Instagram

AgainstAllAuthority

Zainteresovan član
Poruka
176
Ne znam gde da smestim ovu temu, mozda sam mogao i pod softver ali nisam bio siguran.
Uglavnom, instalirao malopre instagram i vec 2 sata se mucim oko jednog problema-
Postoje grupe, recimo #automobili, #Alfaromeo i slicno i tu ljudi salju sve vreme brdo slika - Ja sam okacio na svoj instagram neke slike svog automobila ali ne umem da ih okacim odnosno podelim u te grupe koje sam naveo? Ne znam sta da kucam...Kad idem tamo na share imam opciju za facebook, twitter i ostalo ali to me ne zanima vec samo te grupe na instagramu. Zna neko sta da radim?
 
Ma ima, samo bolje pogledaj. Kad odabereš sliku koju hoćeš da postaviš, otvori se nova stranica i čini mi se da iznad slike ima polje da upišeš hashtagove.
 
Može netko da pomogne, ako bi mogao da zamolim... Nakon sto ispunim sve potrebno za prijevljivanje na instagram, pojavljuje se poruka your IP address has been flagged as open proxy
Prosurfao sam, medjutim nista nisam nasao konkretno, negdje govore o nekakvom mjenajnju IP adrese, spajanju dikertno na router itd...
Ima li kakvog rjesenja za navedeni probklem...
U svim prowerima proxi setinzi su iskljuceni...
 
Zar to nije onaj sajt gde kačiš slike hrane koju ne smeš pojesti jer imaš neki poremećaj ličnosti, a inače voliš kuvati i mirisati porcije, dobro skuvane, spečene, spohovane?
Ne znam gde u tom miljeu, možeš smestiti fotke automobila. Možda će misliti da ih stroliraš.
 
To nisu grupe, pogrešno si shvatio. To su hashtagovi, i postavljaš ih uz sliku. I kada neko pretražuje hashtag koji si ti postavio uz neku sliku, i tvoja slika će se pojavljivati u pretrazi.
 
Znam da je Instagram uveo opciju da možete videti ko vam posmatra objave bez obzira da li ste prijatelji ili ne. Interesuje me sledeće. Ako imam profil, ali se odjavim, uđem preko Google-a u Instagram, ukucam ime željenog profila, da li tada osoba može znati da joj gledam slike?
 

Back
Top