Iskljucivanje racunara .......POMOZITE MI........
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Iskljucivanje racunara .......POMOZITE MI........

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Iskljucivanje racunara .......POMOZITE MI........

Problemrilikom igranja igrica (NFS U2) racunar mi se sam iskljucuje.Imam AMD Semprom 2200+,GF4,XP profesional,256 RAM....Pomozite mi.Napominjem samo kada igram igrice.Imam virtual drive preko Alcohol 120%...Unapred Hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

pogledaj kolika je temperatura procesora, možda se pregreva. Druga mogućnost je bag u igrici ili windowsu.

Početnik bojank (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Odgovor..ili...konstatacija

U biosu iskljuci opciju da se gasi ako predje odredjenu temperaturu ne procesoru, mada ja mislim da nije to jer bi te prvo upozorio pa tek onda ugasio racunar. Bug igrice ili OS (koji je Operativni Sistem u pitanju?). Mada je mislim da je najverovatnije ne uskladjen hardver a igrica je zahtevna, tako da se racunar ugasi. Recimi jel kad se ugasi odmah mozes da ga upalis ili moraš da izvuces kabal napajanja da sacekas 10-15 sek ukljucis kabl i tek onda upalis racunar?

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Odgovor..ili...konstatacija

Citat Original postavio bojank
    U biosu iskljuci opciju da se gasi ako predje odredjenu temperaturu ne procesoru, mada ja mislim da nije to jer bi te prvo upozorio pa tek onda ugasio racunar. Bug igrice ili OS (koji je Operativni Sistem u pitanju?). Mada je mislim da je najverovatnije ne uskladjen hardver a igrica je zahtevna, tako da se racunar ugasi. Recimi jel kad se ugasi odmah mozes da ga upalis ili moraš da izvuces kabal napajanja da sacekas 10-15 sek ukljucis kabl i tek onda upalis racunar?
    Da brate moram da sacekam nekoliko sekundi ili ukljucim i iskljucim na prekidacu napajana pa tek onda da iskljucim

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Odgovor..ili...konstatacija

Citat Original postavio MIKSHAXXX
    Citat Original postavio bojank
    Da brate moram da sacekam nekoliko sekundi ili ukljucim i iskljucim na prekidacu napajana pa tek onda da iskljucim
    Ne bre da iskljucim da ukljucim posle tog vremena.Neko me je pitao za OS Windows XP profesional SP2

Slične teme

1. POMOC-AUTOMATSKO ISKLJUCIVANJE RACUNARA
    Autor victordz u forumu Softver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 09.07.2010., 14:14
  2. Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2008., 18:08
  3. iskljucivanje automatic update na XP
    Autor bata77 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.05.2006., 17:03
  4. Isključivanje računara