Koliko često masturbirate?

krejzi_dajmond

Zainteresovan član
Poruka
189
Da, koliko često masturbirate? Navedite i pol, nekako mislim da žene to rade mnogo češće ali su kao finije pa ćute. Ajde da vas čujem
Ja masturbiram cesto, jednom dnevno obavezno, pa i pre i posle seksa kao da nista nije ni bilo (a bilo je). Mislim da sam nezasit i da sam muska nimfomanka. Ako mislite da tako nesto ne postoji varate se. Ja sam upravo to. A vi?
 
krejzi_dajmond:
Da, koliko često masturbirate? Navedite i pol, nekako mislim da žene to rade mnogo češće ali su kao finije pa ćute. Ajde da vas čujem
Ja masturbiram cesto, jednom dnevno obavezno, pa i pre i posle seksa kao da nista nije ni bilo (a bilo je). Mislim da sam nezasit i da sam muska nimfomanka. Ako mislite da tako nesto ne postoji varate se. Ja sam upravo to. A vi?
tvoja devojka mora da je odusevljena tobom... :?
 
(vidi naslov),zar treba da se broji?
Ja imam partnera ali kao da ga nemam. On nece seks vise.
On je bio kao Darkomir, nezasit, bludan, odlican. Sve ribe pre mene su ga obozavale. Ali je stvar bila u neuroticnom pristupu. On skoro nikada nije dozivljavao orgazam.
Kako je kod tebe, Darkomire?
 
Snezna_kraljica:
Chernobill:
Gazdarica:
soba23:
Bolesne i ceste li teme,pu pu pu
Izvini, ali sta je bolesno u masturbaciji...?
Ocekujem ozbiljan i argumentovan odgovor... :!:

Bolesne su ruke :lol: :lol: :lol:
"Ako te tvoja desnica sablaznjava - odseci je" :lol:

Ja upraznjavam "igru stranca" :lol: :lol: :lol:

P.S: Fora iz filma: Sedis na ruci dok ne utrni, pa potom se das na "posao", osecaj je kao da radi neko drugi (nemojte me drzati za rec, nisam probao, jos uvek :lol: )
 
Eto.....oni koji kritikuju ovakve teme napadnuti da su lazni moralisti, a oni koji napadaju...nista isto ne kazu....bas fino....Obicno ja medju prvima odgovaram na ove teme....i posle i mene i jos neke napadate da smo moralisti..Mislila sam i sada -stvarno- i prva iskreno da odgovorim na temu...ali eto NECU!!!!!!! :? :wink:
 
Gazdarica:
soba23:
Bolesne i ceste li teme,pu pu pu
Izvini, ali sta je bolesno u masturbaciji...?
Ocekujem ozbiljan i argumentovan odgovor... :!:

Bolesno mi je sto se toliko cesto pise o tome,sto se zada tema,ispisu se stranice i stranice a mozda je samo nekoliko topica odgovor na temu.Inace,nemam nista protiv toga,cak stavise,vjerujem da je masturbacija zdrava i cesta,kod oba pola jednako,cak sam napisala da cu morati da probam,jednom,da vidim u cemu je draz da sama sebi to radim... :D
 
soba23:
Gazdarica:
soba23:
Bolesne i ceste li teme,pu pu pu
Izvini, ali sta je bolesno u masturbaciji...?
Ocekujem ozbiljan i argumentovan odgovor... :!:

Bolesno mi je sto se toliko cesto pise o tome,sto se zada tema,ispisu se stranice i stranice a mozda je samo nekoliko topica odgovor na temu.Inace,nemam nista protiv toga,cak stavise,vjerujem da je masturbacija zdrava i cesta,kod oba pola jednako,cak sam napisala da cu morati da probam,jednom,da vidim u cemu je draz da sama sebi to radim... :D
Nikada nisi masturbirala?! Ili se salis? :roll:
 
Bosancica2005:
soba23:
Gazdarica:
soba23:
Bolesne i ceste li teme,pu pu pu
Izvini, ali sta je bolesno u masturbaciji...?
Ocekujem ozbiljan i argumentovan odgovor... :!:

Bolesno mi je sto se toliko cesto pise o tome,sto se zada tema,ispisu se stranice i stranice a mozda je samo nekoliko topica odgovor na temu.Inace,nemam nista protiv toga,cak stavise,vjerujem da je masturbacija zdrava i cesta,kod oba pola jednako,cak sam napisala da cu morati da probam,jednom,da vidim u cemu je draz da sama sebi to radim... :D
Nikada nisi masturbirala?! Ili se salis? :roll:

Iju! daleko bilo! pa da joj se ruka osuši ili kičma iskrivi :shock:
 
xa xa,sad jos treba da se osjecam krivom sto nikad nisam probala...?Jeste zdrave vi???Okolnosti su takve bile vjerovatno,pa nisam pozeljela...Ja sam rijetko rijetko dozivljavala orgazzzzzam sa deckom s kojim sam svaki dan spavala,tako da nikad nisam razmisljala da nadoknadim uzitak masturbacijom.Daklen,ja sam :arrow: isfrustrirana.
P.S.Ko zna,da sam masturbirala,mozda bi mi sexualni zivot bio znatno bolji...
 
e...al mora da imash extra dobar vid...tipa...ugledash iglu sa 30m i te fore...a njuh?...kakav ti je njuh?...sanjash li nekad?...jel morash da jedesh da bi zhivela?...dishesh li?...pitam se...kakav je neko ko nikada nije masturbirao...hhhhmmmm
 
Od: AntunTun Za: soba23 Poslato: Čet, 25. avgust 2005 17:53
Naslov: Re: ...
ne serem...ne jedem...smrdim trulim raspadam se....


shto to mene koji moj pitash?.....


e....NE SERI

A ovako se ponasa neko ko samo i SAMO masturbira,
poz
 
Cisto jedna korisna informacija za sve muskarce, procitala sam u novinama, valjda Vivi ili tako nesto, o zdravlju, da je masturbacija korisna za muskarce, otprilike 4 puta mesecno odnosno jednom nedeljno jer umanjuje rizik od dobijanja raka prostate, tako da znate.
 
Od: soba23 Za: AntunTun Poslato: Čet, 25. avgust 2005 18:51
Naslov: Re: ... Citirajte privatnu poruku
Smijesno mi je,srece mi...Je li moguce da sam jedina na forumu koja nikad nije masturbirala?I da li nisam normalna zbog toga?Mozda i probam,ko zna...Tim prije sto nemam odnose vec 6 mjeseci...



drugi put prvo napishi neshto normalno pa onda nekom napishi ne seri...shta mene bole rektum kolko dugo ti nemash odnose?...shto mene pitash dal si ti jedina koja nija masturbirala?...i josh ima hrabrosti da kazhe da ja samo masturbiram...pokrij se po ushima i tjuti
 

Back
Top