Kako do Kanade?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kako do Kanade?

Obećava Blaupunkt (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Kako do Kanade?

Pozdrav!

Zavrsavam medicinu i planiram da zapalim. Kanada mi deluje kao dobra varijanta. Imam tamo drugaricu koja bi mi pomogla i svasta sam pocitao u vezi sa daljim skolovanjem i poslom na sajtovima, ali ne mogu da dodjem do najvaznijih podataka: iskustava vas koji ste u Kanadi!

Kako ste stigli tamo? Koje su cake za dobijanje viza? Sa kakvom ste lovom otisli tamo i kako ste se snasli za poslove i zaradu?

Hvala vam na svakom saveti i odgovoru...

S

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Kako do Kanade?

Citat Original postavio Blaupunkt
    Pozdrav!

Zavrsavam medicinu i planiram da zapalim. Kanada mi deluje kao dobra varijanta. Imam tamo drugaricu koja bi mi pomogla i svasta sam pocitao u vezi sa daljim skolovanjem i poslom na sajtovima, ali ne mogu da dodjem do najvaznijih podataka: iskustava vas koji ste u Kanadi!

Kako ste stigli tamo? Koje su cake za dobijanje viza? Sa kakvom ste lovom otisli tamo i kako ste se snasli za poslove i zaradu?

Hvala vam na svakom saveti i odgovoru...

S
    Dosao sam u Toronto pre nedelju dana....utisci su veoma pozitivni.

Sto se tice tvog pitanja kako uci u Kanadu, bojim se da ti sa tvojom strukom neces uspeti u kategoriji Independent Skilled Worker, ako planiras da se bavis medicinom u Kanadi moraces sve ispocetka da studiras jer nasa diploma ovde ne vazi, na zalost po tebe.

Mozes i da probas da se ozenis ali ce te to zadovoljstvo kostati nekih CAD $ 10 000 i jos propratni troskovi , izadje blizu Eura 10 000 , nije malo ali ......

I naravno, treba dosta vremena da se dodje do neke pozicije da kazes da si zadovoljan, pocetak nije lak i ako si prinudjen da odmah pocnes da radis onda moras pristati na kompromise, tesko je bez kanadskog iskustva dobiti u pocetku dobar posao.

Srecno!

Slične teme

1. Direktno iz Kanade
    Autor yugogayu u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.06.2008., 18:53
  2. Preporuka iz Kanade
    Autor yugogayu u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.05.2008., 21:19
  3. kako do kanade
    Autor niski72 u forumu Severna i Јužna Amerika