Vestacki rep ...

kad nesto kupis prvi put, pitas za upustvo za upotrebu.vestacka kosa, tj, ta nadogradnja ne odrzava se isto kao prava. postoje posebna sredstva za to. nego lepo put pod noge sto bi rekli nasi stari, pa u neki dobar salon po savet.
 
zilot....shmekno sam ti profil....gotivna ti ekipa...el ovo sa nekog seminara zhena-nindji?...or neki darkerski trip?...da ti dechko nisi u nekoj sekti?...gotivna gajba iza...novogradnja....ima se-mozhe se...pozdravi drugare
 
Neva:
Asto ga nosis? Sto ne pustis kosu da ti naraste? Ako se ne primeti razlika, onda ok., ali jako je ruzno kad se vidi da " nije tvoj "!

Ma ne vidi se ni malo. Ne kupujem ja one gluposti kod Kineza ... nikad to ne bih stavila na glavu. Kupila sam skup i kvalitetan rep, od prave kose. Nazalost, prodavacica nije znala engleski pa mi nije objasnila kako to da odrzavam ... moracu da potrazim na internetu.
 
AntunTun:
zilot....shmekno sam ti profil....gotivna ti ekipa...el ovo sa nekog seminara zhena-nindji?...or neki darkerski trip?...da ti dechko nisi u nekoj sekti?...gotivna gajba iza...novogradnja....ima se-mozhe se...pozdravi drugare

:lol: :lol: :lol:
zene nindze :lol: :roll:
ozbiljno,videla sam ih neki dan na tv-u.strasno... :roll:
 
Ru_bi_tch:
Ma ne vidi se ni malo. Ne kupujem ja one gluposti kod Kineza ... nikad to ne bih stavila na glavu. Kupila sam skup i kvalitetan rep, od prave kose. Nazalost, prodavacica nije znala engleski pa mi nije objasnila kako to da odrzavam ... moracu da potrazim na internetu.

ma kvalitet bato...e a zamisli ovo...ja npr imam bolest da chim sam pored nekoga sa poduzhom kosom(pol nebitan) ako sam blizak sa tim nekim...odma je moja ruka u kosi...to je polunesvesno kunem se...zamisli neko ti dzarne do repa...dal u shali il u nechem drugom nebitno...i ostane mu rep u ruci...ma daaaajj

skidaj to smetje sa glave devojko....
 
Ja sam odsekao rep... dok sam jos imao kosu. Eno ga kod mojih u fioci. Pa ako nekome treba... Nije jeftin. Emotivno sam vezan... Besprekoran je, bez i jedne sede... I unikat je! Nikad se vise nece takav pojaviti... cak ni kod mene.
 
AntunTun:
Ru_bi_tch:
Ma ne vidi se ni malo. Ne kupujem ja one gluposti kod Kineza ... nikad to ne bih stavila na glavu. Kupila sam skup i kvalitetan rep, od prave kose. Nazalost, prodavacica nije znala engleski pa mi nije objasnila kako to da odrzavam ... moracu da potrazim na internetu.

ma kvalitet bato...e a zamisli ovo...ja npr imam bolest da chim sam pored nekoga sa poduzhom kosom(pol nebitan) ako sam blizak sa tim nekim...odma je moja ruka u kosi...to je polunesvesno kunem se...zamisli neko ti dzarne do repa...dal u shali il u nechem drugom nebitno...i ostane mu rep u ruci...ma daaaajj

skidaj to smetje sa glave devojko....

Zamisli stvarno :lol: bas bi bila fora :lol: :lol:
 

Back
Top