Muzika do bola
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Muzika do bola

Paracinac
    Guest

Podrazumevano Muzika do bola

Mi smo kao nacija propali jer ne postujemo prave vrednosti...Kao npr.cirilica se gotovo izgubila,u nasem jeziku ima sve vise anglicizama i cemu to vodi...?PROPASTI!kada nacija izgubi svoj jezik propada...A sta je sa muzikom..ona postaje sve gora i gora jer se umesto nase prave narodne izvorne muzike slusaju turske i grcke melodije...Takozvani reperi koji misle da su muzikalni kao crnci pokusavaju da uniste najbolji muzicki pravac ROCK.A zasto?Zasto bi sada neki klinci sa americkim imenima ubijali ono sto su normalni ljudi nekad stvarno voleli i cenili.Ako imate neko misljenje o ovoj temi molim vas odgovorite jer bih voleo da znam sta nasi ljudi misle o tome... Hvala!

HARDCOREPUNK
    Guest

Podrazumevano

Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!

Zainteresovan član Stoorbak (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio HARDCOREPUNK
    Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale majmune dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!
    Shta fali metalu, ali o kom metalu pricamo! Ne sigurno o ovim novim bandovima tipa Limp Bizgot, Korn [novi], Linkin Park, Papa Rouch i nem pojma shta vec, koji sebe nazivaju "metalcima". Govorim o onom pravom metali tipa Dimmu Borgir, In Flames, Borknagar, Behemoth i otali bandovi, zaista imaju shta da kazu i da sviraju :))
    p0z

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!
    e to! to me zivcira...na sta je svjet spao.ne govorim sad bukvalno osrbiji (khm vidi se)al ima tolikih morona da to nije normalno...isto kao sto za avril i blink 182 tvrde da je punk...pa to ni * kraj punka nije...ode sve u *****

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Citat Original postavio Stoorbak
    Ma strasno...pogledaj samo niko nije slusao taj hip-hop,taj V.I.P. i ostale majmune dok se nisu zavrteli na TV-u.Vecina ljudi skuplja informacije sa TV-a i to je zalosno.Ja znam da cenim prave vrednosti i pored muzike iz mog imena slusam i prave rock grupe.A vecina ljudi smatra tamo neki Limp Bizkit,Korn i ostale hardcoreom.A da ne pominjem da su za njih Guano Apes i Linkin Park rock ili Heavy Metal!
    Shta fali metalu, ali o kom metalu pricamo! Ne sigurno o ovim novim bandovima tipa Limp Bizgot, Korn [novi], Linkin Park, Papa Rouch i nem pojma shta vec, koji sebe nazivaju "metalcima". Govorim o onom pravom metali tipa Dimmu Borgir, In Flames, Borknagar, Behemoth i otali bandovi, zaista imaju shta da kazu i da sviraju )
    p0z
    Kako mozes da kazes da Dimmu Borgir i cela Skandinavija,nema kvaliteta.
    Pomenuo si bilo koju vrstu metala.Pa zasto onda nisi spomenuo pravi Metal,nego te jadne klince koji i ne znaju da sviraju.
    Bilo bi bolje da si rekao ono sto jeste legendarno:UFO,Scorpions,Accept,U.D.O.,Helloween,M otorhead,Trust,e to je metal i bas ti ljudi znaju cemu tekstovi sluze dok ostali ovdasnji satanisti,poput Dimmu Borgir uvek forsiraju istu muziku.I samo je pitanje vremena kada ce se i oni raspasti kao sto je bio slucaj sa Emperor.
    A pogledaj klasicne metalce,mnogi od njih su presli 60-tu godinu zivota i aktivniji su nego ikada pre.

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Dummy Burger...

Obećava Sacrificed (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Muzika do bola

E sad me bas zanima u shta svrstavate Korn?
    Neki smatraju da je nu-metal (na shta je Davis odgovorio sa "Ne, ne pripadamo istom") ili mozda u hardcore ili pak u heavy metal?
    Some people just don't get the point of little things...

Change your mood whenever you can :cry: = :lol:

You and me
    We have no faces
    Soon our lives will be erased
    Do you think they will remember
    Or will we just be replaced?

I could have never lived
    If it wasn't for you...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Korn je MTV metal.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Keeper
    Korn je MTV metal.

Keeper my man, Korn je nekada bio MTV2 metal, danas nije jer uopste vise ne pustaju hardcore muse.

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Pricajte sta hocete,ali tradicionalni Heavy Metal jos uvek zivi !!!
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Domaćin IvAnA:) (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Reputaciona moć
    90

Samo mi ne diraj Guano Apes....
    I...I was standing...You were there....Two worlds collided...And they could never tear us apart.....

Slične teme

1. ''Cestitka,do bola''
    Autor lav8 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 11:10
  2. ignorisanje do bola...
    Autor ariela u forumu Muškarci
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 05.09.2004., 05:15
  3. Perverzija do bola....
    Autor JANA-NIS u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 53