Mr.Beckam
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Mr.Beckam

MArijako
    Guest

Podrazumevano Mr.Beckam

Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
    Unapred hvala.CAO!!!! :wink:

JAGODA
    Guest

Podrazumevano MR.BECKAM

JAO DETE KOLIKO TI IMAS GODINA?ON PUSI,PA?IZVINI ALI SMESNO MI JE!NISAM ZNALA DA JE NEKO LOS KADA PUSI...MANI SE GLUPOSTI I SMUVAJ SE SA TIM DECKOM!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: Mr.Beckam

Citat Original postavio MArijako
    Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
    O,draga... Pa moj decko i pije i pusi i duvao je...to je stvarno odvratno,probaj da ga odviknes,ali se naravno pre toga smuvaj s njim :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

E dete,dete....

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Courtney
    O,draga... Pa moj decko i pije i pusi i duvao je...to je stvarno odvratno,probaj da ga odviknes,ali se naravno pre toga smuvaj s njim :wink:
    Sta sam ja ovo pisala? :shock: :shock:

RED-ROSE
    Guest

Podrazumevano

CAO!! TO STO PUSI NE MORA DA ZNACI DA JE DECKO LOS!!
    AKO SI BAS JAKO ZATRESKANA U NJEGA SMUVAJ SE I NE SLUSAJ DRUGE!! A AKO TI BAS DECKO NIJE PRIRASTO SRCU NEMOJ NADJI NEKOG DRUGOG DASU!!! SRETNO! :shock:

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano

Courtney got High

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Alexxandar
    Curtney got High
    Au,izgleda... :shock:

Podrazumevano Nisam ja dete

Niste vi mene razumeli....nikada nisam bila sa nekim ko pusi...to je problem....neznam kako da se ponasam....ali hvala na pomoci!!!!!!!!!!!!

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Nisam ja dete

Citat Original postavio Maryja- Jagodina
    Niste vi mene razumeli....nikada nisam bila sa nekim ko pusi...to je problem....neznam kako da se ponasam....ali hvala na pomoci!!!!!!!!!!!!
    Alo sta tu ima da se zna??????Opet ne kapiram?????Ne pusi k* nego cigare. :wink:

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano

Curtney got High
    Ja sam misio da metalke ne duvaju :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

blago tebi dete...

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

eeeeee kakve veze ima sto pusi. i svio moji drugovi puse sto ne znaci da sam ja los. muvaj decka dok mozes, i nemoj puno da slusas ove "visoke"

joa
    Guest

Podrazumevano Re: MR.BECKAM

Ako pusi to je njegova stvar.Ako ti se stvarno svidja smuvaj se sa njim.Ako je decko O.K. onda tu nema sta vise da se prica! 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Curtney got High
    Ja sam misio da metalke ne duvaju :wink:

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Svi frajeri u koje sam ikada bila zaljubljena su ili u proslosti pusili ili i dalje puse. Sad je doslo do toga da volim (je_bi ga, bolest...) da prosto volim kad mi ruke uhvate miris dima kad sedim u kaficu jer se (bolest!) osecam sigurno. Ovaj, nisam to htela da kazem...

Ma, nije on los lik ako pusi. Mozda je malo nesiguran ili nervozan (zavisi od toga koliko ima godina). Nista, draga, nista se ne brini. Nece ti nista biti, ako ti neces, i ako neces da probas pljuge pred njim i sa njim - ne moras! Drustvo te sigurno zbog cigara tvog decka nece smatrati olosem, ali ako ima jos neku frku (tipa kreten je, zeza sve redom, pljuje po hodniku, itd.) onda se zapitaj... Ali, ako je OK kao sto kazes... MA, MUVAJ TO!!!

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio guitarrr_babe
    MA, MUVAJ TO!!!
    heheheheh.
    eh, gitar bejb ..... pa zar decka da nazivas sa "TO" ?
    ovo je diskriminacija muskog pola. devojke na nas gledaju samo kao na objekat ...... c c c c ......

P.S.> gde li sam to vec video?

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Svi frajeri u koje sam ikada bila zaljubljena su ili u proslosti pusili ili i dalje puse. Sad je doslo do toga da volim (je_bi ga, bolest...) da prosto volim kad mi ruke uhvate miris dima kad sedim u kaficu jer se (bolest!) osecam sigurno. Ovaj, nisam to htela da kazem...

Ma, nije on los lik ako pusi. Mozda je malo nesiguran ili nervozan (zavisi od toga koliko ima godina). Nista, draga, nista se ne brini. Nece ti nista biti, ako ti neces, i ako neces da probas pljuge pred njim i sa njim - ne moras! Drustvo te sigurno zbog cigara tvog decka nece smatrati olosem, ali ako ima jos neku frku (tipa kreten je, zeza sve redom, pljuje po hodniku, itd.) onda se zapitaj... Ali, ako je OK kao sto kazes... MA, MUVAJ TO!!!
    O,boze imam identican "problem". Ja,koja sam mrzela cigare vise od svega,pocela sam da obozavam taj miris...strasno

Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Seko, pa vidis li da smo srodne duse???

A sto se tice diskriminacije... malo i vi da se osecate second-rate. Just joking!

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

A sto se tice diskriminacije... malo i vi da se osecate second-rate. Just joking!
    Aha,davno sam ja to zakljucila...a cudno bre! Na jednom forumu pronaci dve osobe kjoje te savrseno razumeju...cudno,ali jako lepo

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

... malo koja moze da me ucini da se osecam "second-rate"
    a takve obicno ni ne gledam

Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ma ne, kazem da sam namerno upotrebila diskriminaciju kao sredstvo represije protivu citave muske populacije.

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Ma ne, kazem da sam namerno upotrebila diskriminaciju kao sredstvo represije protivu citave muske populacije.
    nije ti citava muska populacija kriva ...
    salim se. ovo sto cu reci nije usmereno protiv tebe, generalizujem. ako ste vi zenske bolje onda ne bi smele da diskriminisete poput muskaraca. recimo, da neko stalno primenjuje nacin koji si ti sad primenila (to cudno sredstvo represije) onda bukvalno opravdavas muskarce jer radis isto oni. i tu upadamo u krug ...

Bliznakinja
    Guest

Podrazumevano

Potpuno te razumem,bila sam u istoj situaciji.Ako je taj decko zaista dobar i ako ti se bas svidja smuvaj se s njim,mislim,to sto on pusi ne mora da znaci da ces i ti,zar ne?A,ako ti smeta pusenje pokusaj da ga odviknes mada nece biti lako.Srecno!

ceca_
    Guest

Podrazumevano

Ako on pusi ne treba da znadi da je los. Smuvaj se s njim ali probaj da ga odviknes od toga i nemoj da dozvolis da te nagovori da i ti propusis.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •