Troyan-Spy.Html.Smitfraud.C
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Troyan-Spy.Html.Smitfraud.C

Obećava
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Troyan-Spy.Html.Smitfraud.C

e, tako se zove virus, trojanac sta li vec koji mi je zaludeo komp...ima li ko iskustva, ideju??
    Vec pri samom dizanju sistema, kad ukucavam lozinku i password microsoft pokazuje svoje cuveno izvinjenje zbog errora...zatim kad se ulogujem na smenu se pojavljuje microsoftovo izvinjenje i plavi ekran preko celog ekrana gde pise da me je gorenavedeni trojanac "obuzeo" i da nadjem antivirus kojim bih ga obrisao. Pokusao sam sa ad-aware on je nasao i obrisao ali problem i dalje postoji..da li je u pitanju multiplikacija softwera, ili je isti ostetio windows...vise i ne znam...ima li ko sta da predlozi?
    napominjem da je instalacija bilo cega pa i antivirusa prakticno nemoguca, mada za divno cudo uspevam uz stalno gasenje microsoftovog objasnjenja da bekapujem vecinu podataka...dakle nero radi !

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hmmm. nisi imao AV program... Probaj za pocetak da skeniras svim AV zastitama koja imas u SAFE MODE..

Ako nadjem na netu neko rjesenje napisacu.. Poz.

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Troyan-Spy.Html.Smitfraud.C

Citat Original postavio vlax
    e, tako se zove virus, trojanac sta li vec koji mi je zaludeo komp...ima li ko iskustva, ideju??
    Vec pri samom dizanju sistema, kad ukucavam lozinku i password microsoft pokazuje svoje cuveno izvinjenje zbog errora...zatim kad se ulogujem na smenu se pojavljuje microsoftovo izvinjenje i plavi ekran preko celog ekrana gde pise da me je gorenavedeni trojanac "obuzeo" i da nadjem antivirus kojim bih ga obrisao. Pokusao sam sa ad-aware on je nasao i obrisao ali problem i dalje postoji..da li je u pitanju multiplikacija softwera, ili je isti ostetio windows...vise i ne znam...ima li ko sta da predlozi?
    napominjem da je instalacija bilo cega pa i antivirusa prakticno nemoguca, mada za divno cudo uspevam uz stalno gasenje microsoftovog objasnjenja da bekapujem vecinu podataka...dakle nero radi !
    Snimi comp sa HijackThis v1.99.0 imas ga gde hoces pa ce ti stvari biti jasnije, mada moras da instaliras i neki antivirus ili trojan remover pa brisi u safe mode a iskljuci i system restore.
    Nemoj da ides na net bez antivirusa , spyware alata i nekog firevala, sve to imas free pa je stvarno neodgovorno dolazenje u ovako GLUPU SITUACIJU

Slične teme

1. HTML - CMS
    Autor blubokiz u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.09.2008., 22:39
  2. HTML img tag
    Autor maxi_js u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.06.2008., 04:33
  3. SmitFraud - Fix
    Autor Gax u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 14