Delfin sprava za ispravljanje skolioze i Bojan Lazic

Ne vredi ovde polemisati o ozbiljnim temama previse je negativnih i zlobnih ljudi.Vidim da se coporativno krecete od foruma do foruma i bavite samo pljuvanjem i vredjanjem a pri tom ni ne znate o kome i o cemu je rec.Ja nikad nisam rekla da je zvanicna medicina losa nego da ima puno toga sto je lose.Da imate dete sa sipkom u kicmi i da vam se 24 h zali na bolove kao sto mi imamo svaki dan na klinici onda bih bas pitala.Stavljate u vasa zlobna usta jadnu Dr Sladjanu Velkov a pri tome pojma nemate ni ko je ona kao sto ni ne znate nista o skolioza centru i defin spravi!Imala sam prilike da je upoznam u skolioza centru jer je dovodila sina da leci skoliozu i koliko vidim zena je bila odusevljena sto je i napisala na njenom fb profilu gde ima bezbroj pratilaca.Inace Dr Sladjana je radila u jednoj bolnici u Vranju i ima licencu za rad,samo sto je zbog zlih jezika poput vasih i pretnji morala da pobegne u Mekodoniju.Opste je poznato da vakcine izazivaju autizam kod dece i oduzetost ekstremiteta.I toga ima puno kod nas na klinici samo sto se o tome ne prica,jer niko ni nesme.Rado cu vama laicima kao lekar odgovoriti na svaki vas glupi komentar i repliku samo ako mi administratori ne brisu poruke.A sada nek se javi pametni lektor da mi ispravi tekst ako negde nisam stavila tacku ili zarez kako treba!
Dr Tina
 
Ne vredi ovde polemisati o ozbiljnim temama previse je negativnih i zlobnih ljudi.Vidim da se coporativno krecete od foruma do foruma i bavite samo pljuvanjem i vredjanjem a pri tom ni ne znate o kome i o cemu je rec.Ja nikad nisam rekla da je zvanicna medicina losa nego da ima puno toga sto je lose.Da imate dete sa sipkom u kicmi i da vam se 24 h zali na bolove kao sto mi imamo svaki dan na klinici onda bih bas pitala.Stavljate u vasa zlobna usta jadnu Dr Sladjanu Velkov a pri tome pojma nemate ni ko je ona kao sto ni ne znate nista o skolioza centru i defin spravi!Imala sam prilike da je upoznam u skolioza centru jer je dovodila sina da leci skoliozu i koliko vidim zena je bila odusevljena sto je i napisala na njenom fb profilu gde ima bezbroj pratilaca.Inace Dr Sladjana je radila u jednoj bolnici u Vranju i ima licencu za rad,samo sto je zbog zlih jezika poput vasih i pretnji morala da pobegne u Mekodoniju.Opste je poznato da vakcine izazivaju autizam kod dece i oduzetost ekstremiteta.I toga ima puno kod nas na klinici samo sto se o tome ne prica,jer niko ni nesme.Rado cu vama laicima kao lekar odgovoriti na svaki vas glupi komentar i repliku samo ako mi administratori ne brisu poruke.A sada nek se javi pametni lektor da mi ispravi tekst ako negde nisam stavila tacku ili zarez kako treba!
Dr Tina

Tebe niko ne tera da ovde pises, a ova tvrdnja da je " opste poznato da vakcine izazivaju autizam" govori u prilog nasoj sumnji da ti od skole nisi videla ni klupe
u bilo kakvoj srednjoj skoli.
Ta Velkov je Makedonka, medicinu je zavrsila u Skoplju, neka ispire mozak Makedoncima.
Zapravo ni ona nije zavrsila nista, a i delokrug rada ide od delfin sprava preko autizma kod dece, ali se ni tu ne zadrzava
nego ide dalje u pravcu pravljenja sopstvenih lekova od kojih se leci svaka bolest, a lek se sastoji od izbeljivaca za vesh.

Nema licencu za rad u Srbiji

Prema podacima Lekarske komore Srbije, Slađana Velkov nema licencu za rad. Postoji podatak da je započela studije medicine u Nišu i da ih je iz nekog razloga prekinula. Komori nisu dostupni ni dokumenti koji bi potkrepili tvrdnju da je završila fakultet u Skoplju.

Po njoj, nema te bolesti koja se ne može izlečiti sirovom hranom, gledanjem u sunce, klistiranjem kafom i uzimanjem “magičnog preparata” MMS, izbeljivača koji može biti i smrtonosan.

Velkov trenutno vodi kampanju protiv doniranja organa, ubeđujući ljude da se organi vade dok ste još živi i da moždana smrt ne postoji.

Njena teorija je da transplantacije postoje samo zbog bogatih, a kao “dokaz” koristi rečenicu da je “Rokfeleru ugrađeno šesto srce”.

Na internetu neretko teško bolesnim ljudima savetuje da gladuju, a često su joj meta majke koje imaju autističnu decu. Velkov tvrdi i da HIV ne postoji i da je izmišljen, a da sida i hepatitis nisu zarazni.




http://www.blic.rs/vesti/drustvo/st...-klistirajte-se-kafom-batalite-lekove/h8vjjpr

Tvoj problem nisu samo tacke i zapete nego ti stvarno jako lose stojis sa srpskim, mozda si i ti iz Makedonije pa je onda to razumljivo.
 
Ne pratis me sta ti pricam ,jer ti iskljucivo pises ono sto je u tvojoj zamracenoj svesti. Ja se ne bavim tabloidnom stampom i tracevima kao ti. Kad o nekome pricas ,kao sto su npr. Bojan Lazic i Sladjana Velkov gledaj da ih prvo licno upoznas , a ne da im sudis na osnovu zute stampe i prica "rekla-kazala". Za razliku od tebe, "besposlene tracare", ovi ljudi imaju puno uspeha u lecenju i radu sa ljudima. Udji na Fb profil gore pomenute Sladjane V. i videces da ima gomilu pratilaca koji joj se obracaju za pomoc i lek, svakodnevno. Ako si zaista toliko strucna i pametna , daj pohvali nam se javno nekim svojim profesionalnim uspehom. Evo cekam(o)....!!????!!!! Daj prosvetli nas kako ti lecis skoliozu,hepatitis, HIV, autizam i sl....Cekamo....
 
georgejune,

delfin-sprava za ispravljanje skolioze je jedna u nizu prevara na kojoj neko uzima novac, a ne pomaže. O tome se radi.
Pročitala sam sve postove, nema ih mnogo, i u jednom se navodi podatak da je do sada tom metodom izlečeno 20 000 ljudi.
Naravno, ne verujem uopšte u taj broj. Nemam predstavu koliko koštaju te terapije, ali neka 20 000 ljudi ostavi po 100 eura, pa ti računaj. Da ih je bilo toliko, vlasnik tog delfina bi sad već uživao u penziji, i ne bi mu padalo na pamet da traži nove mušterije na forumskim temama koje su uhvatile paučinu.
Čak i da 20 000 ljudi pokuša da se leči na ovaj način, suludo je tvrditi da su svi izlečeni.
Zar ti to ne govori o šarlatanima koji po svaku cenu žele da izreklamiraju neki svoj proizvod? Čas se javlja vlasnik delfina, čas je to neki zadovoljni pacijent, pa drugi zadovoljni pacijent :D...čas je to doktorka iz privatne novosadske klinike (koja prima platu kao lekar u toj klinici, a ne veruje u to što radi)...

to sam postavio pitanje sarlatanima koji pljuju kostolomce,koji dizu iz mrtvih i nemaju cenovnik,ja sam im davao po 500-1000din ,ko ima cenu kod njega ne idem i znam da ne zavrse ono zbog cega dodjes da bi opet uzeli isti novac za vise tretmana
 
Ne znam iz kog razloga mi administrator ne objavljuje postove ali evidentno je da je ovaj forum namenjen za malogradjane koji si bave pljuvanjem i vredjanjem.Opet napominjem da niko od vas nema pojma o cemu prica a jos manje sta je delfin sprava i kakva joj je namena.Mozda bi svi trebalo da se preselite na neki trac politicki forum gde bi neko vase decije komentare sigurno prihvatio.
 
Ne znam iz kog razloga mi administrator ne objavljuje postove ali evidentno je da je ovaj forum namenjen za malogradjane koji si bave pljuvanjem i vredjanjem.Opet napominjem da niko od vas nema pojma o cemu prica a jos manje sta je delfin sprava i kakva joj je namena.Mozda bi svi trebalo da se preselite na neki trac politicki forum gde bi neko vase decije komentare sigurno prihvatio.

E, pa nemoj sad tako. :D Niko te nije vređao.

Što odmah nisi rekla da si ti ona Tinuska3, koja je pre 5 godina na ovom forumu ( i na još pet foruma) ostavila samo jedan jedini post? Obratili bismo ti se sa više respekta.
https://forum.krstarica.com/showthread.php/492761-SKOLIOZA?p=23917589&viewfull=1#post23917589
 
Nije problem da pišeš o skoliozi i o svom iskustvu na različitim spravama. Samo je veoma sumnjivo kada se istovremeno uđe na više foruma sa jednim istim tekstom, a učešće se završi na tom jedinom postu, bez diskusije. To je najobičniji pokušaj reklame.
I nismo ti mi krivi što te ta sprava nije ispravila, pa se sad osećaš 10 godina starijom. ;)
 
Nije problem da pišeš o skoliozi i o svom iskustvu na različitim spravama. Samo je veoma sumnjivo kada se istovremeno uđe na više foruma sa jednim istim tekstom, a učešće se završi na tom jedinom postu, bez diskusije. To je najobičniji pokušaj reklame.
I nismo ti mi krivi što te ta sprava nije ispravila, pa se sad osećaš 10 godina starijom. ;)

Breine, vidis li da je nepismena. Ne zna pravopis... A gde da rasazna ovaj tvoj sarkazam. Ne, mora ovako da joj se kaze, kao ljudima sa posebnim potrebema:

@terapeutNs - Zasto lazes o svojim godinama, - na jednom forumu si napisala jedno, na drugom drugo - a broj godina se ne uklapa? Nismo mi krivi sto ti LAZES i sto su ti se izjave i "iskustva" ne slazu. Pogledaj jos jednom sta si pisala tamo a sta ovde - ne uklapa se.
 
Breine, vidis li da je nepismena. Ne zna pravopis... A gde da rasazna ovaj tvoj sarkazam. Ne, mora ovako da joj se kaze, kao ljudima sa posebnim potrebema:

@terapeutNs - Zasto lazes o svojim godinama, - na jednom forumu si napisala jedno, na drugom drugo - a broj godina se ne uklapa? Nismo mi krivi sto ti LAZES i sto su ti se izjave i "iskustva" ne slazu. Pogledaj jos jednom sta si pisala tamo a sta ovde - ne uklapa se.

ides i na druge forume?bas si se ono nalozio na net cudna neka sprava a
 
Pozdrav,ako smem da dam svoje misljenje.Ne znam da li si probala a i ostali koji su se javili sa slicnim problemima da ides na masazu na krevetu koji ima jako dobar efekat(i sam sam reumaticar-reumatoidni artritis).Radi bas to,da blago rastegne kicmu tj prsljenove i popusti ukljesten nerv i poboljsava sve aspekte.
Meni bilo lakse al ne posle prvog tretmana nego tamo posle 10-og i sve bolje i bolje.
Mislim da je firma Enoli ili tako nesto.
 
Имам сколиозу лумбалног дела, од пубертета, у почетку безазлена, а сада ужасна (седећи посао, одсуство вежбања, седеће спавање при опоравку од неке невезане за то интервенције...) Углавном, не могу више да ходам, јер ми дискови належу на нерве, а тамо где дискова нема, додирују се пршљенови (лаичко објашњење). Дакле, немам шта да изгубим ако нешто неуобичајено пробам. Интересује ме како Делфин справа, док исправља кичму, коригује деформисане међупршљенске дискове. Ако може, да ми објасни неко коме је та справа помогла или ко се у то заиста разуме.
 
Имам сколиозу лумбалног дела, од пубертета, у почетку безазлена, а сада ужасна (седећи посао, одсуство вежбања, седеће спавање при опоравку од неке невезане за то интервенције...) Углавном, не могу више да ходам, јер ми дискови належу на нерве, а тамо где дискова нема, додирују се пршљенови (лаичко објашњење). Дакле, немам шта да изгубим ако нешто неуобичајено пробам. Интересује ме како Делфин справа, док исправља кичму, коригује деформисане међупршљенске дискове. Ако може, да ми објасни неко коме је та справа помогла или ко се у то заиста разуме.
nije to samo skolioza , to je i diskus hernija

tesko da ti ova sprava moze izleciti diskuse .sta ti kazu doktori ?
 
nije to samo skolioza , to je i diskus hernija

tesko da ti ova sprava moze izleciti diskuse .sta ti kazu doktori ?
Није класичана дискус хернија, него само бубрење неколико дискова. Сколиоза+протузија дискова+Лумбал-ишијалгија, то је од лекара (ортопед и неуролог). Читала сам о Делфин справи, делује да ради, међутим, мени су дискови местимично стањени због сколиозе, па ме интересује какав је утицај Делфин справе на њих. Има ми логике да се пршљенови могу, помоћу Делфин справе, вратити у праву осу, донекле. Међутим, кичму чине и дискови.
 

Back
Top