Poprilično veliki problem....

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.594
Hm... Meni kao da svakim danom po nešto otkazuje u kompu........:sad2:
Elem, što se tiče fomata videa , nikad mi u kompu nije mogao da radi film u MP4 i MKW formatu....... I hajde, to sam nekako prihvatila... Medjutim, od pre dva dana mi ne radi ni avi format.:sad2: Apdejtovala sam program, rekoh, možda je stara verzija, otkud znam... Medjutim ,ništa.... Svaki video koji otvorim, kao radi, ali je neizvodljivo gledati bilo šta, jer je kao duplo usporen snimak, bukalno..... ili se pojavi da treba neki codec koji na kraju(kao ne postoji) .... Imam 5 programa za gledanje , dakle GOM; SM,Real,Media player classic, total video player... i ni u jednom ne radi.... svuda se tako zapucava ili usporava.... Očigledno više nije problem u snimku, jer sam kontala da je u pitanju možda oštećen snimak... ali po svemu sudeći nije.... Dajte ljudi, pomagajte, stvarno više ne znam šta da radim...:dash:
 
Mhm.... Što se tiče toga da je stari komp, ne bih rekla. Da je stari , znala bih da je to u pitanju. Stari je crkao pre 6 meseci, tako da sam uzela novi, takoreći, doduše, imam lika koji to sve sredjuje, po svemu sudeći delovi su najnoviji .... Komp je što se tiče grafike, i zapucavanja radio perfektno, nikad bolje, sve do nekih mesec dana.... Redovno vršim provere virusa i tih gluposti da ne bi još i to dodatno zapucavalo... Bukvalno pre mesec dana , sve je bilo u najboljem redu, sad je i net zakočio, you tube da ne govorim, ali ovi programi me nerviraju... Htela sam da pokušam system restore, ali nisam sigurna da li će mi išta ostati u kompu, pa ne bih da rizikujem... nisam stručna..
K-lite codec sam instalirala baš juče, i isto je sve....
 
Aha.... inače, upravo sam instalirala ovo što si mi postavio.. mega pack...
inače, koliko restore vremenski traje...? znači , ako ima greška , vratiće se sve u normalu...? Uh,izvini, zaista sam nestručna.......:rumenko:
inače , dok sam instaliral izašlo mi je dva puta broken-realvideodecoder... ima li to neke veze..... sad sam izbrisala to...:confused:
 
Problem je verovatno do silnih kodeka / registara, sta ce ti toliki player-i ? , selektivno deinstaliraj sve kodeke i citace i instaliraj ih ispocetka covek ti je dao link gore , a sys. restore neka ti bude poslednja opcija.

ps.

Za sve te video formate ti je dovoljan jedan eventualno 2 plyra
 
Poslednja izmena:
Još jedan pametan savet, odlično, Windows media payer, odakle više samo izlazite sa takvim nebulozama.

VLC player je jedan jedini koji je neophodan. Kodeke su ti već dali, ostalo uninstall. To je što je neophodno, ako i posle toga nastaje problem sa raznim snimcima onda treba potražiti problem u nečemu drugom.
 
Još jedan pametan savet, odlično, Windows media payer, odakle više samo izlazite sa takvim nebulozama.

VLC player je jedan jedini koji je neophodan. Kodeke su ti već dali, ostalo uninstall. To je što je neophodno, ako i posle toga nastaje problem sa raznim snimcima onda treba potražiti problem u nečemu drugom.

WMP je Default Player za svaki Windows

ne pravi se pametan, ne koristim PC od juce vec 20 god

- - - - - - - - - -

jao hvala ljudi mnogo, krećem na posao upravo, pa ću da vidim šta sam napravila..... :rumenko:

cekam tvoj Report :rumenko:
 
I ja ceo život trčim pa nisam Usein Bolt, a drugo ti PC koristiš 20 godina a ja skoro toliko ih popravljam.

Da je Windows media player dobar ne bi skoro svi instalirali druge programe za reprodukciju video zapisa i da je dobar ne bi postojali bolji, i to po mišljenju većine korisnika PC-a.

Dobar je zapravo koliko i Internet Explorer, dakle samo za ne daj Bože.
 
Dakle, uradila sam ono što ste mi rekli.... I nije uspelo....
Zapravo, samo je avi format proradio, i sad radi najnormalnije.... Ostalo je sve isto.....

inače, ostao mi je GOM, i VLC player, i naravno ovaj classic skupa sam kodecima.... Njih nisam deinstalirala, ne znam da li sam trebala da pobrišem i njih pa ponovo....? VLC je bio 2.0.8 verzija sad sam instalirala 2.1.3... mada i dalje ne radi...
Jao... šta mislite, šta sad može da bude....?:(
net se takodje zapucava katastrofalno, jedva otvorih i ovaj forum....
 
Dakle, uradila sam ono što ste mi rekli.... I nije uspelo....
Zapravo, samo je avi format proradio, i sad radi najnormalnije.... Ostalo je sve isto.....

inače, ostao mi je GOM, i VLC player, i naravno ovaj classic skupa sam kodecima.... Njih nisam deinstalirala, ne znam da li sam trebala da pobrišem i njih pa ponovo....? VLC je bio 2.0.8 verzija sad sam instalirala 2.1.3... mada i dalje ne radi...
Jao... šta mislite, šta sad može da bude....?:(
net se takodje zapucava katastrofalno, jedva otvorih i ovaj forum....

Ne diraj nista vec daj nekom sposobnijem da resi tvoj problem. To je to.
 

Back
Top