O kome ili o čemu sada razmišljaš, kaži ali iskreno ako imaš hrabrosti...

Razmišljam o Jorgi i Miki kako bi kada bi bili zajedno prštalo iverje na sve strane.Mislim da bi Miki imao čvorugi na glavu od oklagiju.:hahaha:

Pozdrav za Peru, a evo nešto o tvome razmišljanju. Ja sam u ovom virtuelnom svijetu samo zato što mi je posao vezan za net, softvere i slično. Moj glavni nedostatak je što sam iskren i što ne mogu da glumim ono što nisam, poneki to mogu i to pratim. Više puta sam ponovio a opet ću :Bitniji je jedan korak u reali nego deset u virtuelnom životu. Sad malo Šale, da u pravilniku foruma postoji "Oklagija" vjerujem da bi ju spomenuta osoba čisto iz dosade svakodnevno meni "poklanjala"...Pogledajte prilog 323886
 
razmisljam o tome kako bih trebao da naucim da volim nekoliko devojaka istovremeno, znaci da mogu brzo da zaboravim na jednu i skrenem paznju na drugu. to bi bilo fantasticno. trenutno, kako stoje stvari, mogu da volim samo jednu, sto me drzi odredjeni vremenski period koji nije dovoljno kratak, tokom kojeg ne mogu uopste da switchujem, hocu reci, ne mogu da gledam u nijednu drugu a da mi slika ove ne iskoci pred lice.

naravno, za seks switch-ovanje ide ko podmazano, to se podrazumeva lol. ali ne govorim o seksu.

- - - - - - - - - -

nazovimo to "out sight out of mind" tehnika.
 
Пошто сам дошао са пдф Политика....размишљам о...МОЈОЈ СРБИЈИ...И НАДАМ СЕ...:( ..:aha2:

Имамо много спољних непријатеља, али " домаћих " имамо - НАЈВИШЕ

Не могу ништа искреније да вам напишем ...до мог...ПОТПИСА
 
Razmišljam o Jorgi i Miki kako bi kada bi bili zajedno prštalo iverje na sve strane.Mislim da bi Miki imao čvorugi na glavu od oklagiju.:hahaha:

Ma fino, iščuperkali smo perje iz desetine jastuka pa se valjamo k'i na oblacima. Njemu čvoruge na glavi zato što je pao na zemlju.
3475455770.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top