Hocu u SAD

A

accca

Gost
ODlican sam ucenik.U prvoj godini gimnazije imao sam prosek 4.83 u drugoj 4.60,engleski znam odlicno(ucim ga od drugog razreda osnovne skole)U mojoj skoli u mojoj generaciji mogu da kazem da najbolje radim na kompjuteru...:oops:NARCIS...Kakvi su mi uslovi.Da li mogu da dobijem neku stipendiju i da treci ili cetvrti razred zavrsim tamo?Znam onu foru das 5000 dolara i ides.
 
I ja sam odlican ucenik, idem u treci razred gimnazije, prosjek mi je prethodne dvije godine bio 5.00, engleski govorim odlicno, a na kompjuteru se snalazim najbolje u citavoj skoli (nije da se hvalim, ali je stvarno tako). I mene interesuje da li postoje stipendije. Mislim da cu u svakom slucaju otici u SAD da zavrsim 4 razred preko neke agencije, ali ipak me interesuje da li postoje stipendije?
 
ne mozes dobiti stipendiju za srednju skolu osim ako nisi izvrstan sportista, a za koledz je vec drugacije moze se dobiti stipendiju ali ako je academic sto znaci da dobijas stipendiju pomocu proseka ona nikad ne pokriva sve troskove nego jedan deo a drugi ti treba da platis sto iznosi najmanje od 8k do 10k, ali ako si ponovo izvrstan sportista mozes dobiti full scholarship dok si rekao keks..
 

Back
Top