Zakleti nezenja...

Dobio mali Perica za domaći da naslika nešto na temu narodne pesme. Svi crtali Marka Kraljevića i slične stvari, kad dođe učiteljica do Perice, a on nacrtao tipa koji sedi na lišću ispod drveta i dr*a.
- Iju, Perice, šta je to?! Koja je to narodna pesma?
- Jesen dođe, ja se ne oženih.

:rotf:
 
Sad mi je 30 godina i stvarno imam apostolski mir sam sa sobom što ću živeti i umreti sam jer sam ceo život i bio sam i ne fali mi ništa, čak šta više 1000 puta bi mi bio veći napor da budem sa nekim nego što sam sam. Tek sad prvi put na slavi su počeli kao da me maltretiraju gosti kad ću da se ženim, pitaju me jel ima neka devojka, a ja se valjam od smeha. Ponekome kažem samo lakonski "nisam zanimljiv" i to je to, znaju i oni da nisam zanimljiv i nemaju šta da kažu na taj argument.
 
Meni I nedeluje strašno, mogućnost da jednoga dana ostanem neoženjem. Problem je moja okolina-porodica, koji maltene misle da je to sramota. Imam 29.godina, nikada nisam imao devojku iako sam na mnoge načine pokušavao da je imam, I da je nadjem (ma možda još uvek na neki način I pokušavam) nemislim da mi je objektivno I falila. Imao sam sve što želim, uštedeo sam I nešto para (zbog neizlazaka, I nemanja devojke). Da sam ja imao devojku ili ženu-neradi se o tome samo šta bi ti želeo, već šta je najbolje za vas, jer vi ste tim, nemožeš ti biti pojedinac u toj vezi koji gleda samo svoje interese

U najvećoj meri se slažem sa tim svojim postom od pre 5.godina, iako se vidi da sam bio pod nekim emocijama, jer sam napisao to poprilično nepovezano.
Sad imam 34.godine i još uvek nisam nikad imao devojku, s tim što je više i ne tražim. Pišem pesme, pobede Zvezde i putovanja brojim :lol: To su mi zapravo najvažnije stvari narednih nekoliko godina. Da se posao sa medom razvije pa da putujem i van Evrope, i naravno da moja Crvena Zvezda pobedje. Kapiram da tamo u 38-39.godini da ako ne budem znao drugačije, da ću tražiti ženu za brak i decu preko neke agencije. Burazer me u svemu podržava, pa čak i da se nikad ne oženim (kažem nisam derpe, želim ženu, želim decu, ali mi je tamo do 38-39. važnije dal imam koji dinar za putovanja nego žena) i to mi je najvažnije
 
greska decko jaooo, sad si u naj godinamaa zene su zveknule u zidddddd , sad si glavni , putujes ,iznajmi inostrane kurave , iznajmi 10 svake sedmice po 1 , i samo cuti i pusti ih da rade....budi najbolja verzija sebe vezbaj citaj unapredi hobi masi sa lovom ispred curki pravi se da si profitabilan ko rokfeler, idi samo u zonu zabave citaj mene i mnogo mislilaca od ranije, trazi strane ribe i trazi od svake sliku obnazene neka ti to bude obaveza. svake nedelje pridji po 1-3 na ulici bilo gde analiziraj greske ispravi idi dalje, smatraj ih eksperimentima...nikad se ne izvinjavaj to izbaci iz recnika. frizura naocari neka privremena tetovaza teska muzika skup parfem, samo furaj.
ne trazi zenu ne trazi brak ne vezuj se!, do 38-9 imas vremena , to je proces bar 4 godine ko srednja al moras biti aktivan! okreni psihologiju u patijarhatu uvek su zene lovile da uhvate muskarce ne obrnuto ovo danas je dokaz kolko je drustvo izopaceno muskarci jure zene da ih vezu u brak hahahaha luzeri...
 
Poslednja izmena:

Back
Top