da li neko zna?

Prvo je promenjena stara centrala na Senjaku, pa ona 'privremena' od pre 40 godina na Ceraku, sad nesto petljaju po Rakovici... Pa ako pratimo 'liniju' kako su isli, banjica dodje logicno sledeca...

Doduse, ne pouzdaj se u logiku sto se Telekoma tice... Zato ti savetujem da pozoves centar za rezidencijalne korisnike, pa da ih priupitas... Ipak, od njih ces dobiti najbolje informacije... A kad se rese da ti menjaju centralu, dobices i pismo iz telekoma koje te ljubazno obavestava da ce ti broj biti promenjen shodno tamo nekom zakonu o odrzavanju mreza...

Poz.
 
Po biznis planu Telekoma, a u vezi sa komutacijama
planirano je da se u naredne 2 godine (citaj: 5)
azurira sve sto pripada filijali 2 tj. BEOGRAD.
Znaci razdvajanje dvojnika, digitalizacija centrala,
promena numeracije kako bi napokon presli na propisan standard itd...
 
dvojnica:
Molim vas,da li neko zna kako da saznam kada ce doci do zamene analognih centrala(brojeva) na Banjici,s ovim brojevima se ne moze vise izdrzati...Hvala
welcome to my world... ja se nalazim na Konjarniku, kad izadjem na terasu gde god da pogledam ono digitalne centrale... Ljudima radi internet, otisao kod druga u komsiluk, veza 52k, oho-ho... jel se to maze na `leb? Ja posle 1 sat pokusavanja mozda ubodem brzinu 21,6k, puna kapa... SMIN je uzas, ne mogu da se kacim na digitalne dial in brojeve (3xxx.xxx/2xxx.xxx), jedino mi ostaje sezampro sa svojim 186 333. Pitao zaduzene kad cu se ja osloboditi dvojnika, kad cu (i hocu li uopste) dobiti digitalnu centralu, ljudi slezu ramenima, kazu nema tehnickih uslova, a cim se `necim` podmaze tehnicki uslovi se odmah stvore... cist bezobrazluk.
 
ELITSHOP.CO.JU MI JE REKAO DA SE STARI BROJ MOZE ZAMENITI ZA ISDN BROJ AKO GA USTUPIS I MISLIM DA SU MI REKLI DA SE PLACA TELEKOMU OKO 7500.- KADA STIGNE SLEDECI TEL RACUN. SA ISDN SE DOBIJA PERFEKTNA VEZA I AKO TI TREBA VISE INFORMACIJA IDI NA NJIHOV SAJT I PITAJ IH.
 

Back
Top