Domaci zadatak

BG Pastuv

Zainteresovan član
Poruka
146
Moram da priznam da sam bio malo van foruma. Listam i listam, pa me nasmejase pojedinci. Te egzotika, sta bi oni najradije i sl....
Da vas vidim - da li je neko od vas na teritoriji jedne strane drzave imao seks sa drzavljankom druge strane drzave....?
 
...domaci ili strani..zadatak tajni ili javno zadovoljstvo...madjunarodni snosaj sa konjskim repom..no, bilo kako bilo...moracu prvo da...
Kresnem..auto i zapalim za Sloveniju!
To je...Domaci zadatak, kazes..
 
kojote:
...domaci ili strani..zadatak tajni ili javno zadovoljstvo...madjunarodni snosaj sa konjskim repom..no, bilo kako bilo...moracu prvo da...
Kresnem..auto i zapalim za Sloveniju!
To je...Domaci zadatak, kazes..

nemo kume, jos nam samo fali da resavamo medjunarodne incidente
 
Kako bi u jednom od delova legendarne Tesne koze - dobices pohvalnicu!
uz duzno zaljenje nas iz matice za toliko nenamensko trosenje tvog talenta po dalekim krajevima :(

Kojote je bio najblizi - ali iz Slovenije bi morao dalje....na drugu ,teritoriju`
i da dodam auto mora da ima BG table :wink:
 
Pa...ne znam da li se racuna......Ja sam se vidjala sa tipom...bilo je dosta toga ..ali sex nije....Upoznala sam ga u Hrvatskoj a on je amerikanac....ali tih 4 dana ne zaboravljam...on lep, crn,zgodan.....bezali smo zajedno sa plaze od kise...pa nas je pozvao u svoju vilu jer je bila blizu....pa nekoliko dana lud provod sa njim..gliseri...ludilo...bas je bilo...da se pamti... :wink:
 
Da, da, da...
Ja i Hopi Indijanac u USA
Ja i Maltezanin u Svajcarskoj
Ja i Holandjanin u Rovinju (nekada je to bila Yugoslavija).......
uh, bilo ih je kliko hoces....
Nekada sam mislila da je to u redu i da mi ne smeta, a danas ne mogu ni da pricam (licem u lice) sa nekim ko nije iz Beograda.
Eto, tako ti je to, Pastuve
 

Back
Top