Gde biste putovali?

  • Začetnik teme AleksandraNS
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

AleksandraNS

Gost
:shock: Da, dobro ste procitali! :shock:
Zanima me / sta Vas zanima?
Koga zelite da upoznate? Kapora? Tosevskog? Lepu Brenu?! Boru Corbu?! Nekog politicara? Nista nije nemoguce, oni su ipak samo ljudi?
Sta zelite da vidite? Neki manastir, spomenik, muzej, predstavu, koncert?
Da znate za neki dogadjaj ili zanimljivost u vasem gradu koji bi bio zanimljiv ostalima?
Znate li nekog ko je zanimljiv i koga biste upoznali sa celim svetom?
JAVITE SE! :roll:
Ja nisam nikakva turisticka agencija, ali s vremena na vreme organizujem jednodnevna putovanja, ALI samo u Srbiji i pod uslovom da niko do sad nije vodio na taj put!
A sad najbitnije:
Da bi vas motivisala da podelite sa mnom vasu tajnu, odlucila sam da svakog meseca troje najoriginalnijih nagradim besplatnim putovanjem! :P
Cim se javite ovde, ja vam odgovaram na vas mail da mi bolje pojasnite vas predlog.
:arrow:
Ja znam da sve moze biti bolje...
i znam da u Srbiji ima jos sta lepo,
a da nije Kalemegdan, Palic, ili Tara, gde smo,
verujem SVI bar jednom bili na ekskurziji.

Pomozite mi da i drugi saznaju ono sto vi znate.[/
color]

Hvala, Aleksandra iz Novog Sada
 
Ja sam iz Panceva. Lep je grad, tako da, da ovde dodjes, imala bi sta da vidis. Medjutim, ima nesto posebno, ako te zanima-
Ovde je snimljen film Balkan expres. Restoran u kom je orkestar Balkan expres svirao u prvom delu jos uvek izgleda kao na filmu. Tu je i onaj klub u kom su Popaj i Bora Todorovic (ne znam kako se zove u filmu) na proslavi kad ima Svaba mazne sat. Ulice iz tog filma su i danas iste. Svi koji nisu iz Panceva, kad ih odvedem na ova mesta, oduseve se. Na kraju, za odmor, predlazem kafu u kaficu do kog se dolazi camcem preko Tamisa.
Postoji zvonce, na koje kad pozvonis, po tebe dolazi skeledzija i prevozi te na drugu obalu, koja je udaljena tek oko 40m. Cena prevoza je uracunata u cenu pica i NIJE velika. Tek mozda 10din vise nego obicno!!
Mogu se raspitati, ako zelis. Ima jos..
monkey@ptt.co
 
ja zivim u Mirijevu. ovde nema nista tako zanimljivo ali evo odgovoricu ti na deo pitanja gde vih volela da odem!? sto se tice inostranstva, imam ceo spisak! moj zivotni san je da vidim tih 50ak destinacija (bice ih jos tokom vremena), a sto se tice nase lepe zemlje Srbije, pa recimo Djerdap. tamo sam bila prosle godine i ne bi mi smetalo opet. a sto se tice poznatih licnosti.......pa recimo da bih volela da upoznam Isidoru Bjelicu i onog lika sto je glavni u KonTikiju (Svet na dlanu, BK).ivana2611@hotmail.com
 
Cao, ja sam iz Zvecana? Kosovo!!!
Ovde ima nekoliko zanimljivih destinacija. Npr. Obilazak tvrdjave Zvecan (po kome je Konak Zvecan na Kopu dobio ime), zatim odlazak do izvora vode(poznatog u narodnim pesmama), a pored je pecina koja je nekad vodila do vrha tvrdjave. Inace je izvor na pola brda! Zatim, ako neko voli avanture, onda su tu naravno odlasci u juzni Albanski deo Kos.Mitrovice(slicno bandziju, morate da potpisete da neodgovaram za Vas).Tek da znate K.Mitrovica - Zvecan iznosi 3km. Jezero Gazivode na 15-ak kilometara.
AleksandraNS, samo hrabro!
 
taja:
:lol: Bio sam u Egiptu!
Divna zemlja! Malo su prodavci-ljudi dosadni ali sve u svemu je lepo. A tek piramide, sve te jeb*lo. Ulazio sam u Mikenovu piramidu. Moram da priznam, da sam ocekivao hijeroglife na sve strane ali od toga nista. Ulazis u cucecem stavu (oko 70 metara ispod)na 45 stepeni i mimoilazis se sa gomilom znojavih ljudi. Usput ti dodje da izbijes po nekog Francuza ili neku Spanjolku (kupio sam karte preko reda za ulazak u piramidu). Muzej im je opasan, to morate da vidite ako idete u Kairo. More im je lepo (Hurgada), ali imaju cudne zakone da nakon 7 p.m. nema kupanja, a ni niceg drugog na plazi(znate nasta mislim)!
E JA SAD NE ZNAM ZASTO SAM VAM OVO SVE ISPRICAO, AL' KO ZNA, MOZDA OVO NEKOM I ZATREBA, U SVAKOM SLUCAJU NE MOZE DA SKODI,A CIM NE SKODI, TO ONDA KORISTI! :wink:
 
Mm ako se sad budem raspisala tesko meni.
Koga bih volela da upoznam za Novu godinu, mnogo njih ali pokusacu da suzim listu: Sinisa Mihajllovic, Bil Clinton i Vladimir Putin.
Sta bih volela da vidim: necu spominjati ono sto sam vec videla, vec samo se osvrnuti na mesta na kojima nisam bila: veliki kineki zid, yabranjeni grad, Tokio, Tibet, Sidnej.
Mada nekako ne bih se bunila ni kada bi Novu godinu docekala negde oko Central parka. Ne bi mi skodilo ekipa Sex&City Mr. Big i tako.
 
E pa Aleksandra,ja bih najviše voleo da upoznam nedodirljivog našeg najboljeg pisca svih vremena Svetozara Vlajkovića.Doduše,istina je da on živi tu negde blizu mene u Beogradu,ali ga je nemoguće naći.
A mesto za putovanje:tamo negde gde i dalje stoji priroda,netaknuta,nesređena a prosto savršena u svom postojanju.Daleko od ljudi i svega možda na Jastrebcu,ili predivnu planinu iznad Krupnja-Jagodnja.
 
AleksandraNS:
:shock: Da, dobro ste procitali! :shock:
Zanima me / sta Vas zanima?
Koga zelite da upoznate? Kapora? Tosevskog? Lepu Brenu?! Boru Corbu?! Nekog politicara? Nista nije nemoguce, oni su ipak samo ljudi?
Sta zelite da vidite? Neki manastir, spomenik, muzej, predstavu, koncert?
Da znate za neki dogadjaj ili zanimljivost u vasem gradu koji bi bio zanimljiv ostalima?
Znate li nekog ko je zanimljiv i koga biste upoznali sa celim svetom?

Licno ne bih imala nista protiv da upoznam Kapora, pa ni Tosevskog.Imalo bi se tu o cemu pricati.Ali bih jos vise volela da mogu otici na sva ona zanimljiva mesta na kojima nisam bila.Znam, kratak je ovaj jedan zivot za sve to, a i u tom kratkom zivotu mnogo je ogranicavajucih faktora...Eh, daljino, majko svih zelja...
 
pa ja bih voljela da posjetim domenikansku republiku ali ne znam bas nesto mnogo o njoj neko kaze da je strava za zivot neko da je siromasna zemlja pa ako bi neko znao nesto konkretno da mi kaze neka izvoli.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top