blic anketa

Vragolasta Amfibija:
eo posto je 7 za jagodicu rezervisan ona samo pushi i to je njen srecni broj 7(toliko puta moze uzastopce)
da te svrstamo u broj 8.=Gazdarica.evo ja cu tu da udjem ali cu da se pravim da sam nevidljiva.

mache a ti si i dalje u casnim sestrama (br 6). pa zabranice ti religiju ako nastavis ovoliko da forumarish
 
?:
ha, ne citira mi gazdinu poruku, samo randomovu

pa moze da bude usamljena a da se kre.she sa svima (znachi prostitutke nisu usamljene)
ili da bude neuparena a neusamljena. usamljenost je neko depresivno stanje

je l ovo najbolja varijanta zhivota kao gazdin? imash ortake pa kad ti se koji "radi" ?

a niko ne mozhe previshe da smori

mislim da je ovo pre kategorija da si sama, ali imas povremeno sex. meri se monogamnost i sex, sex imas ali nemash monogamnu vezu. al ko me pita za zdravlje.
Da, vi's kako su to napravili... I meni samo tvoju poruku citira... Nema vise ponjava... :-)
Elem, sta ja htjedoh reci... Nije samo stvar u ortacima, imam ja i nekoga ko mi je nesto vise od toga... Ali, ipak to nije veza u onom klasicnom smislu...
Kod mene je po onom sistemu - zasto da bude jednostavno, kad moze i komplikovano... :roll:
 
malo po malo dodjosmo i do kraja ove teme. evo rezultata -

A. udata sam (1.pajamaca,2.afroditi, 3.queen, 4.alexandrra, 5.nactu, 6.ejpril, 7.zena s greskom)

B. u vezi sam (1.majcheki, 2.suzy, 3.nsbee, 4.mackica, 5.bems, 6.black cat, 7.ilona)

C. trenutno sam sama (1.neva, 2.soba23, 3.trnova_ruza, 4.skvo, 5.banshee 6.sindi 7.sharlote, 8.dd666)

D. sama sam ali imam solidan seks - (1.gazdarica, 2.amfibija)

E. nisam sama a imam i ljubavnika - (0)

F. ja nisam odavle (1.kelis, 2.helen, 3.betty, 4.antihrista, 5.hanibal, 6.raindog, 7.etotako, 8.?)

elem, na temi je postovalo 25 forumasica i nekoliko forumasa.
malo ko je ocekivao da ce biti ovakav foto finis drage zene!!!
Imamo sedam udatih i sedam u vezi. Posto je nekoliko vas koje ste u vezi najavilo kretanje ka braku, onda udate dobijaju drugo mesto.
A pobedile su Trenutno neuparene, i to za jedan jedini glas!

zakoni velikih brojeva dalje kazuju da neuparene zene cine oko 30-40% zenske populacije ovog foruma.
udatih je negde 25-28%
a onih u vezi tu negde oko 30%

bilo bi zanimljivo da neko sprovede istrazivanje muskog dela foruma, da vidimo da li ce doci do nekih razlika u raspodeli statusa na osnovu varijable pola...
 
pa ja sam rekla da ne želim da učestvujem, nisam rekla ja nisam odavle... nego sam sugerisala neke izmene, ti si obrazložio i to je to

ali ako me već svrstavaš, ni krivu ni dužnu, onda sam u kategoriji "sama sam trenutno"
 

Back
Top