ETF

Dru

Primećen član
Poruka
518
Koliko je zaista interesantan ETF i da li je tesko koliko se prica? Zanima me prijemni... Naime, kakve bi pripreme trebalo da budu (zbirke,eventualne poteskoce...)? Koliko je tesko pripremiti se(sa prirodno-matematickom,npr)? Da li pruza dovoljno ljubiteljima matisa i fizike? Hoce li biti puno problema za one koji tokom srednje ne sticu dovoljno znanja kada je u pitanju programiranje (radimo samo Pascal i, mozda, ali nisam sigurna, Visual Basic)?
Please,help! :?
 
Koji smer pruza najvece mogucnosti zaposljavanja?
Posebno me interesuje smer za optoelektroniku i lasersku tehniku, tj. mesta zaposlenja sa ovim smerom...
Za sve one koji mi mogu pomoci....
Unapred hvala. :roll:
 
Dru:
Koliko je zaista interesantan ETF i da li je tesko koliko se prica? Zanima me prijemni... Naime, kakve bi pripreme trebalo da budu (zbirke,eventualne poteskoce...)? Koliko je tesko pripremiti se(sa prirodno-matematickom,npr)? Da li pruza dovoljno ljubiteljima matisa i fizike? Hoce li biti puno problema za one koji tokom srednje ne sticu dovoljno znanja kada je u pitanju programiranje (radimo samo Pascal i, mozda, ali nisam sigurna, Visual Basic)?
Please,help! :?
Ако волиш да се бавиш електротехником,електроником или програмирањем , а при томе желиш да учиш са најбољим људима у земљи ЕТФ је право место за тебе .
Сваки факултет може да буде јако интересантан.
Пријемни је сваке одине све лакши ,кад сам ја полагао
била је то фиѕика и матиш .Ове године могао си да бираш иѕмеђу ова два.Што се припрема за пријемни тиче ја ти ту не могу пуно помоћи једино што сам начуо је да је сад пуно лакше положити.Што се паскала тиче ради се на првој години и ако га фино научиш то ти је одличан залет за више језике које учиш касније у завистости за који смер се определиш.
Уосталом дођи до факса купи информатор или погледај по нету.
УПИШИ ОНО ШТО ТИ ВОЛИШ !!!!!
 

Back
Top