kako?

gladiolica

Zainteresovan član
Poruka
282
kako da navedem jednog rakcica da napravi prvi korak(a i ja sam rak),a zna se da su rakovi po prirodi emotivno rezervisani i povuceni i stidljivi a znam da ima dosta toga izmedju nas vrednog sto bi bilo grehota izgubiti jer smo smotani???
 
Igraj se s njim,zacikavaj ga,zaintresuj ga,animiraj ga.
Iako je stidljiv,opustice se, polako.Nemoj da forsiras.Treba mu vremena da se oslobodi,da te upozna, zavoli.Posle ide lako. Rakovi su divni,osecajni,umeju da vole..............samo napred :wink:
 
gladiolica:
kako da navedem jednog rakcica da napravi prvi korak(a i ja sam rak),a zna se da su rakovi po prirodi emotivno rezervisani i povuceni i stidljivi a znam da ima dosta toga izmedju nas vrednog sto bi bilo grehota izgubiti jer smo smotani???

***** ti raka...nije da nesto verujem u taj horoskop...ali se ponekad tako iznerviram...sto sam bas takav...
A bar si dobila dobar savet...

P.S. nisam mislio na Antuna,njega nemoj da slusas...
 
AntunTun:
shto mene da ne slusha...izvini molim te...ti se kao ne bi primio na gologuzu devojq koja sebe poliva shampanjcem?...uozbiljite se dragi moj

Mozda nisi primetio da je ona stidljiva,povucena ,zatvorena....i sad ce da se skida i poliva sampanjcem...da...

Ne kazem da ne bih shvatio znak...ali...znas...
 
gladiolica:
kako da navedem jednog rakcica da napravi prvi korak(a i ja sam rak),a zna se da su rakovi po prirodi emotivno rezervisani i povuceni i stidljivi a znam da ima dosta toga izmedju nas vrednog sto bi bilo grehota izgubiti jer smo smotani???

svakakvih gluposti (osim mojih) mozhe chovek na ovoj Krstarici da prochita. Ja bih se samoubio ili bih zamolio da me neko upuca da dodjem u stadijum da postavljam ovako debilna pitanja. Gade mi se osobe koje se kriju iza svojih astrolo$kih znakova i nalaze razloge za neuspeh u zvezdama i planetama. Sve bih ja vas u Sibir da radite na minus 30 da vam dodje iz dupeta u glavu. I $to nisi lepo postavila pitanje na astrologiji nego smara$ po$ten svet ovde..
Uh.. potresoh se od ovih astrica.. Chek $ecer i vodu.. (glurg).. Da te je samo Milivoj Jugin (ili pokojni Gagarin) chuo.. pa spenk bi dobila momentalno :)
 
Gazdarica:
Napijte se oboje... :!:

Ha, ha.....e ..ovo me seca na jedan nemili dogadjaj....ja i on ovnovi (tvrdoglavi, ponosni...-da click ne cuje...)...pola godine niko nikome ne prilazi....a ja umirem za njim...Ono sto sam ja radila.....je da sam stalno izmisljavala neke izlaske, organizovala zurke...samo da bi mu zvala druga...pa da -i njega povede-....
E sad....on uvek dolazio..merka me..pricamo...oci cakle...ali konkretan prilaz...ni u ludilu.....
Puko mi je film...pa sam smogla hrabrosti da ga licno pozovem na tel. da -svrati- do mene...E to sam prvi i zadnji put uradila.....
Prvo...da bi ga i nazvala...morala sam malo da popijem..i da se smirim....(nisam znala za bensedine, nanu....to mi prvo palo na pamet- a inace uopste ne pijem), on pristao....ja u shoku....
Pre nego sto je dosao , popila sam jos 2 case vina..(ponavljam-ja koja uopste ne pije)...Mene je to vino toliko udarilo... :D :D ..da sam samo sedela, posmatrala ga....eventualno klimala ili odmahivala glavom..i jedva cekala da ode da legnem da spavam.... :? ..I tako.....covek otisao...shokiran....ja se dan-danas kajem....
Poenta....-budi ono sto jesi...kakva jesi...radi stvari koje tebi leze....i gledaj da si sto vise u njegovoj blizini...pa ce vreme da pokaze.... :wink:
 
Gazdarica:
Jbt Suzy, nije poenta u tome da se napijes kao svinja, nego da popijes taman toliko koliko je potrebno da se oslobodis inhibicija...

Ha, ha.....i ja tako mislila...ali sta to sve meni vredi kada me i gutljaj osamuti??????A zamisli 3 case???????????..Bilo...ne ponovilo se....ne prija mi i necu da se silim (vise.. :wink: )..a zato se ubijam od cigara..... :? :wink:
 
.pissbottleman:
Mozda nisi primetio da je ona stidljiva,povucena ,zatvorena....i sad ce da se skida i poliva sampanjcem...da...

Ne kazem da ne bih shvatio znak...ali...znas...

pa ja sam to misio...da se ona oslobodi...znash ono...da malo pokazhe i tako to...da se otvori jel te...
 
cLick - OR - Die:
gladiolica:
kako da navedem jednog rakcica da napravi prvi korak(a i ja sam rak),a zna se da su rakovi po prirodi emotivno rezervisani i povuceni i stidljivi a znam da ima dosta toga izmedju nas vrednog sto bi bilo grehota izgubiti jer smo smotani???

svakakvih gluposti (osim mojih) mozhe chovek na ovoj Krstarici da prochita. Ja bih se samoubio ili bih zamolio da me neko upuca da dodjem u stadijum da postavljam ovako debilna pitanja. Gade mi se osobe koje se kriju iza svojih astrolo$kih znakova i nalaze razloge za neuspeh u zvezdama i planetama. Sve bih ja vas u Sibir da radite na minus 30 da vam dodje iz dupeta u glavu. I $to nisi lepo postavila pitanje na astrologiji nego smara$ po$ten svet ovde..
Uh.. potresoh se od ovih astrica.. Chek $ecer i vodu.. (glurg).. Da te je samo Milivoj Jugin (ili pokojni Gagarin) chuo.. pa spenk bi dobila momentalno :)
Bravo.. :wink:
 
AntunTun:
.pissbottleman:
Mozda nisi primetio da je ona stidljiva,povucena ,zatvorena....i sad ce da se skida i poliva sampanjcem...da...

Ne kazem da ne bih shvatio znak...ali...znas...

pa ja sam to misio...da se ona oslobodi...znash ono...da malo pokazhe i tako to...da se otvori jel te...

Ma razumem ja tebe...ne bih ni ja imao nista protiv da se neka tako otvori...al' jbs ga...
 

Back
Top