Hocu u SAD
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Hocu u SAD

accca
    Guest

Podrazumevano Hocu u SAD

ODlican sam ucenik.U prvoj godini gimnazije imao sam prosek 4.83 u drugoj 4.60,engleski znam odlicno(ucim ga od drugog razreda osnovne skole)U mojoj skoli u mojoj generaciji mogu da kazem da najbolje radim na kompjuteru...ops:NARCIS...Kakvi su mi uslovi.Da li mogu da dobijem neku stipendiju i da treci ili cetvrti razred zavrsim tamo?Znam onu foru das 5000 dolara i ides.

Obećava d3amon (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Exclamation Re: Hocu u SAD

I ja sam odlican ucenik, idem u treci razred gimnazije, prosjek mi je prethodne dvije godine bio 5.00, engleski govorim odlicno, a na kompjuteru se snalazim najbolje u citavoj skoli (nije da se hvalim, ali je stvarno tako). I mene interesuje da li postoje stipendije. Mislim da cu u svakom slucaju otici u SAD da zavrsim 4 razred preko neke agencije, ali ipak me interesuje da li postoje stipendije?

Početnik
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Hocu u SAD

ne mozes dobiti stipendiju za srednju skolu osim ako nisi izvrstan sportista, a za koledz je vec drugacije moze se dobiti stipendiju ali ako je academic sto znaci da dobijas stipendiju pomocu proseka ona nikad ne pokriva sve troskove nego jedan deo a drugi ti treba da platis sto iznosi najmanje od 8k do 10k, ali ako si ponovo izvrstan sportista mozes dobiti full scholarship dok si rekao keks..
    Sapience can't be acquaint...

Obećava d3amon (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Hocu u SAD

daj malo vise informacija o dobijanju stipendije za srednju skolu za sportiste

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •