Koji hoce da se bore protiv spanskih serija i narodnjaka...

SSJ4:
Ru_bi_tch:
SSJ4:
Imati ovoliko shpanskih serija na TV-u je loshe po mozdane celije .

Mozda po tvoje ... ja ih 'fala bogu imam dovoljno pa ih ni latino serije ne mogu istrebiti. Za ostale ne znam ... :lol:

A ti si fala bogu dovoljno glup/a pa ni ne primecujesh ...

Ja glupa ? Dragi moj, pa ja da odgledam sve latino serije ikada snimljene uvek cu biti prilicno pametnija od tebe, iz prostog razloga sto ZNAM sta imam u glavi i nikakve serije to ne mogu da izbrisu. Jadan ti ako toliko sumnjas u sebe da moras da trazis glupe izgovore za pravdanje nedostatka inteligencije :lol:
 
Ru_bi_tch:
SSJ4:
Ru_bi_tch:
SSJ4:
Imati ovoliko shpanskih serija na TV-u je loshe po mozdane celije .

Mozda po tvoje ... ja ih 'fala bogu imam dovoljno pa ih ni latino serije ne mogu istrebiti. Za ostale ne znam ... :lol:

A ti si fala bogu dovoljno glup/a pa ni ne primecujesh ...

Ja glupa ? Dragi moj, pa ja da odgledam sve latino serije ikada snimljene uvek cu biti prilicno pametnija od tebe, iz prostog razloga sto ZNAM sta imam u glavi i nikakve serije to ne mogu da izbrisu. Jadan ti ako toliko sumnjas u sebe da moras da trazis glupe izgovore za pravdanje nedostatka inteligencije :lol:

Jao ovo je tako glupo ,da necu vishe ni da nastavljam raspravu :roll:
To je recheno samo da se vidi koliko su shpanske serije u stvari glupe :roll: A ti si glupa shto to nisi shvatila ...Ljudi gledajte anime .
P.S. Draga moja moj Koeficijent inteligencije je 143 pa sad ti gledaj ... Toliko od mene ,nemam fore vishe da nastavljam ovo sranje ...
 
SSJ4:
Ru_bi_tch:
SSJ4:
Ru_bi_tch:
SSJ4:
Imati ovoliko shpanskih serija na TV-u je loshe po mozdane celije .

Mozda po tvoje ... ja ih 'fala bogu imam dovoljno pa ih ni latino serije ne mogu istrebiti. Za ostale ne znam ... :lol:

A ti si fala bogu dovoljno glup/a pa ni ne primecujesh ...

Ja glupa ? Dragi moj, pa ja da odgledam sve latino serije ikada snimljene uvek cu biti prilicno pametnija od tebe, iz prostog razloga sto ZNAM sta imam u glavi i nikakve serije to ne mogu da izbrisu. Jadan ti ako toliko sumnjas u sebe da moras da trazis glupe izgovore za pravdanje nedostatka inteligencije :lol:

Jao ovo je tako glupo ,da necu vishe ni da nastavljam raspravu :roll:
To je recheno samo da se vidi koliko su shpanske serije u stvari glupe :roll: A ti si glupa shto to nisi shvatila ...Ljudi gledajte anime .
P.S. Draga moja moj Koeficijent inteligencije je 143 pa sad ti gledaj ... Toliko od mene ,nemam fore vishe da nastavljam ovo * ...

U pravu si, ovo je skroz glupo, ali moram da lupim jos jedan odgovor, cisto zato sto me nazivas glupom i nabijas mi na nos da ti je IQ 143. Ako mislis da je to neki pokazatelj toga da si u pravu moracu da te razocaram. Proverila sam u Mensi i IQ mi je veci od 156 - kazu da ne moze ovde da se izmeri i da bih tacno znala koliki je moram da idem na neka testiranja u London. Inace nemam trip da to nabijam ljudima na nos, ali kad si vec morao da me isprovociras ... tako da bolje cuti i gledaj svoja posla, "genijalcu". :lol: :lol: :lol:
 
SSJ4:
Da stvarno imash IQ 156 ne bi gledala shpanske serije ... lolchina Toliko od mene

Pazi, ja ga sasvim provereno imam, gledam spanske serije - i sta onda ? Meni se to svidja i to je moj nacin zivota. Sta se to tice tebe ili bilo koga drugog i odakle vam uopste taj trip da se vi kao fora borite protiv necega. Zalosno je kakvih sve idi-ota ima :roll: mislim, prvo to tvoje nabijanje svog iq-a na forum ... ko da je to bitno. Sta, mislis da si zbog toga mnogo pametniji od bilo kog drugog ucesnika ovde ... veruj mi da nisi. 90 % ljudi koji ovde pisu i koji gledaju serije su provereno pametniji od tebe, bez obzira sta brojke pokazuju. Mislim, odakle ti uopste ideja da taj podatak ovde stavljas. Koga briga za tvoj j*beni iq ... imam ja jos veci ali sva sreca pa ne patim od toga da se time hvalim, ne do bog da nekome nabijan na nos ... stvarno ima opterecenih ljudi danas :wink:
A kad si vec pomenuo, moj iq nije 156 vec je veci od 156 ... ako vec zelis da budemo precizni. I to je tako, verovao ili ne ... a opet svaki dan gledam po 3 serije ... sta tu ima lose ??? :wink: [/b]
 

Back
Top