Da li imate CILJ u zivotu? ako nemate...........

ne a sto to tebe briga

morala bi da popushim neku kitu i da ne odem sad u ludaru, a ja cu da odem u ludaru i da izigravam debila
mada mozda cu zakasniti, ali ce mi biti lose, tako da vise necu ni ici u ludaru.
ali mozhda cu se udati pa cu ispuniti formu
mada bice lose sa ovakvim stavom idem da mi bude loshe.

ma uzivam bre u spavacici sam i citam sta pishu razni zanimljivi ljudi poput tebe.
uzhas!

najpametnije je da uchim.
 
?:
ne a sto to tebe briga

morala bi da popushim neku kitu i da ne odem sad u ludaru, a ja cu da odem u ludaru i da izigravam debila
mada mozda cu zakasniti, ali ce mi biti lose, tako da vise necu ni ici u ludaru.
ali mozhda cu se udati pa cu ispuniti formu
mada bice lose sa ovakvim stavom idem da mi bude loshe.

ma uzivam bre u spavacici sam i citam sta pishu razni zanimljivi ljudi poput tebe.
uzhas!

najpametnije je da uchim.

Mozda je najpametnije ali ne i najlepse.. da sam na tvom mestu batalio bih knjigu i uzivao u sopstvenom telu.. :lol:
 
freeman:
Postavite sebi cilj !!!!

za jedan dan

za jednu nedelju

za jedan mesec

za pet godina!!!

Planirajte svoje vreme za svaki dan,
Svesku malu i pisi uvece sta treba sutra da uradis.
Olaksaj sebi zivit i uvedi novu naviku.

Postavi CILJ.

Moj je za danas cilj,da vidimm da li ga neko od vas ima?
Zasto ga niko ne postavlja?


Planiranje je za ljude koji su uplasheni imaginarnog vremena.Treba da zivish onako kako ti prija bez obaveznoh stvari! :!: :!: :!:
 
bie:
freeman:
Postavite sebi cilj !!!!

za jedan dan

za jednu nedelju

za jedan mesec

za pet godina!!!

Planirajte svoje vreme za svaki dan,
Svesku malu i pisi uvece sta treba sutra da uradis.
Olaksaj sebi zivit i uvedi novu naviku.

Postavi CILJ.

Moj je za danas cilj,da vidimm da li ga neko od vas ima?
Zasto ga niko ne postavlja?


Planiranje je za ljude koji su uplasheni imaginarnog vremena.Treba da zivish onako kako ti prija bez obaveznoh stvari! :!: :!: :!:

Treba da zivis onako kako ti prija.Apsolutno se slazem.
ali i to zavisi od mnogih okolnosti.
Ali postaviti Cilj i planirati vreme,ti samo olaksavaju zivot,tj.,da lakse zvis,kako ti prija.
Nista ne kosta probati.
Rezultat je odlican
 
freeman:
bie:
freeman:
Postavite sebi cilj !!!!

za jedan dan

za jednu nedelju

za jedan mesec

za pet godina!!!

Planirajte svoje vreme za svaki dan,
Svesku malu i pisi uvece sta treba sutra da uradis.
Olaksaj sebi zivit i uvedi novu naviku.

Postavi CILJ.

Moj je za danas cilj,da vidimm da li ga neko od vas ima?
Zasto ga niko ne postavlja?


Planiranje je za ljude koji su uplasheni imaginarnog vremena.Treba da zivish onako kako ti prija bez obaveznoh stvari! :!: :!: :!:

Treba da zivis onako kako ti prija.Apsolutno se slazem.
ali i to zavisi od mnogih okolnosti.
Ali postaviti Cilj i planirati vreme,ti samo olaksavaju zivot,tj.,da lakse zvis,kako ti prija.
Nista ne kosta probati.
Rezultat je odlican
Mozda ali ja ne volim nikakve planove.To ti zatvara mogucnost da se predomislish!
 
Julian_Duranona:
bie:
Planiranje je za ljude koji su uplasheni imaginarnog vremena.Treba da zivish onako kako ti prija bez obaveznoh stvari! :!: :!: :!:
Pa 'di to pise? Toga ima, al' u bajki...
Nije to zdravo, ne mo's mimo sveta... A i nije dobro za prosperitet ljudske jedinke i covecanstva u celosti. Velim ja...
Zasto tako mislish?Da li je tebi u redu da svoj zivot podelish na jednostavne detalje :?: :!:
 
bie:
Julian_Duranona:
bie:
Planiranje je za ljude koji su uplasheni imaginarnog vremena.Treba da zivish onako kako ti prija bez obaveznoh stvari! :!: :!: :!:
Pa 'di to pise? Toga ima, al' u bajki...
Nije to zdravo, ne mo's mimo sveta... A i nije dobro za prosperitet ljudske jedinke i covecanstva u celosti. Velim ja...
Zasto tako mislish?Da li je tebi u redu da svoj zivot podelish na jednostavne detalje :?: :!:
Moj zivot je vec podeljen na jednostavne detalje... Sad cu da ti objasnim na jednostavan nacin:
Po teoriji relativiteta, masa i energija su samo dva vida iste tvari... Uzmimo da su to vrednosti X i Y. Da bi smo dobili trecu dimenziju, nedostaje nam komponenta Z. To bi bilo vreme... Posto je masa, tj. opipljiva tvar, podeljena na sitne cestice, jos od antickih vremena nazvanih atomi - isti princip mozemo primeniti i na vreme. Sto smo mi, doduse, i uradili... Podelili smo vreme na sekunde, milisekunde i dalje... Tako da nije ni bilo potrebe da u sve ovo mesam i teoriju relativiteta.
E, posto ispada da su sve komponente razliciti oblici jedne-te-iste stvari, ispada da je moj zivot zaista podeljen na sitne detalje...
Ili mozda ispada da si ti u pravu... ? Ne znam... nisam pametan.
 
hm,sad kad se setim sta su mi pre 10-15 godina bili ciljevi:80% sam ostvarila,ostalih 5% su bliiiizu da se ostvare,a nekih 15tak% su prestali da mi budu bitni te sam ih odbacila. suma sumarum:k'o i svaki prokleti covek-ja naravno nisam srecna i zadovoljna...tako da:bolje je nemati cilj,vec sve onako:stihijski pa kako ispadne! sad sam u tripu da nemam dugorocne planove vec se namerno hvatam stvari od kojih mogu da pobegnem kad god to pozelim,dignem ruke i zbrisem...vezano za posao,ljubav...sve! ma,'ocu malo da budem sebicna za promenu!!!
 

Back
Top