iOS (Apple mobilni uredjaji)

BLANKED

Elita
Poruka
20.452
Radi lakše preglednosti ovde možete postavljati pitanja kao i sve ostalo što vas bude interesovalo (specifikacije , cene , nedoumice, misljenja, problemi i sl.) o svim uredjajima baziranim na iOS sistemu (Apple - Iphone- Ipad ... i slično )
 
@vilalu ne koristim viber i nzm tacno ali msm da nisu potrebne
@besana razlika je da 5S ima Touch ID a 5 nema, mnogo manje se ostecuje nego iPhone 5, i msm da ima jaci procesor
@mario_xxl Apple ID ce da trazi samo ako je ostao ulogovan, ali iTunes nece da odradi restore ako je ulogovan na iCloud, ako neznas sifru mozes tel samo u delove da prodas ili da ga bacis
 
Da li moze iko da mi pomogne? :dash:
trazim iphone 4s 16gb i saznala sam da novi prave samo u verziji od 8gb. S obzirom koliko IOS zauzima prostora, ovo je jako malo memorije sto se mene tice. To je razlog zbog kojeg sam pocela da trazim neke polovne. Medjutim, naisla sam na jako primamljivu ponudu, za novi, beli. Da li moze iko, ko se razume u apple-ove uredjaje pazljivo da procita specifikacije na linku koji cu ostaviti i da mi odgovori da li je to pravi iphone 4s koji ce bez problema raditi u Srbiji??? Ja se slabo razumem, i specifikacije mi znace tu i tamo, ali ne mogu sama sa sigurnoscu da dodjem do zakljucka.
Molim sve dobre ljude sa strpljenjem da mi pomognu!!! :)
HVALA NA PAZNJI SVIMA!!! :bye:
 

Back
Top