Gde kupiti povoljnu stolicu/fotelju za kancelariju?

Ja imam ovu i jako sam zadovoljan, imam oko 90 kg. Moj ćale ima onu malo kraću ali ima 120 kila i polomio je leđa :lol:
http://cdn3.jysk.com/getimage/web.medium/3620021/WEB/1016/
1016


Pre sam u novom domu kupio kožnu 100 evra sa onim plastičnim rukohvatima i donjom nogom sa točkićima. Rukohvati su popucali posle prve godine, posle su popucale i sve noge sa točkićima.
Kao u onoj ktitorovoj reklami sa čkaljom kad se kanc stolica raspadne :hahaha:

Ovako je izgledala:
1016
 
pitanje je specificno. sta znaci jeftina stolica. Primer ja sam kupio steel and case u stolicu kojoj je garancija 7 godina za 550 eura i ako to podelis na broj dana ispada da dajes 0.21 eura dnevno da sedis kako treba i da te ne boli ruka, lakat, vrat ili ledja. Naucio sam tu lekciju tako sto sam do pre toga kupova stolice do 150 eura max. Druga proverena firma od koje sam kupovao je Anaks kancelarijske stolice[/URL] na Vracaru u Sindjelicevoj. Rade veoma dugo sa top italijanskim firmama za namestaj tako da ni sa njima nema promasaja i imaju od jeftinijih do skupljih varijanti. Dobra stolica vredi svaki dinar kao i dobar krevet. 8 sati ako radis za racunarom dzaba ti sve ako ne mozes svom telu priustiti udobnost.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top