Ima li nade nasoj muzici?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DON:
bojana miletic:
Ma, o.k.Da nisi neki kamerman?? :lol: :lol:
Nije sve na pinku 100 posto glupo ima i o.k.m stavri tipa serije, filmovi i bas je i ranije bila neka polemika oko pinka i jedan lik je rekao:"A ko vas tera da to gledate?? Vi imate pravo da to ne gledate ako necete..." Mislim da je bio u pravu.. :P :P


E taj tip koji je to reko bese neki DON,hahahhahahahahahhaa............
Ne,nisam kamerman,razvlacim kablove po studijima :lol: :lol: :lol:
Pa to je bas dobro... :roll: :wink:
 
Courtney:
Ima dobrih bendova. Evo danas sam kupila U slavu rogova nasih od May Resulta i mogu da kazem da su stvarno odlicni. Zvuce jako dobro,da ne kazem svetski...samo,na takve bendove niko (ovde) ne obraca paznju. Dobro,shvatam ja,jeste to najextremnija forma metala itd.,ali zar nemamo mi i Kraljevski Apartman,Cactus Jack,Alogiu (ne slusam tu vrstu muzike,ali su oni za ovakve uslove jako dobri) i jos dosta bendova za koje se ne zna jer nisu (dovoljno) komercijalni. Koliko sam puta cula neke sredovecne ljude kako kukaju zbog nase muzike...pa,kad im toliko nedostaje "dobri stari rock 'n' roll,zasto ga malo ne potraze? Lepo je Branko Rogosic pisao o tome u novom REX-u,pogotovo u onom clanku "Niko nije prorok u svom selu". Samo treba "malo zagrebati po povrsini"... :wink:



Slazem se apsolutno.Courtney carica :lol: A ja inace imam obicaj da pregledam stare topice tako da se ne cudite ako ponovo vidite neki koji ste postavili pre 3 meseca :lol:
 
Moorison_girl:
Courtney:
Ima dobrih bendova. Evo danas sam kupila U slavu rogova nasih od May Resulta i mogu da kazem da su stvarno odlicni. Zvuce jako dobro,da ne kazem svetski...samo,na takve bendove niko (ovde) ne obraca paznju. Dobro,shvatam ja,jeste to najextremnija forma metala itd.,ali zar nemamo mi i Kraljevski Apartman,Cactus Jack,Alogiu (ne slusam tu vrstu muzike,ali su oni za ovakve uslove jako dobri) i jos dosta bendova za koje se ne zna jer nisu (dovoljno) komercijalni. Koliko sam puta cula neke sredovecne ljude kako kukaju zbog nase muzike...pa,kad im toliko nedostaje "dobri stari rock 'n' roll,zasto ga malo ne potraze? Lepo je Branko Rogosic pisao o tome u novom REX-u,pogotovo u onom clanku "Niko nije prorok u svom selu". Samo treba "malo zagrebati po povrsini"... :wink:



Slazem se apsolutno.Courtney carica :lol: A ja inace imam obicaj da pregledam stare topice tako da se ne cudite ako ponovo vidite neki koji ste postavili pre 3 meseca :lol:
:oops: :oops: :oops: Ju,pa hvala...sto se tice vadjenja starih topica,ja to apsolutno podrzavam :wink:
 
Istina ali ne necega kao sto je Guca nego nesto kao Exit ili da imamo svake godine Metal\Rock festival ili neka bude svake druge,trece godine ali da dolazi i nekoliko poznatih bendova iz inostranstva!!

Tema pita ima li nade NASHOJ muzici a ti prichash kako treba da dovodimo strane bendove. Chemu to onda ??? Slazem se da nam treba vishe festivala, ali na kojima ce uchestvovati nashi mladji bendovi, ima dosta kvaliteta, ali nema para. Kod nas bukvalno vazi ona "koliko para toliko muzike", i to je stvarno zalosno. Naravno u muziku ne rachunam nama dragi, jeli, grand.
 
Srpska muzika vuče svoje korene daleko pre Turaka , danas muziku sa takvim osloncem radi nekoliko umetnika poput Sanje Ilića , Bilje Krstić , grupe Biber , Bore Dugića itd ...
A razlog zašto Srbi podilaze lošem ukusu u svemu jeste što i nisu naučili da budu narod .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top