petnica-humana biohemija

X

xina

Gost
Jel bio neko u Petnici na seminaru humane biohemije.Ako nije ako konkurisete ne razmisljajte ni o cemu drugom-za to konkurisite.Zanimljivo je , savremene teme, dobri predavaci, ne maltretiraju kao na ostalim seminarima. Posebno preporucujem onima koji planiraju da upisu medicinu, medicinsku biohemiju na Farmaceutskom u BG, molekularnu biologiju ili tome slicno...
 
Xina, ajde mi molim te reci jesi li ti jos uvek polaznik ili sta? Mislim, ako ces biti mladji saradnik, trebalo bi da se nacrtas koji put u ISP da te vide i polaznici itd... Ili si musko, mozda? Nemoj se uvredis, ja samo pitam :wink:
Poz od polaznika i nadam se da ces doci u ma kojem svojstvu na ovaj letnji, pa da se druzimo... :)
 
Nisam nikakav saradnik. U Petnici sam zadnji put bila 2002, tako da i ne znam da je Aca vodja,mislim da znam ko je Aca. Videla sam da pise da sam saradnik. Obrati paznju da tu pise xina neprijavljena gost, a ja sam prijavljena. Inace moja drugarica iz bivse skole ide valjda sada na HBH, ako jos uvek ide...
Pozdrav svima sa HBH
Jovana
 

Back
Top