Gde se u Beogradu okupljaju Prištevci?

Kaze se Pristevci ali i Pristinci to je svejedno.

A okupljaju se i u restoranima Trpeza, Papa Joe, Chegar..........

Doskora sam i vidjao one koji su najvise dole imali, redovno su bili ispred Crvenog krsta.Tu su se nalazili , da bi uzeli neki dzak brasna ili koju sardinu i makaronu, da ne crknu od gladi, hahahaha!!!
 
Kaze se Pristevci ali i Pristinci to je svejedno.

A okupljaju se i u restoranima Trpeza, Papa Joe, Chegar..........

Doskora sam i vidjao one koji su najvise dole imali, redovno su bili ispred Crvenog krsta.Tu su se nalazili , da bi uzeli neki dzak brasna ili koju sardinu i makaronu, da ne crknu od gladi, hahahaha!!!

Uuuuu brate, pa onda preprodaju na pijaci...ha ha ha
 
Pa ne možemo da stignemo sve...Evo ja sam upravo došao iz "Pinka" - najeo se , napio i sad neko očekuje da se družimo...:shock:Eeee ne mogu ti brate posle ovoga da se družim ni sa kim, osim sa možda još nekim rebarcem u kajmaku...pa nam se pridruži točeno pivo - češko...pa opet Jovo - nanovo...ma život bre u p.m.!!!:lol::lol::lol:
 
Ima dosta mesta gde se sastaju Prištevci zavisno od generacija nabrojaću one koje sam ja posećivao i gde sigurno ima nekog od naših
Na Slaviji "paparaco"i "san" vlasnik paparaca je iz PR dok san drže Lipljanci,na Crvenom krstu kafic koji drže bivsi košarkaši Prištine Micko i Vlada
ispod Vukovog spomenika "Nivo"braća Đorović vlasnici
na Čukaričkoj padini "korner"braća Popovići iz Goleške,od restorana tu su "trpeza"na Konjarniku,"Kesten"na Bež.kosi,"Papa Joe"na Žarkovu to drže Prištevci dok "čegar" drži lik iz Štimlja
starija generacija se okuplja na Žarkovu u lokalu koji drži Sole a mislim da na Bulevaru Kralja Aleksandra kafić drži Ivan Gušter,čuo sa da je i LAza R.otvorio nešto u Gospodar Jevremovoj ali nisam još stigao da posetim taj lokal.
verovatno mlađe generacije imaju još nekih mesta pa neka se jave...
 

Back
Top