scorpions,Accept,U.D.O.,Helloween,Motorhead,Trust,e to je metal i bas ti ljudi znaju cemu tekstovi sluze dok ostali ovdasnji satanisti,poput Dimmu Borgir uvek forsiraju istu muziku.I samo je pitanje vremena kada ce se i oni raspasti kao sto je bio slucaj sa Emperor.
A pogledaj klasicne metalce,mnogi od njih su presli 60-tu godinu zivota i aktivniji su nego ikada pre.
 
HARDCOREPUNK:
Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!


Samo mi ne diraj Guano Apes....
 

Back
Top