Problem sa blagim treperenjem slike... Iskljucivo kod video snimaka i filmova...

Marijus

Početnik
Poruka
2
Kao sto rekoh imam problem sa treperenjem slike koje je veoma blago,ali iskljucivo kada pustim video snimak u losijoj rezoluciju na youtube ili preko windows media player kada gledam neki film ili video, a cim prebacim na HD slika je normalna . Koristim win 7, pre njega sam koristio windovs 8.1 pa sam mislio da je mozda do njega , medjutim problem se ponavlja. A sve je to pocelo kada sam ubacio novu ASUS Nvidiu GTX650 1GDDR5 graficku. Brisao sam drajvere probao ponovo ali opet zeza. Samo jos da dodam da sa igricama nemam problema sve radi super obrnuo sam crysis 3,Assassin's Creed 4 Black Flag, Thief itd...
 
Prvo probaj okreni uticnicu od napajanja kompa u stekeru ili produznom kablu,zavisi gde ti je ukljucen komp,ako to ne uspe,ako imas TV karticu iscupaj antenu,t.j. koaksialni kabal iz kartice i to moze da pravi probleme,to samo dok koristis You Tube i Online komp,za filmove,a trece i zvucnici ako su ti blizu monitora isto mogu da prave probleme,pa ako imas mogucnosti ti ih odalji malo.I na kraju u podesavanjima monitora probaj na koliko Hz najbolje radi monitor dok je na you tubu,75Hz,70Hz,60Hz.Sve to moze da bude uzrok lose slike.
 
Kao sto rekoh imam problem sa treperenjem slike koje je veoma blago,ali iskljucivo kada pustim video snimak u losijoj rezoluciju na youtube ili preko windows media player kada gledam neki film ili video, a cim prebacim na HD slika je normalna . Koristim win 7, pre njega sam koristio windovs 8.1 pa sam mislio da je mozda do njega , medjutim problem se ponavlja. A sve je to pocelo kada sam ubacio novu ASUS Nvidiu GTX650 1GDDR5 graficku. Brisao sam drajvere probao ponovo ali opet zeza. Samo jos da dodam da sa igricama nemam problema sve radi super obrnuo sam crysis 3,Assassin's Creed 4 Black Flag, Thief itd...

Kod gledanja videa, treba ti ili Adobe Flash Player instaliran, ili Java Runtime, a najbolje da imas oba. Drugo NetFramework 4....preuzmi sa majkrosoftovog sajta poslednju verziju. Kad si to odradio tek onda proveravaj hardver, ali ako je smetnja od interferencije sa nekom periferijom to bi se desavalo stalno a ne samo kad je video u pitanju.
 

Back
Top