pitanje

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
Kupila sam ono Johnson mleko za tamnjenje kože sa reklame. Stavljala sam ga poslednja 4 dana posle tuširanja, ali mi niko nije rekao (a meni nije palo na pamet) da bi trebalo da operem ruke posle nanošenja.

I šta se desilo, pocrnela jesam, ali mi je između prstiju ostala žućkasta boja :?

Da li postoji neka fora da se to skine s ruku?
 
ne. mislim tako su mi se zalile silne zene, i nosile to dok se ne ispere. a da probas da radis piling ruku nekom piling kremom koju koristis za lice. sustina je da se skine taj gornji sloj koze. limun je dobar za skidanje nekih privremenih boja sa tela, ali ne znam da li bi ti pomogao.
 
Ma skinuće se. :lol:
Ja sam prala ruke posle toga, pa se desilo da je voda malo više klizila niz ruke, pa sam sva bila šarena.
Ali posle par dana ionako se sve skine.
Bez frke. :lol:
 
ruke ce ti ostati tako braonkaste bogami duze vreme a to ce da se vidi tek kad pocne da se skida.e da,ako nosis sat na tom mestu ce koza da ti jos vise pobeli i kad pocne da ti se skida skidace se neravnomerno.

a ti mu doskoci pa se non stop mazi i dalje :wink:
 
boranija_v.gif


love u. :wink:
 
majcheki:

He, he....konacno da vidimo kako mali izgleda.... :D :wink:
Nego..Majce....lepo ti je Aphro rekla...posle par dana se to skida..(ako se redovno kupas... :wink: )..znaci samo cesce i vise oribaj ruke...i probaj taj limun ili sodu....Najsmesnije je posle nekoliko dana...kada budes kao sarenko.... :wink: ..ali i to prodje.....Dobro si me podsetila..ja kremu kupila...ali mi stoji bezveze u ormanu..(kao milion drugih stvari...... :? ) :wink:
 
Suzy:
majcheki:
He, he....konacno da vidimo kako mali izgleda.... :D :wink:
Nego..Majce....lepo ti je Aphro rekla...posle par dana se to skida..(ako se redovno kupas... :wink: )..znaci samo cesce i vise oribaj ruke...i probaj taj limun ili sodu....Najsmesnije je posle nekoliko dana...kada budes kao sarenko.... :wink: ..ali i to prodje.....Dobro si me podsetila..ja kremu kupila...ali mi stoji bezveze u ormanu..(kao milion drugih stvari...... :? ) :wink:
Mnogo trazhish... :D
 
ahahhaa do yaya.....jesil znala da se shuga najcheshtje pojavljuje izmedju prstiju?....mislim extra fora....ma nosi neke rukavice...one damske...em si otmena...em se ne vidi da su ti ruke bolesne (:
 
majcheki:
Kupila sam ono Johnson mleko za tamnjenje kože sa reklame. Stavljala sam ga poslednja 4 dana posle tuširanja, ali mi niko nije rekao (a meni nije palo na pamet) da bi trebalo da operem ruke posle nanošenja.

I šta se desilo, pocrnela jesam, ali mi je između prstiju ostala žućkasta boja :?

Da li postoji neka fora da se to skine s ruku?

uhhh početnička greška..to se i meni prvi put desilo, sa nekom drugom kremom. Nema ti tu pomoći, osim da pereš ruke 127 puta dnevno :lol: i da sačekaš 2-3 dana..proći će
a od hidrogena su mi se samo pojavile neke bele fleke i ništa...
 
Prvi put sam stavila Niveinu kremu u boji na sebe prije 7 dana,u jednom kozmetickom salonu.Kad sam se namazala skroz,radnica mi je rekla da odmah operem ruke.Naravno,to sam i ucinila,ali kad sam kuci dosla uzela sam opet kremu da namazem jos malo mjesto koje sam propustila,i naravno nisam oprala ruke.Sjutra ujutro-prizor!!!!!!!!!!!Ali,prizor je tek 2. i 3. dan,tad je groznooooooooooo!Fuj,nikad vise to necu staviti!Tek mi je 4 dan pocelo da se skida.Nije mi pomogao ni hidrogen,ni aceton,ni alkohol,ni 555 puta pranje u toku dana.Jednostavno,mora proci nekoliko dana,nije je lako skinuti-zato i postoji,zar ne?A ponajmanje se vodom skida kao sto vidim da se misli,jer sam se ja svih tih dana dok sam imala na sebi tu boju kupala u moru po nekoliko sati i nije se skidala,izgubila se tek juce,i sa tijela i sa nesretnih dlanova.
Srecno!!!
 
e,zato se drage moje ta s.r.a.nj.a nanose rukavicama,onim kao za farb. kose.

inače,ja probala to davnih 90-ih...
izgledala kao mešanac kineza i indijanke.. :roll:
nikada više!
nema te kreme koja neće ostaviti neko s.r...
 
majcheki:
Kupila sam ono Johnson mleko za tamnjenje kože sa reklame. Stavljala sam ga poslednja 4 dana posle tuširanja, ali mi niko nije rekao (a meni nije palo na pamet) da bi trebalo da operem ruke posle nanošenja.

I šta se desilo, pocrnela jesam, ali mi je između prstiju ostala žućkasta boja :?

Da li postoji neka fora da se to skine s ruku?

Kupila i ja, i ni meni niko nije rekao, i bile su mi zute ruke. Nisam nista pokusavala ispralo se posle par dana. :?
 
Postoji, budeš strpljiva i pereš i trljaš rukama koliko možeš. Grozno je znam, meni se mnogo puta desilo. Inače, da znaš, ostane trag čak iako odmah posle nanošenja opereš ruke... Mnogo su zeznute te kreme za samopotamnjivanje, teško ih je ravnomerno rasporediti, pa mogu da ostanu beličaste fleke. Ijak.

No, kada se lepo nanese...mmmm...yeah, divno, a nisi čak morala ni da se čvariš na Suncu...(:
 
Meni taj losion uopste ne ostavlja jaku boju, vrlo retko te sarene tragove. Imam onaj svetliji. Kad sam ga prvi put stavila, ribala sam ruke ko blesava, i ocekivala sam efekat posle par sati, ali na kraju mi je trebalo nekoliko dana redovnog mackanja da bi se videlo. I posle se ok skinulo. Sad ga opet koristim, ali sam jos malo brown sa letovanja, pa je dobar efekat.
 

Back
Top