prijateljstvo

0077:
marijuca_juca:
da li ste fleksibilni u prijateljstvu i ako jeste,koja je granica do koje idete? :wink:
Imam dva prijatelja i ne postoji granica.
U prijateljstvu nje nema,da nisi mislila na poznanike :roll: :wink:

Не разумем питање, а још мање овај одговор! :roll:

Не знам које су границе, јер ниједан ПРИЈАТЕЉ није искушавао моје границе. :) ...Да јесте, не би ни био пријатељ, зар не?
 
Hellen:
0077:
marijuca_juca:
da li ste fleksibilni u prijateljstvu i ako jeste,koja je granica do koje idete? :wink:
Imam dva prijatelja i ne postoji granica.
U prijateljstvu nje nema,da nisi mislila na poznanike :roll: :wink:

Не разумем питање, а још мање овај одговор! :roll:

Не знам које су границе, јер ниједан ПРИЈАТЕЉ није искушавао моје границе. :) ...Да јесте, не би ни био пријатељ, зар не?
pa odgovori su nam identični,šta ti nije jasno,da pojasnim :roll: :wink: :wink:
 
Fleksibilna sam mnogo, al' postoje granice.Jedino za koga se te granice brišu jesu moji roditelji, njima dugujem mnogo.Oprostim što šta, al'kad se jednom pređe granica, taj više ne postoji.Mada i dalje sam tu kad bi nešto zatrebalo.Nemam puno prijatelja.
Naravno, u životu se nisam tako posvađala sa prijateljem da bi prekinuli kontakt.
 
HeBePoBaTaH_:

Evo teme za maloletnike:
Da li je druženje prijateljstvo?
Šta je to socijalizacija?
1)Ne. Prijateljstvo može, ali i ne mora da bude posledica druženja. Češće nije. Da bi ono uspelo mora postojati međusobno poverenje, razumevanje i najčešće slični afimiteti. Za prijateljstvo je naravno, potrebno vreme, pa tako da maloletnici tek kasnije spoznaju svoje prave ptijatelje...a neki nažalost nikada.
2) aaaa, to bi bilo naš odnos prema društvu tj. prihvatnje istog (žao mi je, ali nikada nisam nigde pročitala definicuju ovoga, ovako ja to shvatam...grešim li?)
 
LPhoklica:
HeBePoBaTaH_:

Evo teme za maloletnike:
Da li je druženje prijateljstvo?
Šta je to socijalizacija?
1)Ne. Prijateljstvo može, ali i ne mora da bude posledica druženja. Češće nije. Da bi ono uspelo mora postojati međusobno poverenje, razumevanje i najčešće slični afimiteti. Za prijateljstvo je naravno, potrebno vreme, pa tako da maloletnici tek kasnije spoznaju svoje prave ptijatelje...a neki nažalost nikada.
2) aaaa, to bi bilo naš odnos prema društvu tj. prihvatnje istog (žao mi je, ali nikada nisam nigde pročitala definicuju ovoga, ovako ja to shvatam...grešim li?)

1) Čista petica. Zato, ne smeš da budeš previše stroga prema sadašnjim drugarima sa kojima se lepo slažeš. Tako se stiču doživotni prijatelji. Iz detinjstva.
2) Ne odnos pre društvu, mada jeste najprostije rečene - tvoje mesto u društvu vršnjaka sa kojim deliš isti kulturološki i generacijski identitet.
Da ne tupimo sociološki.
Pametna si ti devojčica.
 

Back
Top