YUritmix Rapsodija.


Filip Holender, Kragujevčanin koji je igrao u mlađim kategorijama Radničkog, a sa 15 godina otišao u akademiju FK Honved.
Sada je deo prvog tima Honveda.

Debitovao je i za mladu reprezentaciju Mađarske.

Momak je čudo od igrača-englezi imaju izraz box-to box za ovakve igrače samo nijedan englez nemože biti ovakav znalac ne posle Gazze nijedan-sad je pitanje kako će dalje napredovati jer najviše podsjeća na neku mješavinu modrića i savičevića po talentu može doći do njihovih razina -ali tu je potreban mukotrpan rad i odricanje-al Bože njemu zdravlja

Hvala na videu sad znam koga ću i kad pogledati jer svatko ima pravo u svojoj kući prebaciti tv kanal koji voli
 
neću komentirati ništa-čitam te pa znam da bi ti nadugo i naširoko a na kraju ništa nebi izdefinirali -mogu ti samo reći da sam gledao uživo Luku Modrića na seoskom turniru-i rekoše mu mali ti sjedi tu pa mi kad napravimo rezultat ti uđi -da baš tada kad je imao 21 i onda je krenuo ka Zaprešiću i odigrao sezonu u Zaprešiću da bi sa 23 otišao u Totenhem pa pratio sam svaku utakmicu tada pa vidi di je Zidane bio sa 21 ili šta ja znam koji već ima ih mnoštvo.

Koliko sam tebe upratio sad ćeš reć pa kaj bu ti meni uspoređival Luku s Murićem Itd----stari meni se to neda-ja samo kažem volio bih da momak uspije pa da ide preko Lirije-Rabotničkog ili spartaka Subotičkog to je nevažno

Momk je igrao za junire Ajaksa oko 50 utakmica za seniorske ekipe ponešto -pa sad ko god malo duže prati nogomet i ko ga voli zna i za lobije a ako se neko zakači sa Glavnim menadžerom jugoistočne europe koji je ktome osvetoljubljiv itd.pa nije Amstemrdam sine kod Ulan Batora-znaš-sve uprave klubova rade za lovu-a zna se koji lobi drži Ajaks-lova i samo lova-a svi žele u Ajaks premda je Psv prezentirao i Romaria i Ronalda i Nisterloja pa i Kežmana i mnoge druge-duge su to priče sad.

Ajaks nakon Ibre nije lansirao zvijezdu a posluje odlično-posao je posao

Eto sa svih stajališta sagledah pa razložih-no naša mišljenja su nebitna na kraju neka Robert uspije ako Bog da

- - - - - - - - - -

 
neću komentirati ništa-čitam te pa znam da bi ti nadugo i naširoko a na kraju ništa nebi izdefinirali -mogu ti samo reći da sam gledao uživo Luku Modrića na seoskom turniru-i rekoše mu mali ti sjedi tu pa mi kad napravimo rezultat ti uđi -da baš tada kad je imao 21 i onda je krenuo ka Zaprešiću i odigrao sezonu u Zaprešiću da bi sa 23 otišao u Totenhem pa pratio sam svaku utakmicu tada pa vidi di je Zidane bio sa 21 ili šta ja znam koji već ima ih mnoštvo.

Koliko sam tebe upratio sad ćeš reć pa kaj bu ti meni uspoređival Luku s Murićem Itd----stari meni se to neda-ja samo kažem volio bih da momak uspije pa da ide preko Lirije-Rabotničkog ili spartaka Subotičkog to je nevažno

Momk je igrao za junire Ajaksa oko 50 utakmica za seniorske ekipe ponešto -pa sad ko god malo duže prati nogomet i ko ga voli zna i za lobije a ako se neko zakači sa Glavnim menadžerom jugoistočne europe koji je ktome osvetoljubljiv itd.pa nije Amstemrdam sine kod Ulan Batora-znaš-sve uprave klubova rade za lovu-a zna se koji lobi drži Ajaks-lova i samo lova-a svi žele u Ajaks premda je Psv prezentirao i Romaria i Ronalda i Nisterloja pa i Kežmana i mnoge druge-duge su to priče sad.

Ajaks nakon Ibre nije lansirao zvijezdu a posluje odlično-posao je posao

Eto sa svih stajališta sagledah pa razložih-no naša mišljenja su nebitna na kraju neka Robert uspije ako Bog da

I ja sam gledao Luku Modrića. Razlika među njima je ta što je Luka u njegovim godinama iza sebe imao sezonu u BiH ligi, gdje je bio najbolji igrač. Nakon toga je imao posudbu u Inter Zaprešić, u sezoni u kojoj se Inter do zadnjeg kola borio za naslov. I nakon toga je igrao u Dinamu i bio najbolji (ili najbolji uz Eduarda). U Murićevim godinama je zaigrao i za A reprezentaciju. Istina, Zidane je primjer late bloomera, ali dajem glavu da je sa 21 godinom već uvelike igrao seniorski nogomet.
I nije Murić ostao bez šanse u Ajaxu radi Mamića, pa da je tako moćan, Ajax ga ne bi ni uzeo. A uspio je otić iz Dinama jer mu je menadžer postao jedan isto jak "igrač" sa Balkana.
Naravno da i ja želim da uspije, i slažem se, neka uspije preko Hajduka iz Kule, samo pokušavam bit realan. Ako ti je sa 21 godinom najveći uspjeh igranje za juniore, jbg, nešto nije u redu. I koliko god sam tada navijao da ode, za njegovu karijeru odlazak iz Dinama u tim godinama je bio težak promašaj. Pa nisu Dani Olmo i njegov otac budale. Dečko je kao kapetan Barcelone i Španjolske došao u Dinamo. Sad igra za 1. momčad. Objašnjenje zašto je došao je da je Dinamo klub koji rano daje šansu igračima (i klub koji prodaje najbolje jako rano, i to u vrhunske klubove) u prvoj momčadi. I da će puno ranije imati priliku nego u Barceloni. Pa Kovačić i Halilović su sa 16-17 godina igrali Ligu prvaka. E sad, ne znači da bi Murić uspio i da je ostao, ali mislim da bi mu šanse bile veće. Naravno, ne znamo kakva mu je bila situacija i šta je Glava od njega tražio ( barem ja ne znam), ali za nogometni razvoj bi mu bolje bilo da je ostao.
Znam da nisi htio raspravu, ali pošto si se osvrnuo, da ti odgovorim. I jbg, da, opet sam naširoko nasro svašta. Al valjda nisu same gluposti. ;)
E da, Ajax je nakon Ibre prodao Van der Vaarta, Sneijdera, Suareza, Huntelaara....
 
Poslednja izmena:
Ko je 'Glava' zar kod vas ima 'Mamic nad Mamicem'?...Oceli ga unistiti vidim da Dinamu nikako neide otkad njega razvlace po sudovima...Vi Hrvati bolje znate snjim situaciju mada je lik ruku na srce za sve na balkanu 'obrnuo igru' izvalio je da netreba biti secikesa i gurati neke Rodjake sa sitnu lovu da se deli nekih 200 300 hiljada i da klub tone...Nego guras prave talente nema preko veze udjes u LS velika lova of LS velika lova od transfera pa onda i kad stavis sebi u dzep drugacije je nego kad klub tone...Ne kazem da podrzavam ikakvu korupciju ali kontate sta pricam...Meni on lik nedeluje zlonameran ni pokvaren jeste da nasim medijima prica sto oce da cuju malo se slihta a kod vas prica da mu "Cetnici i Jugoslaveni' namjestaju...kod vas ta prica dobro prolazi...i mi znamo zicnuti i ja prvim bez ustrucanvanja...al kod vas je to ruku na srce bas ucestala praksa i puno ekstremnije kad neznas kud ces samo udri po Srbima i narod ce se smiriti :hahaha: ovaj mali Muric bas zna fudbala iz aviona se vidi cudno da nigde neigra seniorski jos...
 

Evo jednog naseg...reko bi covek da mali svasta zna sa loptom i da je brz al nikako da proigra u Selti poslali ga na pozajmicu i Sekungu ni tamo se nije naigro...znao je u nasoj ligi da bljesne da napravi potez da se covjek zadivi...al puno mu toga fali kad sam ga gledo par puta cini mi se da nekonta najbolje veliki fudbal...Mjesto da ode iz Selte oni ga otpisali on lik osto da se bori za mjesto ipak kaze...
 
Jedno pitanjce za kolege forumaše iz susedstva:


Koliko ste upoznati sa ovim igračem i kakvo je vaše mišljenje o njemu?
Navodno je bio na korak od prelaska u Hajduk, ali je na kraju završio u Splitu, gde je proveo tri sezone.
Koliko vidim na TM-u, sada je u Slaven Belupu.
 
Jedno pitanjce za kolege forumaše iz susedstva:


Koliko ste upoznati sa ovim igračem i kakvo je vaše mišljenje o njemu?
Navodno je bio na korak od prelaska u Hajduk, ali je na kraju završio u Splitu, gde je proveo tri sezone.
Koliko vidim na TM-u, sada je u Slaven Belupu.

Iskreno, nisam ga upamtio. Mislim, jako slabo gledam i Split i Slaven. Gledam ih protiv Dinama. Ili eventualno (ali puno, puno rijeđe) protiv Hajduka, Rijeke i Osijeka. Ali Split je bilježio dosta dobre rezultate u vrijeme dok je on bio tamo. Znam da su igrali finale kupa i izgubili na penale, znam da su igrali Europu i da se nisu osramotili. Iz tog Splita pamtim Roga, Cikalleshija, Vojnovića, Kneževića... Dobra ekipa skroz, ako je stalno igrao vrlo vjerojatno nije taraba. A Slaven je jedan od zdravijih klubova u HNL-u, tako da mu ni to nije loš potez. Pretpostavljam da je prešao jer je Split ispao iz lige.
 

Evo jednog naseg...reko bi covek da mali svasta zna sa loptom i da je brz al nikako da proigra u Selti poslali ga na pozajmicu i Sekungu ni tamo se nije naigro...znao je u nasoj ligi da bljesne da napravi potez da se covjek zadivi...al puno mu toga fali kad sam ga gledo par puta cini mi se da nekonta najbolje veliki fudbal...Mjesto da ode iz Selte oni ga otpisali on lik osto da se bori za mjesto ipak kaze...

me radi video-Bari ja sam ovde 8 godina pazi malo ti si odličan poznavalac i ljubitelj nogometa i znaš da smo se susretali po radnim podforumima o nogometu a i u rukometu-smeta me što se ti ovde na ovoj temi kačiš za gluposti i raspravljaš o nečemu što ovde ne pripada

Pusti to daj vidi i promisli kako je lipo predstaviti nekog novog igrača-evo ko god da je stavio link ja sam ga pogledao i velim ti ovde pratimo određeni stil nogometa koji je svijetski priznat veće decenijama i duže-Evo ja sam Hrvat pa mogu reći da je Hrvatska u nogometnim okvirima svijetskih nogometnih saveza koje na izboru imaju 4 miliona ljudi nogometna sila.

Za srbiju smatram isto tako samo eto što vam se kult repke uništio 1998-naravno u svemu treba imati i sreće al tradicija je čudo a kult repke je nešto veliko-jedan pogon posebno za naše regije i ne želim ovde usporedbe niti analize-ne zato da postavljam nekakva rigidna pravila ili da budem faca jer smatram da je tema dobra i da ovde možemo pratiti mlade igrače koji igraju gaje i njeguju identičan stil nogometa-

Ako se ne slažeš samnom ako misliš da nešto muljam brate reci jednu riječ i ja temu gasim ma koliko mi žao bilo-ne želim se nametati nikome živom-samo teško je pratiti mlade igrače i ja ti mogu reći da je ovo jedan od dva foruma na kojima pišem otkad sam se rodio-što zašto ovde -neznam-davno sam naletio ovde na kvalitetne teme sporta i na dosta objektivne komentare i i statističke podatke-i tako sam ostao na ovom forumu i to je sve
 
Pogledao sam maloga Dejana-zna momak igrati i svaka čast ali ja sam nekakvog mišljenja da bi svi ovi dečki o kojima pošemo trebali ići i tražiti prve transfere kroz Nizozemsku ili Portugal-stoga razloga što se u te dvije lige igra lijep tehnički nogomet a te države opet imaju nekakav nivo i sportašu nude osnove egzistencije i prilagodbe u edukaciji-svi koji su otišli put Italije naprimjer-napravili su grešku u karijeri i smatram da je bolje igrati u Boavisti nego sjediti na klupi u Napoliju -Lova je u današnje vrijeme zajamčena svakome nogometašu koji napravi transver-lova uvjetno rečeno-svako koji ode da bi napredovao i ako ga zdravlje posluži može zaraditi dovoljno love za jako kvaltetan život naravno ako je dečko uravnotežen


Ovaj dečko ima nevjerovatan potencijal-e sad šta će biti Bog zna
 
Ovaj ima štofa. Bolje deluje nego ovaj Brekalo.
Deluje kao kompletniji igrač.

Ono što je brekalo radio na SP.u 17 a pratio sam sve utakmice to je bilo nevjerovatno e sad pošto ne prati lige ex ju jer mi se gade od puste štele ja stvarno neznam kako je Brekalo napredovao pa nemogu reći Znam samo da njemački kapiten Paslak koji je trebao napadati po brekalovoj strani nije prešao centra i nije znao šta ga snašlo Brekalo je tada bio nezaustavljiv uz Moru i još par igrača koji su odskakali tu bi spomenuo Bornu Sosu-e sad pošto ja stvarno nemam želudca gledati lige bivše ex ju.nemogu biti kompententan ko je šta i koliko napredovao-pošto ne želim odstupati od teme tako ni neću iznositi problematiku koja mori same mlade igrače i nije čudo da talenti propadaju-al evo hvala Bogu ima Boga talanti se rađaju i to provjereni pa i mladi Orlovi su pokorili svijet i to je lijepo

evo da dodam mog miljenika koji je jako nezgodnog karaktera al igra lopte zna ima talenat i ima zadnji vlak da ne izgubi sve jer za moje viđenje je vanserijski nadaren

Niko Kovač ga nadzire
 
Uz antu rebića u franfurtu odličan posao radi Mijat Gaćinović i on je stvarno znalac i et sa 23 debitirao je za Srbiju i zabio dva gola u dvije utakmice sa harisom Seferovićem ta trojka je spasila Frankfurt od sigurnog ispadanja iz lige a ko imalo prati nogomet zna da Frankfurt u bundesligi nema reputaciju i sad je odjednom ima--e to je ono zbog čega ja ovu temu radim jer volim pogledati frankfurt i eto bili su i u finalu Njemačkog kupa i stvarno me istinski veseli kad Ante i Mijat zakuvaju nešto sa stilom i zarade ovacije navijača.

Dečki znaju igrat lopte


29'

Rebic A. (Gacinovic M.)--zadnje finale DFB Pokal 2016/2017 pratio sam utakmicu bez da sam okom trepnuo-http://www.flashscore.com/match/zXke57TJ/#match-statistics;0 iz priloženog se vidi da su se ravnopravno borili sa Dortmundom

Znači opet kažem na ovoj temi mi imamo šta i koga pratiti jer meni je sl cclasica preko glave a poštujem one koji uživaju u njemu
 
Poslednja izmena:
Otiso je Seferovic u Benfiku a zamena je Luka Jovic najmladji strelac u zvezdinoj istoriji...97 godiste...

- - - - - - - - - -

Idalje je jako mlad nadam se da ce mu Niko pruziti priliku jer mi bas kuburimo sa napadacima...
 
Otiso je Seferovic u Benfiku a zamena je Luka Jovic najmladji strelac u zvezdinoj istoriji...97 godiste...

- - - - - - - - - -

Idalje je jako mlad nadam se da ce mu Niko pruziti priliku jer mi bas kuburimo sa napadacima...

ma Niko je realan i pošten do bola nikad neću zaboraviti ovo [video=dailymotion;x2kxywj]http://www.dailymotion.com/video/x2kxywj[/video] Niko je jako razuman ali pošten do bola i nikad taj nebi zakinuo nikoga-ako je on tog malog doveo(a sumnjam da njemu itko može nekoga nametnuti) ja vjerujem da će ga on i podržati maksimalno i da je sve na malome-konkretno Rebića je vratio iz mrtvih ali mu je javno pa i preko novina upućivao kritike-ali ga je i gurao i štitio ko brata

Tako da ako Bog da zdravlja mali je u pravim rukama.
 
Ja bih pažnju skrenuo na dva omladinca, jednog iz Zvezde, a drugog iz Partizana, koji su meni zapali za oko.
U pitanju su Strahinja Eraković, štoper Zvezde, i Jovan Kokir, levo krilo Partizana.

Još uvek nemaju klipove na YT-u, ali čim ih bude bilo okačiću.
Inače, obojica su potpisali profesionalne ugovore.

U kragujevačkom Radničkom bio je jedan strašan igrač, polušpic ili ofanzivni vezni, odlična kontrola lopte, dobar pregled igre, lucidnost, ali je delovao nekako lenjo na terenu, letargično.
Sada je u Dinamu iz Vranja, ekipi koja igra Prvu ligu Srbije.

Ja se iskreno nadam da će dečko na kraju "isplivati" i zaigrati za neki klub iz JSL, pošto se zaista radi o izuzetnom talentu.
Fali mu samo kontinuitet i malo više žara u igri.

 
Poslednja izmena:
Ja bih pažnju skrenuo na dva omladinca, jednog iz Zvezde, a drugog iz Partizana, koji su meni zapali za oko.
U pitanju su Strahinja Eraković, štoper Zvezde, i Jovan Kokir, levo krilo Partizana.

Još uvek nemaju klipove na YT-u, ali čim ih bude bilo okačiću.
Inače, obojica su potpisali profesionalne ugovore.

U kragujevačkom Radničkom bio je jedan strašan igrač, polušpic ili ofanzivni vezni, odlična kontrola lopte, dobar pregled igre, lucidnost, ali je delovao nekako lenjo na terenu, letargično.
Sada je u Dinamu iz Vranja, ekipi koja igra Prvu ligu Srbije.

Ja se iskreno nadam da će dečko na kraju "isplivati" i zaigrati za neki klub iz JSL, pošto se zaista radi o izuzetnom talentu.
Fali mu samo kontinuitet i malo više žara u igri.



Moram reći da se zadnjih 15 godina nogomet sveo samo na lovu evo dečko podsjeća na Niku Kranjčara i koliko ja vidim to je još zelena kost što se kaže ljudi nerealno je očekivati da netko sa 21 godinu bude kompletan igrač-svakoga pogledati u 27moj pa razmotriti-ovaj dečko je visok 183 i treba mu još 2-3 godine ako Bog da bez ozljeda taman da učvrsti kosti i mišiće-nije on lijen nego krupniji igrači sa jakom tehnikom obično nemaju brzinu pa pored ostalih izgledaju tromo
 
Ivan 'Guti' Jovanovic, lokalna legenda kazu da je taj imo sve da je mogo puno...ali bio i osto boem igro je nesto malo u Grckoj vise puta su ga u vezu sa Zvezdom dovodili...Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ako neko moze da napise duzi tekst o njemu neko koga je cesce gledo bilo bi lepo...

 
Aleksandar Stanisavljevic strasan igrac...Ja sam prizeljkivo da dobije poziv u reprezentaciju jer iako nije 'mlad' covek jednostavno zna znanje...i u svakom prelaznom roku se potajno nadam da ga Zvezda dovesti :) Sada je negde na Kipru ja mislim...
 

Back
Top