kako se slazu vage
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: kako se slazu vage

Početnik *J*E*C*A* (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano kako se slazu vage

ja sam vaga podznak skorpija i on je vaga
    kako se slazemo
    kAko vidim svi se razbacujete znanjem o astrologiji a kad neko pita da rastumacite niko nista
    pitam za samo ukratko neke karakteristike bicu zazhvalna na bilo kakvom odgovoru
    o njemu ne znam nista viste sto se tice znaka a meni je mjesec u ovnu,
    hvala ljudima koji ce odgovoriti

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kako se slazu vage

Citat Original postavio *J*E*C*A*
    kAko vidim svi se razbacujete znanjem o astrologiji a kad neko pita da rastumacite niko nista
    plati pa se klati, sestro

Obećava Sladja NS (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

VAGA -- VAGA

Svakako da je ovde rec o jednoj veoma zanimljivoj, neobicnoj, interesantnoj i leprsavoj kombinaciji. Vasa kombinacija predstavlja spoj dve identicne prirode i zbog toga za Vas vazi pravilo da se "slican slicnom raduje". Oboje ste po svom elementu vazdusni, po kvalitetu kardinalni, po principu muski, a po temperamentu -- sangvinicni znaci.

U astroloskim krugovima ovu kombinaciju mnogi preporucuju sa velikim simpatijama, bez obzira da li je rec o poslovnoj saradnji ili o prijateljskoj i emotivnoj vezi. Ukoliko vam je stalo da Vas odnos potraje sto duze, oboje morate imati dovoljno jaku volju za prevazilazenje zajednickih slabosti.

Problemi koji podrivaju Vas zajednicki odnos nastupaju onog trenutka kada Vam osecanja pomute razum, pa onda zaboravljate na osecaj privrzenosti, pripadanja i odgovornosti koju imate prema svom partneru. Oboje bi pored sebe trebalo da imate podsetnik o nekim osnovnim i vaznim pravilima zajednickog zivota.

Naravno, najvise ohrabruje cinjenica da se dve Vage fantasticno dopunjuju i da deluju veoma podsticajno na sve sto zajednicki zivot cini uzbudljivim, interesantnim i lepim. Uostalom, u ovoj kombinaciji veoma retko ili nikako ne dolazi do ozbiljnog prekida.

Posebno je zanimljivo da je ovo kombinacija koja na svoju okolinu ostavlja fantastican utisak i to tako da mnogi o vama pricaju sa velikim simpatijama i u superlativu, i da vas navode kao dobar primer za jednu izuzetno skladnu, veoma romanticnu i po malo neobicnu ljubavnu vezu.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •