dieta
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: dieta

twigi
    Guest

Podrazumevano dieta

dali neko moze da mi preporuci dobru dietu.hocu da smrsam oko 10-15 kg.hvala

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: dieta

Citat Original postavio twigi
    Klopaj iskljucivo kineskim stapicima!
    Sorry, ali traziti recept za mrsavljenje po forumima je besmisleno...postoje specijalizovani lekari za to....

ma
    Guest

Podrazumevano kako oslabiti 10 kg

Najbolje je da uvece vralo malo jedes.
    to ti je resenje na duze staze: tj tako ces oslabiti sporo, ali ces zadrzati tu kilazu!
    jer ces se dotle privici da uvece jedes umereno!
    pozdrav :wink: :wink:

Van Goga
    Guest

Podrazumevano

Najbolje ti je da odes kod lekara opste praxe, a on ce te uputiti dalje. Mozes i racunati dnevni unos kalorija i voditi racuna da ne predje 1200-1300 kal dnevno.Postoje tabele sa br. kalorija pa ako te interesuje pogledaj to malo.Meni je pomoglo.

Guest

Podrazumevano

Najidealniji recept je
    - nakon 18 casova ne bi trebalo da se u organizam unosi nista od hrane;
    - beli hleb zaboraviti da postoji, ukoliko ne mozes da jedes bez hleba iskljucivo konzumirati integralne verzije;
    - testenina je dozvoljena ponekad u razumnim kolicinama;
    - umesto secera koristi neki vestacki zasladjivac;
    -i na kraju ali nije nebitno vec vrlo bitno raspitaj se i uplati casove fitnesa, aerobika, plivanja ili neke slicne rekreacije.
    Hranu mozes da smanjis ali bez fizicke aktivnosti neces mnogo postici, ili kada budes smrsala telo ce biti opusteno.
    Bitno je samo da ne posustanes, i ako se i omakne i neki slatkis nista strasno.
    Srecno
    ps ja sam jakom voljom uspela d skinem pozamasan broj kg

sos
    Guest

Podrazumevano

Probajte sa biodietom salesalute.

bojana7
    Guest

Podrazumevano

Pod 1-VRLO JE BITNO KAKAV NACIN DIJETE ODGOVARA TVOM ORGANIZMU!Ono sto vec i vrapci znaju da ne jedes kasno uvece!To ne znaci ozderes se k'o som u 18h i onda.....ili ako si osoba koja je nocna ptica i lezes u 3h ujutro logicno je da mozes sebi da dopustis malo kasnije da jedes 2)izbaci,hleb,slatkise,.......kada god pozelis da pojedes jednu cokoladicu,pojedi jednu jabuku,cisto da zavaras ne glad-nego ZELJU ZA HRANOM.3)poenta je i skloniti misli od hrane-ako si kod kuce u tom trenutku spremaj stan,ili ako treba da ucis uci u citaonici...OSNOVNO JE:"SMANJITI ZELUDAC"!Tako da recimo cim ustanes nemoj odmah da jedes,sacekaj da ti sreva zakrce,pa tek onda doruckuj,a sledeci obrok,opet kada ti zakrce creva,i nemoj da jedes dokle se ne prejedes!Nego .....to ti je kao da orgazam prekines na pola(izem ti poredjenje,ali... kada ti je najsladje da jedes,PRESTANI).........Jos jedna bitna stvar je da ne izbacujes mnogo,mislim na to da ako ti se jede parce gibanice,sendvic,....slobodno uzmi ali ako si stvarno gladna i ako posle toga bar jedno 3-4h nista neces jesti!Jer ako suvise nezdrave hrane izbacis iz svog rezima ishrane,on ce se zazeleti sve te hrane...i onda ces se ozdrati i opet sve u krug!Ovakvim sistemom sam smrsala 10KG ZA 3 MESECA.Jos jedna dijeta,koju mi je drugarica preporucila je to da jedes na svakih 6h,tj dok ne svaris prethodno i dok ne ogladnis.Jest mozda malo bezveznjikava dijeta ali ja skinuh 6kg.Takodje moras da odvojis vreme za mrsavljenje-ne smes da kazes sebi :JOJ,MORAM,MORAM........da smrsam do odredjenog perioda.Opusti se i uzivaj!A I VEZBAJ,naravno........... Ovo sam ti ja ovako sve svoje savete nabacala,nadam se da ces se snaci!SRECNO! :wink:

Bojana7
    Guest

Podrazumevano

E da! Zaboravih jos nesto da ti kazem-ako imas najbolju ili jako dobru drugaricu,jedi kao ona!Tako sam i ja za jedno leto smrsala 6kg!Moja sestra je mrsava i onda sam jela kada i kao ona.Tada vidis da mrsave osobe jedu PO MALO! Ne prejedaju se............

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

imam 18 godina, visok sam 187 cm, a imam 94 kg. Trenirao sam kosarku 10 godina, ali sam prestao pre godinu dana. 3 meseca idem u teretanu, i vec imam dosta misica na gornjoj polovini tela. Imam malo sala na stomaku, ali zato noge i zadnjica su mi katastrofa. Da li neko moze da mi pomogne? Hteo bih da sto pre resim problem zadnjice i nogu. Sta da radim sa ishranom? Unapred hvala.

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li neko moze da mi pomogne? Hteo bih sto pre da skinem salo sa nogu i zadnjice. Imam 18 godina, visok sam 187 cm, a tezak sam 94 kg. I idem redovno u teretanu. Unapred hvala!

Zainteresovan član Batman72 (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio twigi Pogledaj poruku

..princip dijete je kontra od principa gojenja...smanji unos kalorija a povećaj fizičku aktivnost.....

sve ostalo je jako simptomatično i kratkog daha

Početnik
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio twigi Pogledaj poruku
    Mogu ja da ti pomognem ali ne smem da reklamiram proizvode koje sam koristila .Inace skinula sam 13kg u zadnja tri meseca!Ako te zanima da ti objasnim o cemu se radi mozes da mi pises na meil anicicbiljana@yahoo.com

Domaćin bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    344

Kada dajete odgovor na neki post molim vas pogledajte datum kada je otvorena tema.

Posto tema o mrsavljenju vec postoji ova ide pod kljuc.

Lock.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •