ДРАШКОВИЋУ ВУЧЕ: РЕЦЕПТ ЗА ИЗБОРНИ УСПЕХ

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Не могу да не приметим да је Србска Напредна Странка на претходним изборима освојила много већи број гласова него на прошлим. Са 26% скочили су на 50%. Шта је тајна тог успеха?

Тајна је у томе што је са њима овога пута био у коалицији Србски Исос Христ, војвођански Че Гевара, његово преосвештенство Драшковићу Вуче. Он је најзахвалнији за коалицијоног партнера, јер донесе много гласова, а не тражи много министарстава и власти. Коалицијијони партнер какав се само пожелети може, једном речју.

Секси Дјед је 2008. имао у коалицији Драшковића Вука, и због тога је народ гласао за његову листу. Већ на следећим изборима Дјед је имао знатно мање гласова.

ЛДП је на прошлим иѕборима прошао цензус, зато што је имао Вука Драшковића уз себе, а на овима то није успео да уради.

Статистика све говори и ствари су јасне. Драшковића Вука и његова три пука народ много воли и за њега се Богу моли. Због тога он увек делује синергетски и донесе много гласова на чијој год се листи појави.
 
Ispravno zboris Srbo, ako si ikad dosao u blizi kontakt sa gorepomenutim junackim sinom verovatno si osetio Svetu Auru koja se siri oko njega u radiusu od 2000 metara!

- - - - - - - - - -

Ovo nije zvanicno potvrdjeno , ali prica se da je Cedu izlecio od zle posasti zvane narkomanija svojim dodirom !

Ко ти је овај лепотан на аватару? Прави Србски зет којега би свака Православна ташта пожелела.

Попио сам синоћ два литра македонског вина, и имам само да кажем, чокалије свака част! Није ме болела глава и нисам био мамуран уобште. Јесте да сам воду пио мало више, али то је нормално. Вечерас правим паузу.

Сањао сам много ружан сан. Сањао сам нечију смрт и сахрану, сандук је био све време ту у кући и смрдео је и изазивао језу. Мирисао је на гробље и ширијо гробљанску ауру. Одвратан сан и немогу читав дан да га избијем из главе.

Да се вратимо на тему. Драшковићу Вуче је Србски витез коме је Господ Бог поверио задатак да ослободи све окупиране Србске крајеве, а то ће се видети када за то дође време. Постидеће се сви они који су га пљували, вређали и наносили му зло.
 
Dobar vic :aha2:

Draskovic samostalno ima podrsku od 1% (ili manje).

Jel neko video Draskovica bilo gde u skorasnjoj kampanji? Ja ne videh.

Bolje da se obrati paznja na recept Velje Ilica. Bio je uz Kostunicu - na vlasti... sada je uz SNS - na vlasti... On je od 2004. vlast, bez prekida (a bio je i pre toga). Moguce je da je prestigao i Dinkica, doskorasnjeg rekordera. Mada... :think: Mozda je Velja rekorder. Mrzi me da iza ponoci burgijam podatke.
 
Poslednja izmena:
Dobar vic :aha2:

Draskovic samostalno ima podrsku od 1% (ili manje).

Jel neko video Draskovica bilo gde u skorasnjoj kampanji? Ja ne videh.

То је лажа!

А то сам и доказао у уводном посту, наводећи резултате које су Напредна, Секси и Преокрет листа имали када су наступали са војвођанским Че Геваром, а када без њега.

Лалинска харизма коју господин Драшковић исијава је увек привлачила колебљивце да гласају за коалицију у којој је исти.
 
То је лажа!

А то сам и доказао у уводном посту, наводећи резултате које су Напредна, Секси и Преокрет листа имали када су наступали са војвођанским Че Геваром, а када без њега.

Лалинска харизма коју господин Драшковић исијава је увек привлачила колебљивце да гласају за коалицију у којој је исти.

Pre ce da bude da se SPO ponasa kao pametna udavaca, nego sto ima mnogo miraza... Ako je za to zasluzan Draskovic, neka bude. Ali je sasvim jasno da sam vise ne moze nista. SPO ne moze ni da sanja o mestu ministra.
 
Pre ce da bude da se SPO ponasa kao pametna udavaca, nego sto ima mnogo miraza... Ako je za to zasluzan Draskovic, neka bude. Ali je sasvim jasno da sam vise ne moze nista. SPO ne moze ni da sanja o mestu ministra.

Да си ти жив и здрав, Вучина је нови министар спољних послова. Имам инсајдерске информације. Он ће препородити нашу дипломатију као што је то учинио први пут када је водио то министарство.

Мрква је добар чова али нема довољну харизму и искуство попут великосрбског орла, господина Драшковића.
 
Nadam se da ce uz novu vladu Bozanska vizija koju je Draskovicu Vuce , junackoga sina , imao u pretprosloj deceniji biti ostvarena !



Vukov-plan.gif
 
Nadam se da ce uz novu vladu Bozanska vizija koju je Draskovicu Vuce , junackoga sina , imao u pretprosloj deceniji biti ostvarena !



Vukov-plan.gif

На томе се активно ради и спроводи се таква политика. Заједница Србских Обштина је први корак ка остварењу тога циља.
 
Pre će biti da Dana namiriše stranku sa najboljom perspektivom i uputi ga tamo. Ženski instinkt je nepogrešiv.

Дана је Србска мајка кнежопољка. Она је вила равијојла и треба јој дати удбу да води под хитно. Шта је та жена само претурила преко главе то само драго Бог на небесима зна.

Иза сваког успешног мушкарца стоји жена, а Даница је својеврстан зачин који даје праву арому Драшковићевој политици, и због тога је Србски Покрет Обнове као најукуснији бурек после пијане ноћи. Сиду лечи, једном речју.
 
Е то ме подсетило да сутра ујутру поједем бурек за доручак. Имам 10 пекара на кругу од 200 метара, могу да бирам где ћу.

Док је бијо Тадић на власти заборавио сам и на буреке и остале ђаконије, јако се тешко живело и народ је грцао у сиромаштву. Сада је све пуно боље, једу се буреци и карађорђеве, гурманске пљескавице, гироси, кебаби, такоси и буритоси. Народ са пуно наде улази у боље сутра и хвала драгоме Богу што је тако.
 
Е то ме подсетило да сутра ујутру поједем бурек за доручак. Имам 10 пекара на кругу од 200 метара, могу да бирам где ћу.

Док је бијо Тадић на власти заборавио сам и на буреке и остале ђаконије, јако се тешко живело и народ је грцао у сиромаштву. Сада је све пуно боље, једу се буреци и карађорђеве, гурманске пљескавице, гироси, кебаби, такоси и буритоси. Народ са пуно наде улази у боље сутра и хвала драгоме Богу што је тако.
}



Srbska napredna stranka je pokrenula akciju , deli se Tomovaca, osvestana u Ostrogu i Peckoj patrijarsiji,svim domacinstvima !
 
Не могу да не приметим да је Србска Напредна Странка на претходним изборима освојила много већи број гласова него на прошлим. Са 26% скочили су на 50%. Шта је тајна тог успеха?

Тајна је у томе што је са њима овога пута био у коалицији Србски Исос Христ, војвођански Че Гевара, његово преосвештенство Драшковићу Вуче. Он је најзахвалнији за коалицијоног партнера, јер донесе много гласова, а не тражи много министарстава и власти. Коалицијијони партнер какав се само пожелети може, једном речју.

Секси Дјед је 2008. имао у коалицији Драшковића Вука, и због тога је народ гласао за његову листу. Већ на следећим изборима Дјед је имао знатно мање гласова.

ЛДП је на прошлим иѕборима прошао цензус, зато што је имао Вука Драшковића уз себе, а на овима то није успео да уради.

Статистика све говори и ствари су јасне. Драшковића Вука и његова три пука народ много воли и за њега се Богу моли. Због тога он увек делује синергетски и донесе много гласова на чијој год се листи појави.

Pa i Sloba je kad je dvehiljadite izgubio, po njihovim računicama imao veći broj glasova nego na prethodnim izborima.
Šta je tu tajna? Onda lagao on, sad lažu ovi i to je to.
 
Е то ме подсетило да сутра ујутру поједем бурек за доручак. Имам 10 пекара на кругу од 200 метара, могу да бирам где ћу.

Док је бијо Тадић на власти заборавио сам и на буреке и остале ђаконије, јако се тешко живело и народ је грцао у сиромаштву. Сада је све пуно боље, једу се буреци и карађорђеве, гурманске пљескавице, гироси, кебаби, такоси и буритоси. Народ са пуно наде улази у боље сутра и хвала драгоме Богу што је тако.
Što bi rekao Kale Gospodar Vremena "I Evropa i meso u šerpi."
 
Što bi rekao Kale Gospodar Vremena "I Evropa i meso u šerpi."

И Европа и Русија и борба против корубције и Заједница Србских Обштина. А све то под жезлом премудрог господина Вучића који гура ову земљу напред као захукталу локомотиву. Дивим се том хероју и надљудској енергији коју поседује. Волео бих да сам макар мало као господин Вучић.
 

Back
Top