Vaspitanje dece i odraslih

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
U zivotu sam zapazio da jedno 95% roditelja NE ZNAJU da pravilno vaspitaju svoju decu.

Od ishrane do ponasanja.

I ja spadam u tih 95%.

Smatram da bi bilo pozeljno da svi buduci roditelji OBAVEZNO PRODJU KROZ KURS VASPITANJA DECE od rodjenja do 7 godina.
 
Roditeljstvo je kao i ljubav- ne uci se iz tudjeg iskustva.Ono sto moze pomoci jeste da se setimo sta se to nama kao deci nije svidjalo,sta nas
je povredjivalo i da to ne cinimo.Ono sto roditlj moze uciniti jeste da ne nalikuje svojim roditeljima kada su lose osobine u pitanju.

Apsolutno netacno i staromodno.

Ne prilagodjeno 21. veku.

Tipicno srpski: "Da je to dobro - i moj deda bi to radio!"
 
A na previse slobodnog vremena kod dece zale se uglavnom oni odrasli koji vise od pola dana provedu na forumu.

Dete treba da je dete. Svaka normalna, odgovorna odrasla osoba seca se detinjstva kao bezbriznog i lepog perioda zivota. Onaj ko na detinjstvo nosi losa secanja obicno je covek sa problemima.
 
A na previse slobodnog vremena kod dece zale se uglavnom oni odrasli koji vise od pola dana provedu na forumu.

Dete treba da je dete. Svaka normalna, odgovorna odrasla osoba seca se detinjstva kao bezbriznog i lepog perioda zivota. Onaj ko na detinjstvo nosi losa secanja obicno je covek sa problemima.

Nema vise Jano bezbriznih detinjstava...

To je prohujalo sa vihorom.

Danas, ako zelimo da nam deca budu USPESNI LJUDI, da se uhvate u kostac sa KONKURENCIJOM iz sveta - treba ih OD KOLEVKE spremati za to!

Ko zakasni - bice za uvek tudji sluga....
 
46823297_1973445049397965_8244120476914286592_n.jpg
 

Back
Top